Strzelczyni, 26 listopada - Kobieta

Strzelczyni, 26 listopada - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Pani strzelec urodzona w dniu 26 11 bywa człowiekiem egoistycznym, potrafi być zręcznym kombinatorem i nie absorbuje jej rozbudowa konstruktywnych powiązań z osobami. Uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, pragnie obcować z kompanami, lubi oczarowywać swoich dyskutantów, lecz często ubóstwia artykułować opinie niezbyt wyważone. Znamionuje się wytrwałością, częstokroć jest kapitalnym przewodnikiem, nieustępliwość w dążeniu do celu często dopomaga jej uzyskać sukces i częstokroć cieszy ją łowienie ryb. Często bywa autokratyczna, jest prawdziwym uosobieniem żandarma i cudzy opór nie ma dla niej znaczenia, a więc źle radzi sobie w trakcie grupowych działań. Bywa niestała, nie umie podejmować zorganizowanych zobowiązań i częstokroć nie potrafi dokończyć rozpoczętych spraw, dlatego bardzo trudno prowadzi się z nią dyskusje. Często bywa napastliwa, nienawidzi nawet drobnych komplikacji i zachowuje się nonszalancko. To osobnik przebojowy, wyzwania pokonuje odważnie, promieniuje niezwykłym blaskiem i nie umie wytrzymać w bezruchu. Charakteryzuje się elastycznością, dobrze sprawdza się na dowolnym wakacie i wydaje się posiadać zaplanowane rozwiązanie na każdy dający się pomyśleć problem. To jednostka metodyczna, potrafi dociągnąć swoje plany do zyskownego ukończenia, funkcjonuje w sposób rozsądny i zamierzony, jednak kiepsko radzi sobie z dynamicznie przeistaczającymi się sytuacjami.
Jest to osobnik odważny, nie przerażają jej nijekie przeszkody, bo wyśmienicie spełnia się w skomplikowanych okolicznościach i wykazuje duże opanowanie. Cechuje się rozwagą, to przezorny i ambitny planista, uważnie przepatruje posiadane dane statystyczne i antycypacje oraz nie polega na koncepcjach napisanych byle jak. Jest to człowiek pobieżny, umie po kawałku znać każdą dziedzinę, ale nie próbuje niczego szczegółowo zrozumieć, więc częstokroć szarpie się chaotycznie i bez obranego kierunku. Jest to jednostka popędliwa, wskazuje dobitnie całemu globowi, iż życie pod przymusem terminarza nie jest najsłuszniejszą opcją i warto sobie pozwolić na żywiołowe przeżywanie emocji i uzewnętrznianie się. Jest to osoba niezależna, decyzje obiera na podstawie własnych rozważań, zatem rozczaruje cię spodziewanie się, że podda się komuś bez potyczki. To osobnik bystry, ukazuje słuszne podejście bardziej niemrawym od siebie, szybko dopasowuje się do potrzeb sytuacji i uwielbia widzieć przed sobą dokładnie wyznaczone plany. Bywa człowiekiem lekkomyślnym, lubi bezcelowo kusić los oraz pracuje często na chybcika i mało precyzyjnie, chociaż czasami naprawdę sprzyja jej passa. Jest to jednostka optymistyczna, emanuje ożywczym animuszem, lęk przed uczynieniem błędu nie powstrzymuje jej, toteż bardzo dobrze sprawdza się jako dzielny racjonalizator. To osobnik stanowczy, w urzeczywistnieniu swoich zamierzeń potrafi być niezmiernie konsekwentna, chwilami na wskroś grubiańska, ochoczo wdraża w czyn potężne rewolucje i przemiany oraz nie wyrzeka się ucieleśniania dalekosiężnych inicjatyw dla chwilowego i pozornego udogodnienia.

Inne określenia kapitalnie obrazujące przedstawianą osobę to także: łaskawy, bezwzględny, lubieżny, stuknięty, ponętny, uśmiechnięty, uroczy, rozhisteryzowany, antypatyczny, zrzędliwy, rozrzutny, awanturniczy, sprytny, brutalny, oryginalny, nadgorliwy, entuzjastyczny, nierozsądny, roztrzepany, naturalny i nietaktowny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie realizował, są: nauczyciel, plantator, rolnik, wychowawca, sadownik, mentor, zakonnik, taksówkarz oraz kapłan.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Björnsson Hafþór Júlíus - (1988-) - islandzki sportowiec, piłka koszykowa, strongman, aktor.
 • Dunster Henry - (1609-1659) - amerykański duchowny i pedagog, założyciel Harvardu.
 • Gregory Michael - (1944-) - aktor amerykański.
 • Kapczyński Adrian - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Małecki Marcin - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • McComas Lorissa - (1970-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Morawski Konrad - (1913-1985) - aktor.
 • Penvern André - (1947-) - aktor francuski.
 • Sajuk Zdzisław - (1953-) - kierownik produkcji filmowej.
 • Stevens Mel - (1909-1997) - aktor amerykański.
 • Turenne Louis - (1933-) - aktor kanadyjski.
 • Walker Mary Edwards - (1832-) - feministka, abolicjonistka, lekarz.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.