Skorpionica, 22 listopada - Kobieta

Skorpionica, 22 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczna kobieta skorpion, która urodziła się w dniu 22 11, bywa zmienna, nie umie zdecydować się na jeden punkt widzenia i zbyt często modyfikuje osąd odnośnie metody swojego działania, dlatego bardzo ciężko wszczyna się z nią dyskusje. To człowiek troskliwy, zatraca się w pracy dobroczynnej i nie interesuje się własną korzyścią, a zatem nieraz przeżywa komplikacje finansowe. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, mozoli się bez bezcelowych zrywów, potrafi się właściwie mobilizować, jednak często nie daje rady improwizować w wymagających tego okolicznościach. Bywa empatyczna, pokłada ufność w tarocie, nie polega na racjonalnym sposobie usuwania przeszkód, zatem jej żywot jest zgiełkliwy i nieobliczalny. Cechuje się lojalnością, kumple są dla niej niezmiernie istotni, wierność w związku jest dla niej rzeczą niepodważalną, aczkolwiek chwilami w swojej uczciwości dosięga aż do przesady. To osoba zamknięta, jej indywidualny duch potrafi być dla niej bezkresnym i obszernym światem, częstokroć umie wykazywać rzadką wytrwałość przy reperacji popsutych mechanizmów, lecz ma trudności z inicjowaniem bliskich stosunków z normalnymi ludźmi. Jest to jednostka wytrwała, w liceum często uzyskuje bardzo dobre noty, potrafi cierpliwie oczekiwać na sposobną okazję i umie być pobłażliwym i otwartym partnerem.
Jest to osobnik fatalistyczny, najsubtelniejszą jej aktywność tłamsi notoryczny brak śmiałości, sprowadzając ją częstokroć do zupełnie niepotrzebnej przegranej oraz odbierając jej siłę wskazaną do dokończenia zaczętych projektów. Jest to jednostka samodzielna, nie lubi wykonywania narzuconych zarządzeń, a więc niech ci nie wydaje się, że usłucha zaordynowanych jej poleceń. Znamionuje się rozwagą, to dalekowzroczny i odważny planista, z uwagą bada dostępne predykcje i informacje oraz nie wierzy pomysłom napisanym byle jak. Jest to człowiek tolerancyjny, posiada niezwykle ciekawską i wielostronną psychikę i nie bawi jej nakłanianie kolegów do swoich poglądów, toteż próbuje wystrzegać się nawiedzonych radykałów zaaferowanych wygłaszaniem najwspanialszych dogmatów. Bywa nietolerancyjna, walczy z każdym uważającym odmiennie, na całym całym globie wyłącznie ona widzi sprawy odpowiednio, więc potrafi nawiązać kontakt tylko z porównywalnym do niej pomyleńcem. Charakteryzuje się zdecydowaniem, zmierza do celu bez zbędnych rozterek, ochoczo toczy walki z innymi oraz nie rezygnuje z realizowania długofalowych planów dla dorywczego i zwodniczego udogodnienia. To osobnik apatyczny, zwykle woli czekać, aż druga osoba przedsięweźmie decyzję, zapewniając jej wolność od obowiązków. Jest to jednostka flegmatyczna, wszelkie grafiki działają dla niej jedynie teoretycznie, ślimaczy się ze wszystkim tak dalece, jakby w ogóle nie troszczyła się o zwieńczenie swoich działań. To człowiek pobożny, niezmiernie poruszają ją kłopoty innych osób i w lakonicznym wystąpieniu umie umieścić mnóstwo afektów, a zatem zazwyczaj oddaje się jakiemuś typowi działalności artystycznej.

Pozostałe cechy celnie opisujące opisywaną jednostkę to także: bałaganiarski, neurotyczny, solidny, pomylony, bałaganiarski, wyemancypowany, współczujący, perfidny, ufny, zdystansowany, filozoficzny, roztropny, szlachetny, marzycielski, natchniony, przyzwoity, pomysłowy, łaskawy, bezładny, oziębły, litościwy, surowy, gospodarny oraz sprytny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: anestezjolog, architekt, inżynier, budowlaniec, dentysta, informatyk, urbanista, webmaster, technik, fizyk i farmaceuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Barnave Antoine - (1761-1793) - polityk, myśliciel, z zawodu adwokat.
 • Celińska Ryszarda - (1960-) - aktorka.
 • Chmielewski Eugeniusz - (1930-2008) - grudziądzki historyk-regionalista.
 • Dangerfield Rodney - (1921-2004) - amerykański aktor, scenarzysta, producent.
 • Hulewicz Edward - (1937-) - piosenkarz.
 • Jaroszyński Piotr - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Krasiński Adam - (1870-1909) - polski poeta, działacz oświatowy.
 • Noro Stephane - (1979-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Page Geraldine - (1924-) - aktorka amerykańska.
 • Pininfarina Mario - (1964-) - angielski aktor w filmach erotycznych.
 • Rosiak Mariusz - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Shy Sindy - (1980-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Stoner Eugene Morrison - (1922-1997) - amerykański inżynier, konstruktor broni.
 • Świątkowski Radosław - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wujek Marcin - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wysłouch Bolesław - (1855-1937) - działacz ruchu ludowego, inżynier chemik, publicysta.
 • Zaganiacz Artur - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Żuławski Andrzej - (1940-2016) - reżyser filmowy, pisarz, scenarzysta, aktor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.