Skorpionica, 07 listopada - Kobieta

Skorpionica, 07 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Skorpionka, która przyszła na świat dnia 7 11, charakteryzuje się wiernością, jest odpowiedzialnym i słownym podkomendnym, oddanie w rodzinie jest dla niej sprawą bezdyskusyjną, aczkolwiek jej spontaniczna sprawiedliwość umie skutkować paroksyzmami niechęci. To osoba uczuciowa, wierzy magii, nie polega na akademickim sposobie usuwania problemów, a więc jej żywot jest zgiełkliwy i nieuładzony. Częstokroć bywa zmienna, często nie wystarcza jej wytrwałości i potrafi gwałtownie poddać się na chwilę przed zdobyciem mety, częstokroć drażni swoich ludzi. To jednostka introwertyczna, uwielbia spędzać czas, w swoich prywatnych fantazjach, umie poświęcić całą dobę dziwacznym czynnościom, ale umieszczona na scenie traci sporo ze swojego czaru. Cechuje się opiekuńczością, realizuje się w aktywności filantropijnej i bardziej ceni dobry kontakt z ludźmi aniżeli dobrobyt, a zatem czasem miewa kłopoty pieniężne. To osobnik zorganizowany, potrafi umiejętnie dysponować swoimi siłami, pracuje w sposób rozważny i sprawdzony, jednak często nie starcza jej błyskotliwości potrzebnej w niespodziewanych okolicznościach. Jest to osoba cierpliwa, umie uzyskać biegłość w dziedzinach wymagających długotrwałej nauki, na uczelni częstokroć osiąga fenomenalne stopnie i umie wnikliwie przysłuchiwać się ludzkim zwierzeniom.
Jest to jednostka zdecydowana, w realizowaniu własnych zamierzeń potrafi być niezmiernie konsekwentna, nieraz kompletnie bezwzględna, entuzjastycznie wdraża ogromne rewolucje i przemiany oraz nie pozwala się skonfundować. Jest to osobnik niezależny, decyzje podejmuje na podłożu osobistych przemyśleń, zatem zawiedzie cię oczekiwanie, iż usłucha zakomunikowanych jej instrukcji. Znamionuje się nietolerancją, życzy sobie ścisłego wykonywania swoich zaleceń, na całej całej planecie jedynie ona pojmuje rzeczy dobrze, toteż szybko zraża do siebie normalnych ludzi. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie denerwują inne gusty i łatwo aktualizuje dotychczasowe poglądy w konfrontacji ze świeżymi doznaniami, dlatego nie toleruje u znajomych tylko nieposiadania szacunku dla innych. To osoba pesymistyczna, na podejmowanych przez nią osądach ciąży na ogół przekonanie o swojej pechowej doli, owocując przepuszczaniem przez nią różnych cennych okazji oraz potęgując szansę kolejnych klęsk. Bywa religijna, umie widzieć zjawiska niewidoczne dla pozostałych obserwatorów i potrafi niezwykle sugestywnie opisywać wewnętrzne wrażenia innych, więc często jest nauczycielem duchowym dla innych. To osobnik przewidujący, podejmuje próby, by nie zachowywać się intuicyjnie, bacznie przepatruje dostępne informacje i prognozy oraz nie ufa projektom sporządzonym na kolanie. Bywa osobą pasywną, marnuje czas na jałowym narzekaniu, aż ktoś obcy wymyśli rozwiązanie, zapewniając jej święty spokój. To człowiek powolny, wszelkie harmonogramy funkcjonują dla niej wyłącznie w założeniach, marudzi z każdą możliwą rzeczą tak strasznie, jakby upływ dnia wcale nie tyczył się jej istoty.

Inne przymioty adekwatnie charakteryzujące opisywanego osobnika to również: łaskawy, bezczynny, pomylony, czuły, samotniczy, tyrański, namiętny, uprzejmy, surowy, buntowniczy, sprytny, podły, mądry, beznamiętny, nadwrażliwy, humanitarny, paranoiczny, sarkastyczny, wielkoduszny, ostry, zgryźliwy, leniwy, bałaganiarski, ociężały, czujny, refleksyjny, roztargniony, roztrzepany, oziębły i indywidualistyczny.
Zawodami, w których doskonale się będzie sprawdzał, są: lekarz, chirurg, ortopeda, informatyk, webmaster, fizyk, programista, technik, chemik, farmaceuta, dentysta, anestezjolog, inżynier oraz urbanista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Apostolópoulos Aléxandros - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bednarczyk Maciej - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Brush Rapp - (1889-1958) - generał amerykański.
 • Catê - (1973-2011) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Commodore Mike - (1979-) - amerykański sportowiec, hokej na lodzie.
 • Knight Christopher - (1957-) - aktor amerykański.
 • Konopka Marcin - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Salem Raphaël - (1898-1963) - matematyk grecki.
 • Springer Russ - (1968-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Stucky Steven - (1949-) - kompozytor amerykański.
 • Zurbarán Francisco de - (1598-1664) - malarz hiszpański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.