Strzelczyni, 23 listopada - Kobieta

Strzelczyni, 23 listopada - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Strzelczyni, która urodziła się dnia 23 11, to człowiek zdyscyplinowany, wykazuje determinację i opanowanie, umie się właściwie inspirować, jednak potrafi być nadmiernie formalna w nieprzewidzianych okolicznościach. Często bywa niezdecydowana, częstokroć nie wystarcza jej hartu ducha i często nie umie zakończyć zaczętych zadań, częstokroć drażni swoich wspólników. Jest to osoba przebojowa, nie potrafi siąść w jednym miejscu i jest niezmiernie produktywna w pracy. Często bywa władcza, uważa się za jednostkę fachową w każdym zagadnieniu i częstokroć nie zna powszechnej percepcji swojej postaci, a więc często przeobraża się w odosobnionego i nielubianego władcę. Jest to osobnik elastyczny, niezwykle ciężko ją czymś zaszokować, umie dopasować się do płynnych warunków i cechują ją rozliczne, pionierskie koncepcje. To osoba ekstrawertyczna, rozpowiada o swoich wszelkich myślach, jej banalne poruszenia pobrzmiewają wyszukaną formę sztuki, jednakże częstokroć ma także zbyt wybujałe przeświadczenie o sobie. Jest to człowiek wytrwały, w minionych wiekach potrafiłaby być mnichem piszącym szacownych książkach, umie z uwagą słuchać czyichś zwierzeń i potrafi urzeczywistnić sprawy bardzo odpychające dla innych osób. Bywa osobnikiem egocentrycznym, do zamierzeń umie podążać nawet przez ludzką szkodę, więzi wzajemne oznaczają dla niej otrzymywanie korzyści i jedynie jej prywatne zmartwienia są istotne. Jest to człowiek agresywny, nie lubi najmniejszych przeszkód i zachowuje się butnie.
Uwielbia zachowywać się stanowczo, zmierza do celu bez bezsensownych wątpliwości, potrafi wymusić zrealizowanie zaordynowanych zarządzeń oraz nie daje się zdezorientować. To jednostka dalekowzroczna, stara się nie odpowiadać intuicyjnie, drobiazgowo układa najdrobniejsze posunięcia i prze ku sukcesowi powoli, ale metodycznie. To osoba spontaniczna, ujawnia wyraźnie światu, że życie pod presją terminarza nie jest najwspanialszym pomysłem i nie potrzeba nazbyt przeholowywać z nieustanną samodyscypliną. Jest to osobnik optymistyczny, spodziewa się od otoczenia nowych, ekscytujących doznań, bawią ją oryginalne doświadczenia i przeżycia, a zatem chętnie podejmuje się badania nieprzebytych poprzednio obszarów. To człowiek gwałtowny, często jest napędem całej ekipy wykonawczej i każdy problem pragnie rozgryźć szybko. Jest to jednostka nieustraszona, niezmiernie rzadko jest zaniepokojona nieznanymi wyzwaniami, bowiem wspaniale wytrzymuje niepokój i dowolne trudności raczej nie przerażają jej. Jest to osoba niezależna, postanowienia obiera na podłożu własnych rozważań, toteż głupotą jest przewidywanie, iż będzie poważała twoje instrukcje i zakazy. Cechuje się powierzchownością, nie zniechęcają jej rozgardiasz i zabieganie, aczkolwiek jej osądy częstokroć bywają niezbyt przezorne, więc nie radzi sobie z roztrząsaniem bardziej skomplikowanych kwestii. Często bywa beztroska, nie boi się przeciwności oraz działa częstokroć w pośpiechu i niespecjalnie starannie, mimo że czasami autentycznie dopisuje jej szczęście.

Pozostałe określenia trafnie ukazujące przedstawianego człowieka to również: groźny, wyzwolony, nietaktowny, powabny, medialny, rozsądny, nieugięty, szalony, bezpruderyjny, uroczy, bezkompromisowy, wielkoduszny, łaskawy, stabilny, uprzejmy, zwariowany, dogmatyczny, kapryśny, pyszałkowaty, rozrzutny, narwany, ujmujący, wyniosły i chciwy.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: przyrodnik, plantator, mentor, opiekun, entomolog, leśnik, sadownik, agrotechnik, biolog, nauczyciel, wychowawca oraz taksówkarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alver Betti - (1906-) - pisarka estońska.
 • Brook Kelly - (1979-) - brytyjska modelka, prezenterka, aktorka.
 • Caulfield Maxwell - (1959-) - aktor szkocki.
 • Gebhardt Karl - (1897-1948) - lekarz niemiecki.
 • Jadot Jean - (1909-2009) - belgijski duchowny katolicki.
 • Moreno Byron - (1969-) - ekwadorski sędzia piłkarski.
 • Olewiński Marek - (1947-2005) - polityk, działacz gospodarczy.
 • Patch Alexander McCarrell - (1889-1945) - generał amerykański.
 • Pogodin Michaił P - (1800-1875) - rosyjski historyk, publicysta, dramatopisarz.
 • Polkowski Andrzej - (1922-1979) - aktor, pedagog.
 • Risso Eduardo - (1961-) - argentyński rysownik komiksów.
 • Socha Artur - (1896-1943) - aktor.
 • Strawson Peter Frederick - (1919-2006) - filozof angielski.
 • Uusipaavalniemi Markku - (1966-) - fiński sportowiec, curling, polityk.
 • Whittle Ricky - (1981-1996) - aktor angielski.
 • Władkowski Michał - (1950-) - pianista, pedagog.
 • Wołkow Władisław - (1935-1971) - kosmonauta radziecki.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.