Strzelczyni, 24 listopada - Kobieta

Strzelczyni, 24 listopada - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Pani strzelec, która przyszła na świat dnia 24 11, to jednostka przebojowa, jest bardzo skuteczna w działaniu, lubi być w nieustannym ruchu i uwielbia powoływać do życia oryginalne rzeczy. Bywa osobą egoistyczną, umie być zwinnym naciągaczem, z trudem ofiarowuje coś innym ludziom i pozostałe osoby mają obowiązek rozplątywać jej problemy. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, jest zdrojem różnych planów, nosi w duchu nieograniczoną liczbę przypowieści, ale często na nieszczęście nie potrafi zmilczeć we właściwym czasie. Cechuje się cierpliwością, częstokroć raduje ją wędkarstwo, umie wykonać sprawy niezmiernie nieatrakcyjne dla normalnych ludzi i potrafi być wyrozumiałym i empatycznym partnerem. To osobnik wszechstronny, wyraz „niewykonalny” nie występuje w jej doktrynie życiowej, skłonność do optymalizacji jest jej nieodmienną właściwością i przystosowuje energicznie i efektywnie. Często bywa kłótliwa, ochoczo wchodzi w sprzeczki i nie znosi wszelkich przeszkód. Jest to osoba zorganizowana, umie doprowadzić swoje zamierzenia do szczęśliwego zakończenia, kłopoty nie potrafią szybko jej zniechęcić, jednak źle radzi sobie z prędko przeistaczającymi się sytuacjami. Jest to jednostka zmienna, nie umie podejmować metodycznych zobowiązań i częstokroć nie potrafi zakończyć rozpoczętych zadań, często złości swoich wspólników. To człowiek władczy, nienawidzi oceniania własnych decyzji i zwracanie się do jej rozsądku częstokroć nie sprawdza się, a więc często przeobraża się w samotnego i wyobcowanego przełożonego.
To osoba bystra, z marszu adaptuje się do oczekiwań okoliczności i denerwują ją niejasne sytuacje wymagające wielostronnego rozpatrywania. To osobnik rozważny, dokłada starań, by nie zachowywać się bez zastanowienia, rozpatruje różnorodne harmonogramy posunięć oraz nie ufa projektom sporządzonym byle jak. Jest to jednostka zaradna, nie lubi jakichkolwiek zasad i barier, dlatego rozczaruje cię zakładanie, iż podporządkuje się zaordynowanym jej nakazom. To człowiek stanowczy, w realizowaniu swoich celów umie być niezwykle zdyscyplinowana, niejednokrotnie zupełnie drapieżna, potrafi wyegzekwować zrealizowanie wydanych poleceń oraz nie obawia się inicjowania utarczek. Uwielbia zachowywać się nieostrożnie, ubóstwia niepotrzebnie kozaczyć i nie troszczy się o precyzję zleconych jej spraw, choć wie o tej swojej wadzie. Charakteryzuje się optymizmem, zawsze zerka z nadzieją w nadchodzący czas, strach przed zrobieniem pomyłki nie przytłacza jej, więc nie gubi odwagi nawet w zawikłanych warunkach. Znamionuje się męstwem, umie zrealizować zadania niemożliwe dla innych ludzi, gdyż stara się nie krążyć myślami dookoła lęku i jawi się pozostałym ludziom nieporuszonym głazem. Jest to osoba spontaniczna, staranniejsze badanie jej prowadzi do mniemania, że egzystencja pod przymusem terminarza nie jest najsłuszniejszym pomysłem i nie powinno się zbyt przeholowywać z nieprzerwanym opanowaniem. To jednostka pobieżna, jest non stop czymś zajęta, jednakże działa częstokroć nadmiernie lekkomyślnie, toteż nie umie uporać się z rozważaniem bardziej wieloaspektowych koncepcji.

Inne cechy celnie obrazujące owego człowieka to także: szczodry, zblazowany, obrotny, despotyczny, wyniosły, natarczywy, awanturniczy, wygodnicki, bezładny, szarmancki, kreatywny, stuknięty, postępowy, wyzwolony, gościnny, nadgorliwy, żarliwy, bezpruderyjny, miłosierny, sprytny, rozhisteryzowany, groźny, potężny, pusty, chciwy, rozrzutny, narcystyczny, wyemancypowany oraz charyzmatyczny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie sprawdzał, są: opiekun, hodowca, agrotechnik, taksówkarz, sadownik, mentor, wychowawca, zakonnik, nauczyciel, kapłan, przyrodnik i leśnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Stanley Livingston - (1950-) - aktor amerykański.
 • Alla Hassan - (1980-) - marokański sportowiec, piłka nożna.
 • Błotnicki Adam - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Caan Jacob Nicholas - (1998-) - syna James'a Caan i Lindy Stokes.
 • Chabat Alain - (1958-) - aktor, scenarzysta, reżyser.
 • Ford Aleksander - (1908-1980) - reżyser filmowy.
 • Kijak Paweł - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Malugen Clardy - (1953-) - aktorka amerykańska.
 • Mancewicz Danuta - (1922-) - aktorka.
 • Marie Kenzi - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Smorąg Grzegorz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wojtera Marek - (1963-) - rolnik, polityk.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.