Skorpionica, 08 listopada - Kobieta

Skorpionica, 08 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Skorpionka urodzona dnia 8 11 jest to osobnik wytrwały, w minionych dniach potrafiłaby być kopistą kaligrafującym zakurzonych woluminach, umie wnikliwie słuchać czyichś zwierzeń i wytrwałość w dążeniu do finału częstokroć pozwala jej osiągnąć bogactwo. To osoba niekonsekwentna, jej przekonania i poglądy często są ambiwalentne i potrafi modyfikować najważniejsze założenia co minutę, dlatego niezmiernie trudno toczy się z nią spory. Lubi zachowywać się uczuciowo, pokłada ufność w kabale, nie współdziała z domeną urządzeń technicznych, zatem częstokroć wolałaby przyjść na świat o stulecia dawniej. Cechuje się nietowarzyskością, ubóstwia przebywać, w swoich własnych marzeniach, umie poświęcić całą dobę niezrozumiałym działaniom, ale wystawiona na widoku publicznym gubi mnóstwo ze swojego uroku. To jednostka metodyczna, okazuje konsekwencję i samodyscyplinę, przeciwności nie potrafią prędko jej odstręczyć, jednak często nie wystarcza jej inicjatywy koniecznej w nagłych okolicznościach. To człowiek altruistyczny, umie nadstawiać grzbietu za przyjaciół i nie wie, co to skąpstwo, toteż niekiedy osobiście potrzebuje pomocy ekonomicznej. Jest to osoba lojalna, jest poważanym i sumiennym pracownikiem, próbuje działać właściwie do swoich przekonań, lecz jej wrodzona praworządność potrafi być przyczyną paroksyzmów niechęci.
Jest to jednostka apatyczna, odkłada wszelkie rzeczy do czasu, aż inny człowiek poweźmie osąd, zwalniając ją od wątpliwości. Jest to osoba samodzielna, autentycznie kocha się w całkowitej swobodzie wyboru, a zatem niech ci nie zdaje się, iż będzie szanowała twoje polecenia i bariery. Jest to człowiek tolerancyjny, posiada niezwykle otwartą i wieloaspektową psychikę i cieszy ją rozmaitość otoczenia i wspólników, więc nie znosi u kumpli jedynie niedostatku wielkoduszności. Częstokroć bywa nietolerancyjna, jest wielce przeświadczona o osobistej doskonałości, na całym całym globie wyłącznie ona rozumie sprawy odpowiednio, a więc często wszczyna wojny ze znajomymi. To osobnik powolny, jakiekolwiek projekty funkcjonują dla niej tylko w teorii, umie wykroczyć poza każdy sensowny harmonogram, jakby przemijanie życia wcale nie tyczyło się jej persony. Jest to osoba stanowcza, podąża do celu bez niepotrzebnych rozterek, jeśli to konieczne, nieustępliwie i merytorycznie udowadnia swoje opinie oraz nie daje się skonfundować. Jest to człowiek posępny, w każdym wypadku męczy ją powątpiewanie odnośnie sensowności przeprowadzanych ruchów, skutkując traceniem przez nią różnych cennych sposobności i powodując gwałtowne zniechęcanie się przed zakończeniem. Jest to jednostka pobożna, z reguły jest istotnie wrażliwsza niż gros zbiorowości i potrafi bardzo barwnie opisywać mentalne wrażenia innych, dlatego zwykle trudni się jakimś rodzajem działalności artystycznej. Charakteryzuje się przezornością, stroni od pochopnych aktywności, konstruuje wyrafinowane plany oraz prze ku sukcesowi wolno, aczkolwiek konsekwentnie.

Pozostałe cechy poprawnie opisujące niniejszego osobnika to także: histeryczny, zagubiony, skąpy, uprzejmy, bałaganiarski, sprytny, tyrański, ufny, delikatny, bezbarwny, nadwrażliwy, obłąkany, paranoiczny, miłosierny, szlachetny, tkliwy, pomysłowy, seksowny, próżny, bezładny, małomówny, wielkoduszny, mądry, marzycielski, humorzasty, uroczy i podejrzliwy.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: budowlaniec, farmaceuta, dentysta, inżynier, architekt, fizyk, technik oraz urbanista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Aksinowicz Konrad - (1978-) - reżyser.
 • Austin Herbert - (1866-1941) - brytyjski inżynier, kierowca wyczynowy, przemysłowiec, polityk.
 • Fabiano Luís - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Haljimi Iljami - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Hart Mary - (1950-) - amerykańska dziennikarka telewizyjna.
 • I Aleksy - (1877-1970) - zwierzchnik Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego, patriarcha Rosji.
 • Kwiatkowska Ewa - (1976-) - aktorka.
 • Livingston John - (1970-) - aktor amerykański.
 • Neptune Yvon - (1946-) - haitański polityk, premier Haiti w latach 2002-2004.
 • Pietrzak Władysław - (1919-2008) - działacz sportowy.
 • Rettinger Dominik W - (1953-) - reżyser, scenarzysta.
 • Witos Andrzej - (1878-1973) - działacz ruchu ludowego, polityk, rolnik, samouk.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.