Skorpionica, 20 listopada - Kobieta

Skorpionica, 20 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Kobieta skorpion urodzona dnia 20 11 cechuje się troskliwością, realizuje się w aktywności prospołecznej i więcej ceni bliskość z innymi aniżeli zamożność, więc często dokucza jej deficyt banalnej, życiowej racjonalności. Jest to jednostka wytrwała, częstokroć raduje ją wędkowanie, potrafi być wspaniałomyślnym i otwartym kolegą i umie umiejętnie wyczekiwać na sposobny moment. Jest to osoba zamknięta, często bywa introwertykiem, potrafi poświęcić całą dobę oryginalnym zajęciom, lecz gawiedź częstokroć bez reszty ją rozprasza. To osobnik niezdecydowany, nie umie zdecydować się na jedno stanowisko i zbyt często modyfikuje ocenę odnośnie metody swojego działania, często ima się różnorodnych profesji. Jest to człowiek empatyczny, wierzy magii, nie ufa arytmetycznej strategii likwidowania trudności, a więc jej żywot jest gwałtowny i nieposkromiony. Jest to osoba szczera, jest poważanym i rzetelnym podwładnym, lojalność w rodzinie jest dla niej rzeczą oczywistą, jednak jej przyrodzona sprawiedliwość potrafi być powodem erupcji niechęci. Jest to jednostka zdyscyplinowana, ukazuje nieustępliwość i dyscyplinę, funkcjonuje w sposób powściągliwy i zaplanowany, jednak kiepsko znosi błyskawicznie przeistaczające się warunki.
Bywa pobożna, przeważnie jest istotnie bardziej emocjonalna niż większa część zbiorowości i jej wytwory umieją niezwykle pobudzać, zatem zwykle oddaje się jakiemuś rodzajowi sztuki. To człowiek pesymistyczny, naturalny fatalizm autentycznie ogranicza jej życie, prowadząc ją częstokroć do porzucania całkiem przyzwoicie zapowiadających się inicjatyw oraz zabierając jej witalność nieodzowną do finalizacji rozpoczętych projektów. Jest to osoba stanowcza, konkretnie i starannie wyraża swoje pragnienia, gorliwie wdraża w czyn potężne przewroty i udoskonalenia oraz nie boi się zaczynania kłótni. Jest to człowiek zaradny, naprawdę kocha zupełną suwerenność decydowania, a zatem niech ci nie wydaje się, iż będzie respektowała twoje restrykcje i nakazy. Charakteryzuje się przezornością, próbuje nie odpowiadać innstynktownie, konstruuje wyrafinowane plany oraz dąży ku bogactwu pomału, aczkolwiek systematycznie. Jest to osobnik tolerancyjny, ma niezmiernie uważną i wielostronną umysłowość i ludzi innych i dziwnych nie uważa z góry za niebezpieczeństwo, toteż jest wolontariuszem społecznym dopominającym się o swobodę ludzi wykluczonych. Jest to osoba powolna, wszelkie grafiki istnieją dla niej tylko w teorii, zachowuje się tak, jakby dysponowała na załatwienie dowolnych zadań kompletną wiecznością. To osobnik bierny, dryfuje w bezwolnym wahaniu, aż ktoś drugi odnajdzie wyjście, pomagając jej nie przejmować się niczym. Często bywa nietolerancyjna, wkurzają ją ludzie o odmiennych orientacjach politycznych, jej wspólnicy muszą osądzać rzeczywistość identycznie jak ona, dlatego potrafi dojść do ładu wyłącznie z porównywalnym do niej radykałem.

Pozostałe określenia właściwie portretujące niniejszą jednostkę to też: roztropny, marzycielski, oziębły, mądry, miłosierny, współczujący, delikatny, przyjazny, przyjacielski, filozoficzny, tyrański, podejrzliwy, indywidualistyczny, nietaktowny, buntowniczy, beznamiętny, perfidny, nieufny, ufny, zagubiony, zgryźliwy, pomylony oraz humanitarny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie realizował, są: architekt, webmaster, urbanista, inżynier, informatyk, dentysta, farmaceuta, anestezjolog, lekarz, fizyk, ortopeda, chirurg, chemik, budowlaniec i technik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bowen Ryan - (1975-) - sportowiec, koszykówka.
 • Gąsior Marcel - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gordimer Nadine - (1923-) - pisarka południowoafrykańska.
 • Hamel Veronica - (1943-) - aktorka.
 • Hanowerski Ernest August - (1629-1698) - książę Hanoweru 1679-1692, elektor Hanoweru 1692-1698.
 • Kaczanowski Włodzimierz Czesław - (1912-1944) - działacz ruchu socjalistycznego.
 • King Paul - (1960-) - angielski wokalista, muzyk, VJ, prezenter telewizyjny.
 • Lett Franklin - (1936-) - mąż Delli Reese.
 • Piotrowicz Marek - (1963-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Plisiecka Maja Michajłowna - (1925-) - rosyjska tancerka baletowa, choreograf.
 • Rosales Roberto - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rotnicka Jadwiga - (1943-) - geograf hydrolog, polityk.
 • Thorne Callie - (1969-) - aktorka amerykańska.
 • Tierney Gene - (1920-) - aktorka amerykańska.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.