Strzelczyni, 10 grudnia - Kobieta

Strzelczyni, 10 grudnia - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelczyni urodzona w dniu 10 12 lubi zachowywać się egoistycznie, nie baczy na pragnienia pozostałych osób i jedynie jej prywatne kłopoty są znaczące. Częstokroć bywa wojownicza, dzielnie zmaga się z problemami, gwałtownie rzuca się na pojawiające się przed sobą bariery i wydaje się naturalnym wojownikiem. Bywa człowiekiem ekstrawertycznym, jest źródłem przeróżnych pomysłów, jej zwykłe ruchy mają wygląd wytwornego pokazu artystycznego, aczkolwiek często ubóstwia ogłaszać oceny mało rozumne. To osobnik przebojowy, przeszkody pokonuje przebojowo, dysponuje nieskończonymi pokładami energii i uwielbia stwarzać nowatorskie projekty. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi umiejętnie zawiadywać swoimi siłami, umie się prawidłowo inspirować, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego sytuacjach. Znamionuje się wszechstronnością, cechują ją rozliczne, niepospolite przedsięwzięcia i zapał do ulepszania jest jej nieodmienną własnością. Bywa chwiejna, nie potrafi trwać przy zorganizowanych zobowiązaniach i ciężko jest jej upierać się przy powziętych decyzjach, dlatego bardzo trudno zaczyna się z nią spory. Cechuje się cierpliwością, umie z uwagą przysłuchiwać się ludzkim zwierzeniom, potrafi wykonać sprawy niezwykle nieatrakcyjne dla normalnych osób i często raduje ją łowienie ryb. To jednostka apodyktyczna, nie znosi podważania własnych nakazów i cudzy sprzeciw nie posiada dla niej wagi, a zatem częstokroć ma do czynienia z cichym buntem wobec swoich aktywności.
To osobnik przewidujący, to dalekowzroczny i śmiały dowódca, dokładnie komponuje najmniejsze działania oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi z wolna, jednakże systematycznie. Jest to osoba żywiołowa, nieustępliwie wypada rozważaniami przed własne towarzystwo i męczy ją wymóg czekania na czyjeś postanowienia. To jednostka odważna, umie zrealizować zadania niewykonalne dla innych ludzi, gdyż bardzo dobrze sprawdza się w skomplikowanych warunkach i objawia opanowanie bez względu na okoliczności. Bywa beztroska, pragnie bezcelowo kozaczyć oraz działa często pospiesznie i niezbyt sumiennie, choć niekiedy autentycznie sprzyja jej fart. To człowiek wesoły, oczekuje od świata zaskakujących, fascynujących przygód, strach przed popełnieniem błędu nie unieruchamia jej, a więc wyśmienicie sprawdza się jako dzielny innowator. Jest to osobnik niezależny, nienawidzi jakichkolwiek zakazów i zasad, zatem niech ci nie zdaje się, iż posłucha oznajmionych jej dyspozycji. Jest to osoba zdecydowana, doskonale rozumie swoje oczekiwania, entuzjastycznie wciela w życie wielkie przewroty i udoskonalenia oraz nie boi się zaczynania zatargów. To jednostka popędliwa, jest całkowicie przekonana, że egzystencja pod presją planu nie jest najtrafniejszym wyborem i nie powinno się nadmiernie przeginać z nieprzerwaną samodyscypliną. Bywa człowiekiem nieuważnym, potrafi w okamgnieniu przetrawić rozległą ilość wiadomości, ale nie stara się niczego starannie przeniknąć, toteż częstokroć szarpie się chaotycznie i bez ustalonego kierunku.

Pozostałe określenia poprawnie opisujące przedstawianego osobnika to również: zgryźliwy, rozrzutny, zepsuty, żarliwy, pyszałkowaty, namiętny, brutalny, wielkoduszny, ufny, rozpasany, słodki, zwariowany, romantyczny, rozwiązły, płytki, gościnny, roztrzepany, gadatliwy, antypatyczny, dowcipny, bezczelny, nierozsądny, waleczny, szalony, medialny, bezładny, nietaktowny oraz rozkojarzony.
Zawodami, w których idealnie będzie funkcjonował, są: hodowca, mentor, sadownik, leśnik, opiekun, agrotechnik, zakonnik, taksówkarz i rolnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Albasini Michael - (1980-) - szwajcarski sportowiec, kolarstwo szosowe.
 • Anusiewicz Emil - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Aspen - (1972-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Banaś Grzegorz Piotr - (1960-) - inżynier.
 • Blok Stef - (1964-) - polityk holenderski.
 • Bosak Barbara - (1936-) - aktorka.
 • Brown Lew - (1893-1958) - amerykański autor tekstów piosenek.
 • Kenney Douglas - (1947-1980) - amerykański scenarzysta, wydawca.
 • Musa Lisa - (1984-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Pawłowska Helena - (1873-) - aktorka.
 • Prettyman Kala - (1975-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Terayama Shūji - (1935-1983) - japoński reżyser filmowy.
 • Wolf John de - (1962-) - holenderski sportowiec, piłka nożna.
 • Załuski Roman - (1936-) - reżyser filmowy, scenarzysta.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.