Skorpionica, 09 listopada - Kobieta

Skorpionica, 09 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczna kobieta skorpion urodzona w dniu 9 11 to osobnik introwertyczny, jest miejscowym mądralą zdystansowanym od rzeczywistości, chętnie para się niekonwencjonalnymi hobby, jednak wystawiona na widoku publicznym gubi mnóstwo ze swojego czaru. Charakteryzuje się opiekuńczością, hojnie obdarza przyjaciół we własnej okolicy i nie ma pojęcia, co to skąpstwo, toteż bywa uważana za naiwniaka. To człowiek cierpliwy, spełnia się w zawodzie uznanego opiekuna, konsekwencja dopomaga jej zauważyć związki niedostrzegalne dla innych osób i umie być wielkodusznym i otwartym kompanem. Często bywa wrażliwa, prędzej dociera do niej szósty zmysł niż rozum, nie polega na rachunkowej strategii likwidowania przeszkód, a więc jej żywot jest burzliwy i nieokiełznany. To jednostka konsekwentna, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do korzystnego finiszu, funkcjonuje w sposób wyważony i przemyślany, jednak marnie daje sobie radę z gwałtownie zmieniającymi się warunkami. Jest to człowiek niestały, częstokroć brakuje jej wytrwałości i trudno jest jej trzymać się podjętych decyzji, więc niezmiernie źle radzi sobie jako niańka lub pedagog. Jest to jednostka wierna, jest bardzo ciepła względem własnego partnera, szczerość w parze małżeńskiej jest dla niej sprawą niekwestionowaną, ale często w tym przyrodzonym koleżeństwie umie nie zaspokoić osobistych potrzeb.
Znamionuje się zdecydowaniem, konkretnie i starannie uzewnętrznia swoje oczekiwania, ochoczo toczy walki z innymi oraz nie pozwala się skonfundować. Cechuje się pobożnością, jest uczulona na czyjeś emocje i kłopoty i odczuwa wielkie pragnienie społecznego wyrażania swoich uczuć, zatem częstokroć jest guru duchowym dla innych. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, jest absolutnie przekonana o własnej nieomylności, na całym świecie wyłącznie ona rozumie rzeczy należycie, dlatego potrafi dojść do ładu tylko z pokrewnym do niej maniakiem. Jest to osobnik powolny, jakiekolwiek harmonogramy działają dla niej jedynie w teorii, do swoich obowiązków zabiera się tak, jakby upływ dnia zupełnie nie tyczył się jej persony. To osoba niezależna, nie cierpi wdrażania narzuconych zaleceń, a zatem absurdem jest uważanie, że będzie liczyła się z twoimi ograniczeniami i dyrektywami. Jest to człowiek przezorny, podejmuje próby, by nie zachowywać się emocjonalnie, z uwagą przegląda posiadane antycypacje i zbiory danych oraz śpieszy ku bogactwu powoli, lecz konsekwentnie. Jest to jednostka tolerancyjna, nie obawia się zagadnień nowych i różnych od wcześniej doświadczonych i raduje ją różnorakość otoczenia i kolegów, zatem próbuje wystrzegać się postrzelonych radykałów zajętych głoszeniem najdoskonalszych idei. Bywa osobnikiem apatycznym, przeciąga wszelkie sprawy do czasu, aż problem zostanie załatwiony przez innych, pomagając jej nie przejmować się niczym. Jest to osoba ponura, zawsze martwi ją rozterka odnośnie sensowności przeprowadzanych działań, sprowadzając ją często do kompletnie bezsensownego niepowodzenia oraz potęgując szansę kolejnych przegranych.

Pozostałe atrybuty kapitalnie określające ową jednostkę to także: hałaśliwy, neurotyczny, bezbarwny, zagubiony, skąpy, przeczulony, roztropny, tajemniczy, sentymentalny, łaskawy, bałaganiarski, perfidny, przyjazny, pomysłowy, miłosierny, uprzejmy, nieufny, zgryźliwy, małomówny, indywidualistyczny, podejrzliwy, roztargniony, dobroczynny, podły, wielkoduszny, histeryczny, refleksyjny i czuły.
Zawodami, w których optymalnie będzie działał, są: webmaster, inżynier, anestezjolog, dentysta, programista, architekt, informatyk, chemik, lekarz, chirurg, budowlaniec, fizyk, urbanista oraz ortopeda.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Abraszek Wojciech - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Brack Viktor - (1904-1948) - lekarz niemiecki.
  • Doktorowicz-Hrebnicki Stanisław - (1888-1974) - geolog, profesor.
  • Gaboriau Émile - (1832-1873) - pisarz francuski.
  • Harmon Kelly - (1946-) - amerykańska aktorka, artystka, dekorator wnętrz.
  • Lawicz-Liszka Wilhelm Andrzej - (1893-1968) - generał.
  • Ribeiro Jorge - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Rose - (1987-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.