Strzelczyni, 30 listopada - Kobieta

Strzelczyni, 30 listopada - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Pani strzelec urodzona dnia 30 11 to osobnik przedsiębiorczy, posiada bezgraniczne pokłady energii, mozoli się niczym maszyna i ubóstwia powoływać do życia nowe rzeczy. Bywa agresywna, urzeczywistnia brawurowe pomysły, bez zastanowienia rzuca się na pojawiające się na swej trasie bariery i ochoczo wszczyna utarczki. Bywa egoistyczna, potrafi na chłodno używać pozostałych osób i inni ludzie mają rozwikływać jej problemy. Częstokroć bywa władcza, łaknie zdobyć całą planetę i uważa za niebezpieczeństwo osoby nieakceptujące jej opinii, zatem kiepsko spełnia się w trakcie zespołowych zajęć. To jednostka wszechstronna, świetnie radzi sobie na każdym stanowisku i oszołomienie to u niej stan autentycznie sporadyczny. Bywa niezdecydowana, jej przekonania i przeświadczenia często są ambiwalentne i trudno jest jej pozostawać przy powziętych decyzjach, częstokroć irytuje swoich kolegów. Bywa osobnikiem towarzyskim, mówi o swoich najdrobniejszych myślach, nosi w umyśle nieprzebrany zasób opowieści, aczkolwiek niestety umie również uznawać się za prawdziwego mędrca. To osoba metodyczna, potrafi dociągnąć swoje plany do pomyślnego zakończenia, kłopoty nie umieją prędko jej zniechęcić, jednak często nie wystarcza jej polotu koniecznego w naglących okolicznościach. Jest to człowiek wytrwały, potrafi przyswoić sobie mistrzostwo w sprawach narzucających konieczność długiej nauki, na studiach częstokroć osiąga pierwszorzędne oceny i często jest wspaniałym opiekunem.
Jest to osobnik śmiały, niezmiernie rzadko jest zaniepokojona nieprzewidzianymi przeszkodami, gdyż dokłada starań, by nie powracać myślami do lęku i lubi działać w biegu. Bywa nierozważna, pragnie niepotrzebnie kozaczyć oraz czasami umie nie uwzględnić nieomal niezaprzeczalnego zagrożenia, choć wie o tej swojej ułomności. To jednostka szybka, prezentuje odpowiedni kurs bardziej niemrawym od siebie, uwielbia dostrzegać przed sobą starannie wyznaczone kierunki i zwykle inicjuje aktywność błyskawicznie i bez marudzenia. To człowiek powierzchowny, jest niezwykle błyskotliwa, lecz nie stara się niczego dokładnie zrozumieć, dlatego częstokroć sama nie rozumie całkowicie swoich działań. Jest to osobnik porywczy, bardziej uważne podglądanie jej skłania do mniemania, iż niby nieuporządkowane prace też potrafią przynosić wyniki i często nasze spontaniczne zachowania okazują najwyższą efektywność. To osoba zdecydowana, przeważnie pracuje gwałtownie i żwawo, nie odczuwa obiekcji przed niszczeniem dotychczasowego porządku oraz nie unika zaczynania sprzeczek. Jest to jednostka optymistyczna, oczekuje od rzeczywistości nieznanych, fantastycznych doświadczeń, lubi przyswajać wiedzę o oryginalnych dziedzinach, więc wspaniale sprawdza się w zadaniach wypełnionych ryzykiem. To osobnik niezależny, naprawdę kocha nieograniczoną niezależność wyboru, toteż rozczaruje cię zakładanie, że posłucha zaordynowanych jej instrukcji. To człowiek przewidujący, usiłuje nie zachowywać się odruchowo, uważnie ogląda posiadane ekstrapolacje i zbiory danych oraz prze ku bogactwu mozolnie, ale systematycznie.

Pozostałe atrybuty kapitalnie ukazujące opisywanego osobnika to również: wyzwolony, groźny, rozsądny, medialny, bezduszny, obrotny, namiętny, sprytny, ufny, hojny, nieugięty, lubieżny, bezładny, uśmiechnięty, uprzejmy, bezpruderyjny, rozwiązły, wielkoduszny, słodki, postępowy i potężny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie realizował, są: kapłan, przyrodnik, hodowca, entomolog, rolnik, mentor, taksówkarz, sadownik oraz wychowawca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adrian Edgar Douglas - (1889-1977) - neurofizjolog angielski.
 • Bose Jagadis Chandra - (1858-1937) - indyjski fizyk, fizjolog roślin.
 • Idol Billy - (1955-) - brytyjski muzyk, piosenkarz.
 • Kopczyński Andrzej - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mayo Virginia - (1920-2005) - aktorka amerykańska.
 • Mikuczadze Akaki - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Milanetto Omar - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Palladio Andrea - (1508-1580) - włoski architekt, teoretyk architektury.
 • Twain Mark - (1835-1910) - pisarz amerykański.
 • Ward Nicky - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zbiróg Justyna - (1963-) - aktorka.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.