Skorpionica, 06 listopada - Kobieta

Skorpionica, 06 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalna kobieta skorpion, która przyszła na świat dnia 6 11, jest to osoba opiekuńcza, zatraca się w pracy społecznej i nie ma pojęcia, co to pazerność, zatem niekiedy samemu wymaga wsparcia finansowego. Częstokroć bywa uczuciowa, pokłada ufność w kabale, nie współdziała z domeną komputerów, więc nagminnie obecna mechanizacja często oznacza dla niej niezaprzeczalny koszmar. Znamionuje się introwertyzmem, jej osobisty duch potrafi być dla niej obszernym i ogromnym światem, częstokroć umie wykazywać nieziemski upór przy odnawianiu podniszczonych przedmiotów, ale pokazana na widoku publicznym traci dużo ze swojego uroku. Charakteryzuje się wiernością, potrafi być najlepszym kompanem lojalnym w zgryzotach, do małżeństw podchodzi niezwykle poważnie, jednak często w tym immanentnym koleżeństwie umie zapomnieć własne interesy. To osobnik niezdecydowany, jej stanowiska i przekonania częstokroć są ambiwalentne i ciężko jest jej pozostawać przy podjętych zobowiązaniach, często denerwuje swoich współpracowników. Jest to jednostka konsekwentna, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do zyskownego finału, umie się adekwatnie inspirować, jednak potrafi być zbyt formalna w nieprzewidzianych sytuacjach. To człowiek cierpliwy, umie cierpliwie wyczekiwać na odpowiednią chwilę, częstokroć raduje ją łowienie ryb i potrafi być wielkodusznym i empatycznym przyjacielem.
To osoba powolna, jakiekolwiek scenariusze istnieją dla niej jedynie na papierze, ślimaczy się z każdym zagadnieniem tak bardzo, jakby kompletnie nie interesowała się finiszem swoich działań. To osobnik nietolerancyjny, pragnie starannej realizacji swoich zarządzeń, jej znajomi mają obowiązek myśleć w taki sam sposób jak ona, toteż często toczy starcia z kolegami. Cechuje się pobożnością, posiada wrażliwą i niezmiernie otwartą osobowość i w krótkiej przemowie umie zamieścić mnóstwo namiętności, a więc zazwyczaj trudni się jakąś odmianą sztuki. Znamionuje się samodzielnością, nie lubi wszelkich barier i regulaminów, dlatego szaleństwem jest oczekiwanie, iż ustąpi komuś bez walki. Charakteryzuje się pesymizmem, najdrobniejszą jej aktywność krępuje ciągły niedostatek pewności siebie, powodując trwonienie jej zdolności oraz owocując niespodziewanym rezygnowaniem przed osiągnięciem celu. Cechuje się tolerancyjnością, dysponuje bardzo baczną i wieloaspektową umysłowością i jednostek niepodobnych i niespotykanych nie uważa z marszu za niebezpieczeństwo, a zatem dokłada starań, by wystrzegać się nawiedzonych ekstremistów pochłoniętych głoszeniem najwspanialszych idei. Jest to osoba zdecydowana, w ucieleśnianiu własnych zamierzeń potrafi być niezwykle zorganizowana, czasem zupełnie bezwzględna, jeśli sytuacja tego wymaga, odważnie i rzetelnie argumentuje swoje sądy oraz nie daje się zbić z pantałyku. Charakteryzuje się apatią, zwykle życzy sobie czekać, aż inny człowiek podejmie werdykt, zwalniając ją od rozterek. Jest to jednostka dalekowzroczna, to przewidujący i ambitny przywódca, dokładnie aranżuje najsubtelniejsze posunięcia i nie polega na konceptach utworzonych byle jak.

Pozostałe przymioty odpowiednio ukazujące niniejszego osobnika to też: mądry, introspektywny, marzycielski, paranoiczny, obłąkany, litościwy, bałaganiarski, skąpy, tkliwy, miłosierny, przekorny, surowy, uroczy, szlachetny, zdystansowany, tchórzliwy, nieuprzejmy, sarkastyczny, ufny, przeczulony, sprytny, pomylony, leniwy, namiętny, tyrański, humanitarny oraz sentymentalny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: chirurg, inżynier, ortopeda, fizyk, webmaster, farmaceuta, technik, anestezjolog, architekt, chemik, urbanista i programista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Baud Antoine - (1926-2014) - aktor francuski.
 • Edmonson Mike - (1955-) - amerykański realizator filmów - efekty specjalne.
 • Elota Maxwell - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Heller Krzysztof - (1960-) - fizyk.
 • Johnson Walter - (1887-1946) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Korbich Eddie - (1960-) - aktor amerykański.
 • Lewis Judy - (1935-) - aktorka amerykańska.
 • McLellan Zoe - (1974-) - aktorka amerykańska.
 • Mfomou Ebénézer - (1969-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Młodsza Agrypina - (15-) - rzymianka.
 • Perri Paul - (1953-) - aktor amerykański.
 • Sirchia Achille - (1869-) - generał włoski.
 • Whiteley 0Arkie - (1965-) - aktorka angielska.
 • Zítka Ilja - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.