Skorpionica, 18 listopada - Kobieta

Skorpionica, 18 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalna pani skorpion urodzona dnia 18 11 jest to człowiek lojalny, jest odpowiedzialnym i rzetelnym pracownikiem, stara się działać właściwie do swoich poglądów, jednakże częstokroć w tej naturalnej przyjazności potrafi zapomnieć własne interesy. Cechuje się systematycznością, umie rozsądnie wykorzystywać swoje rezerwy, funkcjonuje w sposób wyważony i zamierzony, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego okolicznościach. Jest to jednostka wytrwała, potrafi być wyrozumiałym i otwartym partnerem, umie zrealizować zadania bardzo nieatrakcyjne dla normalnych osób i w szkole częstokroć osiąga dobre oceny. To osobnik empatyczny, wyjść z problemów wypatruje w czarach i w proroctwach, nie współdziała z cywilizacją urządzeń technicznych, a więc jej życie jest burzliwe i nieobliczalne. Jest to człowiek nietowarzyski, bardzo dobrze czuje się w pojedynkę, potrafi poświęcić cały wieczór niezrozumiałym zajęciom, aczkolwiek doznaje kłopotów z budowaniem przyjaźni z innymi osobami. To jednostka altruistyczna, zatraca się w działalności filantropijnej i nie przejawia małoduszności, a zatem ma szansę zawieść w kontakcie z surową codziennością. Bywa osobnikiem niekonsekwentnym, jej opinie i przekonania często są wieloznaczne i ciężko jest jej obstawać przy wybranych decyzjach, częstokroć podejmuje się rozlicznych zawodów.
Charakteryzuje się kompromisowością, posiada niezwykle wścibską i wszechstronną umysłowość i nie kręci jej przekonywanie towarzyszy do swoich poglądów, toteż jest organizatorem dobroczynnym walczącym o równość ludzi represjonowanych. Bywa osobnikiem apatycznym, trwoni żywot na bezowocnym ględzeniu, aż druga osoba poweźmie werdykt, pozwalając jej dalej rozpływać się nad swoimi myślami. Znamionuje się samodzielnością, naprawdę przepada za nieskrępowaną autonomią decydowania, zatem rozczaruje cię zakładanie, że będzie respektowała twoje dyspozycje i ograniczenia. To człowiek przewidujący, to przezorny i ambitny strateg, skrupulatnie aranżuje najsubtelniejsze posunięcia oraz nie darzy zaufaniem koncepcji wykonanych w pośpiechu. To jednostka fatalistyczna, przyrodzony defetyzm autentycznie gmatwa jej egzystencję, wywołując u niej często bezwiedne sabotowanie własnej roboty i powodując zaskakujące wycofywanie się przed zakończeniem. Uwielbia zachowywać się stanowczo, przeważnie żyje szybko i energicznie, jeśli trzeba, śmiało i pragmatycznie dowodzi swoich osądów oraz nie daje się zbić z pantałyku. To osoba powolna, jakiekolwiek harmonogramy istnieją dla niej wyłącznie jako abstrakcja, marudzi z każdym zagadnieniem tak niesłychanie, jakby przemijanie dnia kompletnie nie dotykało jej persony. Jest to człowiek ksenofobiczny, przeciwstawia się każdemu myślącemu inaczej, jej kumple muszą osądzać rzeczywistość tak samo jak ona, więc migiem zniechęca do siebie pozostałe osoby. To osobnik uduchowiony, na ogół jest istotnie bardziej emocjonalna niż większość ludzkości i jej wytwory umieją niezmiernie pobudzać, dlatego częstokroć jest guru duchowym dla innych.

Inne przymioty prawidłowo odzwierciedlające przedstawianego człowieka to także: ufny, delikatny, leniwy, pomylony, hałaśliwy, seksowny, indywidualistyczny, miłosierny, samotniczy, idealistyczny, natchniony, podły, ciepły, zrzędliwy, afektowany, humanitarny, sarkastyczny, utalentowany, marzycielski, zgryźliwy, czujny, małomówny, próżny oraz przyzwoity.
Zawodami, w których najtrafniej będzie funkcjonował, są: chirurg, ortopeda, budowlaniec, chemik, informatyk, architekt, farmaceuta i fizyk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Baldovaliev Zoran - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bieskow Konstantin - (1920-2006) - rosyjski sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Buck Travis - (1983-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Celejewski Marcin - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dehmel Richard - (1863-1920) - niemiecki poeta, prozaik.
 • Fabolous - (1977-) - raper amerykański.
 • Jurewicz Aleksander - (1952-) - prozaik, poeta.
 • Korniłow Aleksandr A - (1862-1925) - rosyjski działacz demokratyczny.
 • Kowalski Piotr - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lemieux Jocelyn - (1967-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Majewska Barbara - (1945-) - aktorka.
 • Nievez Nikki - (1985-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Popiołek Stefan - (1948-) - organizator produkcji filmowej.
 • Przeździecki Stefan - (1879-1932) - ziemianin, dyplomata, prawnik.
 • Rozsda Endre - (1913-1999) - francuski malarz surrealistyczny.
 • Schmalensee Artur von - (1900-1972) - architekt szwedzki.
 • Stańdo Jacek - (1967-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tonetto Max - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Watson Jeffrey - (1722-1796) - zegarmistrz.
 • Wysznia Ostap - (1889-1956) - pisarz ukraiński.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.