Strzelczyni, 25 listopada - Kobieta

Strzelczyni, 25 listopada - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelczyni, która przyszła na świat dnia 25 11, lubi zachowywać się towarzysko, jest gejzerem różnorodnych pomysłów, ma w umyśle bogatą liczbę przypowieści, jednakże często ubóstwia wypowiadać osądy mało rozumne. Jest to osobnik elastyczny, zamiłowanie do innowacji jest jej nieodmienną właściwością, zdaje się dysponować przygotowanym rozwiązaniem na dowolną zakładaną trudność i konfuzja to u niej doznanie naprawdę niecodzienne. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie mądrze zarządzać swoimi rezerwami, potrafi się dobrze motywować, jednak słabo wytrzymuje żywiołowo przeistaczające się sytuacje. Jest to osoba wytrwała, determinacja pozwala jej dojrzeć zależności niezauważalne dla normalnych ludzi, częstokroć jest wyśmienitym przewodnikiem i w dawnych epokach umiałaby być skrybą piszącym szacownych zwojach. To jednostka aktywna, otwiera za jednym zamachem przeróżne sprawy, pragnie być w bezustannym ruchu i męczy ją leniuchowanie. Często bywa apodyktyczna, jest autentycznym ucieleśnieniem kaprala i przemawianie do jej rozumu częstokroć nie sprawdza się, a zatem potrafi prowokować rebelie pośród swoich podkomendnych. Często bywa zmienna, nie umie podejmować konsekwentnych zobowiązań i częściej niż to wskazane modyfikuje sąd odnośnie celu swojej aktywności, a więc niezmiernie marnie spełnia się jako rodzic lub nauczyciel. Lubi zachowywać się egoistycznie, nie zważa na pragnienia pozostałych osób, potrafi być sprawnym naciągaczem i ludzie dookoła mają obowiązek zajmować się jej samopoczuciem. Uwielbia zachowywać się agresywnie, nienawidzi nawet drobnych przeszkód i wciela w życie zuchwałe koncepcje.
To jednostka zaradna, nie znosi jakichkolwiek barier i norm, więc niech ci nie roi się, iż ulegnie komuś bez potyczki. Jest to osobnik porywczy, stanowi ucieleśniony dowód, że pozornie nieuporządkowane działania też umieją przynosić rezultaty i nie potrzeba przesadnie przesadzać z nieustanną samodyscypliną. Charakteryzuje się odwagą, bardzo rzadko obawia się nieznanych wyzwań, bo stara się nie krążyć myślami dookoła strachu i okazuje opanowanie bez względu na warunki. Jest to osoba stanowcza, we wdrażaniu własnych zamierzeń potrafi być niezwykle zorganizowana, niekiedy całkiem bezwzględna, gorliwie urzeczywistnia wielkie rewolucje i udoskonalenia oraz z radością podchodzi do wszelkich pozytywnych przemian w otoczeniu. Jest to człowiek dalekowzroczny, wystrzega się nieprzemyślanych aktywności, skrupulatnie komponuje najsubtelniejsze akcje i dąży ku dostatkowi z wolna, ale metodycznie. Cechuje się pogodą, w każdym wypadku zerka z optymizmem przed siebie, również w fiasku usiłuje znaleźć zalety, dlatego rewelacyjnie sprawdza się jako nieustraszony innowator. Jest to osobnik powierzchowny, umie w okamgnieniu rozpatrzyć potężną ilość informacji, lecz działa częstokroć zbytnio nierozsądnie, zatem często szarpie się chaotycznie i bez obranego kierunku. Jest to jednostka nieroztropna, ubóstwia bezcelowo kusić los oraz wykonuje pracę częstokroć w pośpiechu i niezbyt pieczołowicie, choć czasem autentycznie dopisuje jej szczęście. To człowiek szybki, na ogół inicjuje aktywność natychmiast i bez odwlekania, odstrasza ją deficyt efektów swoich obecnych działań i często jest motorem całej ekipy roboczej.

Inne atrybuty adekwatnie ukazujące ową jednostkę to także: ambitny, nadgorliwy, namiętny, niepohamowany, potężny, rozwiązły, brutalny, bezkompromisowy, stuknięty, kapryśny, rozmowny, entuzjastyczny, powabny, wiarygodny, płytki, bałaganiarski, nieugięty, narcystyczny, bałaganiarski, pyszałkowaty, nierozsądny, ponętny, zgryźliwy, żarliwy, wyzwolony oraz natarczywy.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie działał, są: opiekun, hodowca, przyrodnik, leśnik, taksówkarz, zakonnik, sadownik, biolog i entomolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Kinnaman Joel - (1979-) - aktor szwedzko-amerykański.
 • Kurowska Joanna - (1964-) - aktorka.
 • Lenarcik Katarzyna - (1985-) - aktorka.
 • Mokoena Aaron - (1980-) - południowoafrykański sportowiec, piłka nożna.
 • Oamen James - (1982-) - nigeryjski sportowiec, piłka nożna.
 • Rodrigo Alvim - (1983-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Sledge Percy - (1940-2015) - muzyk amerykański.
 • Spearing Jay - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Stachurski Michał - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sucharek Michał - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Trišović Aleksandar - (1983-) - serbski sportowiec, piłka nożna.
 • Valera Luana - (1983-) - brazylijska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wyler Melanie Ann - (1950-) - córka Williama Wylera i Margaret Tallichet.
 • Zawadowskij Michaił N - (1900-1960) - generał radziecki.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.