Skorpionica, 04 listopada - Kobieta

Skorpionica, 04 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalna pani skorpion urodzona w dniu 4 11 cechuje się systematycznością, konsekwentnie podąża do mety, umie się adekwatnie inspirować, jednak kiepsko wytrzymuje błyskawicznie zmieniające się warunki. Jest to jednostka troskliwa, ekscytuje ją dostarczanie szczęścia kolegom i jest bujającym w chmurach marzycielem, toteż niekiedy samemu potrzebuje oparcia pieniężnego. Jest to osobnik wierny, potrafi być autentycznym towarzyszem lojalnym w strapieniach, jest niezmiernie poważana przez znajomych, ale często w tej spontanicznej uprzejmości umie zaniedbać osobiste interesy. To osoba wytrwała, umie wnikliwie zagłębiać się w cudze historie, potrafi urzeczywistnić zadania niezwykle zniechęcające dla normalnych ludzi i w zamierzchłych czasach umiałaby być mnichem notującym starożytnych zwojach. Częstokroć bywa uczuciowa, rozstrzygnięć kłopotów wypatruje w zabiegach magicznych i w horoskopach, nie darzy zaufaniem arytmetycznego trybu rozwiązywania przeciwności, zatem jej żywot jest gwałtowny i nieokiełznany. Bywa chwiejna, nie potrafi zdecydować się na jedno stanowisko i umie nagle wycofać się na moment przed osiągnięciem celu, często bierze się za rozliczne profesje. To osobnik nietowarzyski, jej prywatny umysł potrafi być dla niej obszernym i ogromnym światem, częstokroć umie wykazywać niezwykły upór przy remoncie niesprawnych mechanizmów, aczkolwiek pokazana na scenie gubi sporo ze swojego uroku.
Lubi zachowywać się nietolerancyjnie, jest całkowicie przeświadczona o własnej doskonałości, dowolną niezgodność punktu widzenia uznaje za agresję, a więc prędko zniechęca do siebie inne osoby. To osobnik flegmatyczny, sprawia wrażenie kompletnie odprężonej, do swoich zleceń odnosi się tak, jakby miała na załatwienie jakichkolwiek spraw kompletne stulecie. Bywa uduchowiona, bardzo dotykają ją problemy innych ludzi i w celnej przemowie potrafi zmieścić bezlik emocji, a zatem na ogół interesuje się jakąś formą sztuki. Jest to osoba ostrożna, to przewidujący i ambitny dowódca, z uwagą bada posiadane bazy danych i antycypacje oraz pędzi ku bogactwu wolno, lecz systematycznie. To jednostka stanowcza, jasno i precyzyjnie manifestuje swoje potrzeby, chętnie prowadzi zmagania z innymi i nie daje się skonfundować. To człowiek kompromisowy, nie denerwują odmienne zainteresowania i jednostek różniących się i egzotycznych nie uważa na wstępie za zagrożenie, więc jest wolontariuszem charytatywnym walczącym o równouprawnienie ludzi represjonowanych. Charakteryzuje się apatią, przepuszcza energię na nieproduktywnym jęczeniu, aż sytuacja zostanie wyjaśniona poprzez innych, zostawiając ją w miłym marazmie. Znamionuje się zaradnością, nie znosi wszelkich ograniczeń i regulaminów, dlatego rozczaruje cię uważanie, że będzie respektowała twoje dyrektywy i zakazy. Jest to osobnik pesymistyczny, na podejmowanych przez nią decyzjach kładzie się cieniem zazwyczaj mniemanie o swojej marnej passie, wiodąc ją często do absolutnie nieuzasadnionej klęski oraz owocując niespodziewanym porzucaniem działań w połowie drogi.

Pozostałe cechy prawidłowo opisujące opisywaną jednostkę to też: nieuprzejmy, zgryźliwy, przekorny, zrzędliwy, filozoficzny, pożądliwy, introspektywny, utalentowany, poważny, wielkoduszny, depresyjny, bałaganiarski, histeryczny, solidny, refleksyjny, sprytny, czuły, miłosierny, pomysłowy, dobroczynny, zagubiony, małomówny, leniwy, przyzwoity i tyrański.
Zawodami, w których idealnie się będzie czuł, są: urbanista, dentysta, chirurg, budowlaniec, webmaster, programista, ortopeda, lekarz, anestezjolog, inżynier, technik oraz fizyk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anusiewicz Przemysław - (1970-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Baerga Carlos - (1968-) - portorykański sportowiec, baseball.
 • Balsam Martin - (1919-1996) - aktor amerykański.
 • Byszowska Irena - (1924-) - aktorka.
 • Figo Luís - (1972-) - portugalski sportowiec, piłka nożna.
 • Flores Rosario - (1963-) - hiszpańska piosenkarka, aktorka.
 • Gratz Leopold - (1929-2006) - austriacki polityk, dyplomata.
 • Griffin Kathy - (1960-) - aktorka amerykańska.
 • Griga Stanislav - (1961-) - słowacki sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Hahn-Petersen John - (1930-2006) - aktor duński.
 • Hollander Audrey - (1979-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kmita Warszosław - (1943-) - aktor.
 • Lee Dixie - (1911-) - amerykańska piosenkarka, aktorka, tancerka.
 • Obidniak Karol - (1923-1992) - aktor, reżyser, dramaturg.
 • Ptak Aleksander - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Roberts Doris - (1929-) - aktorka amerykańska.
 • Simpson Amber - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Smith Laurie - (1957-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Waddell Justine - (1976-) - aktorka południowoafrykańska.
 • Webb Skeeter - (1909-1986) - amerykański sportowiec, baseball.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.