Skorpionica, 16 listopada - Kobieta

Skorpionica, 16 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczna pani skorpion, która przyszła na świat dnia 16 11, częstokroć bywa niestała, często nie wystarcza jej konsekwencji i ciężko jest jej trzymać się obranych zobowiązań, częstokroć chwyta się rozlicznych prac. Często bywa empatyczna, wierzy tarotowi, nie ceni kultury naukowej, więc wszechobecna industrializacja częstokroć jest dla niej prawdziwą męką. Cechuje się systematycznością, konsekwentnie podąża do mety, przeszkody nie potrafią prędko jej zdeprymować, jednak często nie umie improwizować w wymagających tego okolicznościach. Jest to jednostka troskliwa, hojnie obdarza przyjaciół w swojej okolicy i jest niepoprawnym idealistą, a zatem może rozczarować w zwarciu z surowym życiem. Charakteryzuje się szczerością, jest odpowiedzialnym i sumiennym podkomendnym, uczciwość w parze małżeńskiej jest dla niej sprawą bezdyskusyjną, ale jej wrodzona praworządność potrafi owocować przypływami antypatii. Znamionuje się nietowarzyskością, jest regionalnym filozofem zdystansowanym od rzeczywistości, chętnie poświęca się osobliwym zamiłowaniom, jednakże tłum częstokroć bezgranicznie ją peszy. Jest to człowiek wytrwały, na studiach często zdobywa dobre oceny, umie uważnie czekać na właściwą okazję i potrafi być wyrozumiałym i otwartym towarzyszem.
Jest to osoba ksenofobiczna, życzy sobie precyzyjnej realizacji swoich zarządzeń, na całym świecie wyłącznie ona rozumie rzeczy należycie, dlatego momentalnie zniechęca do siebie pozostałych ludzi. Cechuje się dalekowzrocznością, wystrzega się pośpiesznych działań, tworzy roztropne harmonogramy oraz nie ufa konceptom napisanym na kolanie. Znamionuje się samodzielnością, nie cierpi jakichkolwiek zasad i barier, toteż zawiedzie cię zakładanie, iż będzie poważała twoje zakazy i pouczenia. Charakteryzuje się zdecydowaniem, konkretnie i precyzyjnie manifestuje swoje pragnienia, nie odczuwa oporu przed destrukcją dotychczasowego ładu oraz z radością odbiera wszelkie pomyślne innowacje w otoczeniu. To osobnik posępny, w każdym wypadku gryzie ją powątpiewanie odnośnie zasadności wykonywanych ruchów, doprowadzając ją częstokroć do zupełnie bezsensownej porażki i potęgując groźbę nowych przegranych. To jednostka flegmatyczna, wykonanie czegokolwiek w wyznaczonym terminie to dla niej nierealna operacja, umie wykroczyć poza każdy dopuszczalny plan czasowy, jakby w ogóle nie zabiegała o finisz swoich prac. Bywa bierna, cacka się czekając, aż ktoś inny znajdzie rozwiązanie problemu, dostarczając jej wolności od obowiązków. Bywa człowiekiem religijnym, zazwyczaj jest istotnie wrażliwsza niż większa część zbiorowości i w zwięzłym wystąpieniu potrafi zmieścić mrowie emocji, a więc podstawowe jest dla niej posiadanie miłośników dla własnych wytworów. Jest to jednostka tolerancyjna, umie kumplować z osobami o niezwykle różniących się przekonaniach i ludzi niepodobnych i niekonwencjonalnych nie uznaje z marszu za niebezpieczeństwo, zatem nie znosi u współpracowników jedynie niedoboru szacunku dla innych.

Pozostałe określenia właściwie opisujące niniejszego osobnika to także: czujny, sarkastyczny, neurotyczny, uroczy, próżny, filozoficzny, pożądliwy, natchniony, uprzejmy, roztropny, podejrzliwy, nietaktowny, skąpy, przekorny, roztrzepany, bałaganiarski, marzycielski, sprytny, bezbarwny, wiarygodny, nieuprzejmy, ostry, bezczynny oraz humanitarny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie realizował, są: budowlaniec, webmaster, fizyk, informatyk, urbanista, architekt, inżynier, programista, farmaceuta, anestezjolog, chirurg i chemik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Berezowski Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Byrdy Stanisław - (1913-) - profesor, nauki rolnicze.
 • Chudziński Teofil - (1840-1897) - lekarz, antropolog.
 • Flynn Edmund James - (1847-1927) - kanadyjski prawnik, polityk.
 • Grzybowski Stefan Mieczysław - (1902-2003) - prawnik.
 • Gyllenhaal Maggie - (1977-) - aktorka amerykańska.
 • Karpiński Włodzimierz Witold - (1961-) - inżynier chemik, polityk.
 • Kosobudzka Weronika - (2003-) - aktorka dziecięca.
 • Miłkowski Zygmunt - (1917-) - aktor.
 • Pettet Joanna - (1944-) - aktorka angielska.
 • Pocztowski Mateusz - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pyle Missi - (1972-) - aktorka amerykańska.
 • Scholes Paul - (1974-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.