Skorpionica, 19 listopada - Kobieta

Skorpionica, 19 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalna pani skorpion, która przyszła na świat w dniu 19 11, to człowiek introwertyczny, częstokroć jest samotnikiem, umie poświęcić całą dobę nietypowym działaniom, jednak tłum często kompletnie ją peszy. Jest to osoba zdyscyplinowana, pracuje bez bezsensownych sprintów, postępuje w sposób powściągliwy i sprawdzony, jednak niekiedy nadto przywiązuje się do poprzednio obmyślonych projektów. To jednostka emocjonalna, rozstrzygnięć problemów wygląda w czarach i w proroctwach, lekceważy typowo rozumową metodologię, a więc jej życie jest gwałtowne i nieuładzone. Charakteryzuje się wiernością, potrafi być najlepszym przyjacielem pomocnym w kłopotach, do małżeństw podchodzi bardzo poważnie, lecz czasami w swojej szczerości sięga aż do bufonerii. Jest to osobnik zmienny, nie umie wybrać jednej opinii i trudno jest jej pozostawać przy podjętych zobowiązaniach, dlatego niezwykle źle spełnia się jako opiekun lub pedagog. Jest to osoba altruistyczna, bawi ją sprawianie zadowolenia kolegom i wyżej ceni przyjaźń niż dobrobyt, zatem niekiedy samemu potrzebuje wsparcia finansowego. To człowiek wytrwały, częstokroć raduje ją wędkowanie, umie z uwagą wsłuchiwać się w cudze historie i konsekwencja w dążeniu do finału często dopomaga jej uzyskać bogactwo.
Lubi zachowywać się nietolerancyjnie, drażnią ją osoby o niezależnych poglądach, jej znajomi muszą postrzegać sprawy identycznie jak ona, więc potrafi dogadać się jedynie ze zbliżonym do niej pomyleńcem. To osobnik bierny, odwleka jakiekolwiek rzeczy do chwili, aż inny człowiek przedsięweźmie osąd, utrzymując ją w przyjemnej stagnacji. Jest to osobnik samodzielny, nie znosi wszelkich ograniczeń i praw, toteż rozczaruje cię zakładanie, iż będzie poważała twoje restrykcje i polecenia. To jednostka tolerancyjna, nie przeszkadzają odmienne upodobania i ludzi niepodobnych i egzotycznych nie uważa natychmiast za zagrożenie, a zatem nie toleruje u wspólników tylko niedoboru szacunku dla innych. Jest to osoba fatalistyczna, w każdym wypadku martwi ją rozterka odnośnie prawidłowości wykonywanych ruchów, skłaniając ją częstokroć do rezygnowania z zupełnie porządnie zapowiadających się przedsięwzięć oraz odbierając jej wigor potrzebny do skończenia rozpoczętych inicjatyw. Jest to człowiek przewidujący, to rozważny i ambitny zarządca, rozważa różnorodne scenariusze posunięć i śpieszy ku dostatkowi z wolna, aczkolwiek metodycznie. To osobnik powolny, ukończenie czegokolwiek na czas to dla niej niemożliwa misja, umie wykroczyć poza każdy sensowny harmonogram, jakby świetnie czuła się przy takim trwonieniu żywota. Jest to człowiek zdecydowany, z reguły działa gwałtownie i energicznie, ochoczo walczy z innymi oraz radośnie przyjmuje wszelkie korzystne zmiany w otoczeniu. Cechuje się pobożnością, ma wrażliwą i niezmiernie empatyczną osobowość i doświadcza wielkiego pragnienia towarzyskiego uzewnętrzniania swoich afektów, a więc zazwyczaj oddaje się jakiejś formie twórczości.

Pozostałe przymioty celnie portretujące niniejszą osobę to też: oziębły, indywidualistyczny, beznamiętny, zagubiony, seksowny, surowy, sprytny, depresyjny, humorzasty, humanitarny, natchniony, przyjazny, pożądliwy, leniwy, czujny, uroczy, tyrański, ciepły, wyemancypowany, utalentowany, roztargniony, perfidny, gospodarny, delikatny, dobroczynny, roztropny, przyzwoity, pomylony oraz namiętny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie realizował, są: dentysta, lekarz, budowlaniec, urbanista, anestezjolog, informatyk, webmaster, technik i ortopeda.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Auenbrugger Leopold - (1722-1809) - lekarz austriacki.
  • Hopf Heinz - (1894-1971) - matematyk szwajcarski.
  • Kaczyński Filip - (1987-) - pracownik samorządowy, polityk.
  • Kędzior Tomasz - (1971-) - kaskader filmowy.
  • Klein Calvin - (1942-) - amerykański projektant mody, producent perfum.
  • Lee Pinky - (1986-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Pszenycznych Serhij - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Stawarz Rafał - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Wawszczyk Ariel - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Wenta Bogdan - (1961-) - sportowiec, piłka ręczna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.