Skorpionica, 15 listopada - Kobieta

Skorpionica, 15 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Kobieta skorpion urodzona w dniu 15 11 jest to osobnik zamknięty, częstokroć jest pustelnikiem, umie poświęcić cały wieczór niezrozumiałym działaniom, lecz doświadcza trudności z inicjowaniem kontaktów z normalnymi ludźmi. Często bywa niestała, nie potrafi trwać przy zorganizowanych decyzjach i nazbyt często zmienia opinię odnośnie kierunku swojej aktywności, częstokroć wkurza swoich współpracowników. To osoba zdyscyplinowana, umie mądrze gospodarować swoimi siłami, przeciwności nie potrafią prędko jej zrazić, jednak niejednokrotnie zanadto upiera się przy przedtem opracowanych pomysłach. Jest to jednostka cierpliwa, umie uważnie wysłuchiwać ludzkich opowieści, potrafi wykonać sprawy niezwykle nieciekawe dla pozostałych ludzi i w dawnych dniach umiałaby być mnichem piszącym antycznych zwojach. Jest to osobnik uczuciowy, bardziej dociera do niej szósty zmysł niż rozsądek, nie ceni czysto racjonalnej metodologii, a więc wszechobecna mechanizacja często stanowi dla niej autentyczną niedogodność. Cechuje się opiekuńczością, jest wręcz zbytnio szczodra i jest wielkim romantykiem, toteż niekiedy osobiście potrzebuje ratunku materialnego. To jednostka wierna, jest niezmiernie opiekuńcza wobec własnego małżonka, jest bardzo ceniona przez kumpli, ale częstokroć w tej spontanicznej grzeczności potrafi zaniedbać osobiste interesy.
To osoba tolerancyjna, ma niezwykle otwarty i wielostronny umysł i problemowo modyfikuje istniejące poglądy w zderzeniu z nieznanymi wcześniej obserwacjami, więc nie toleruje u towarzyszy jedynie braku wielkoduszności. Znamionuje się ksenofobią, jest wielce przeświadczona o swojej doskonałości, na całym całym globie wyłącznie ona rozumie rzeczy prawidłowo, dlatego umie porozumieć się tylko z podobnym do niej fanatykiem. To osobnik rozważny, to ostrożny i ambitny przywódca, kreuje roztropne harmonogramy oraz nie darzy zaufaniem konceptów napisanych byle jak. To człowiek zaradny, czuje niechęć do wykonywania czyichś nakazów, zatem niech ci nie zdaje się, że będzie liczyła się z twoimi zaleceniami i ograniczeniami. To jednostka pesymistyczna, na wybieranych poprzez nią osądach zaważa przeważnie mniemanie o swojej niepomyślnej passie, prowadząc ją często do rzucania całkiem porządnie zapowiadających się projektów oraz powodując gwałtowne wycofywanie się w połowie drogi. Lubi zachowywać się stanowczo, zmierza do mety bez zbędnych wahań, z zapałem urzeczywistnia potężne reformy i rewolucje oraz nie wyrzeka się ucieleśniania dalekowzrocznych planów dla przelotnego i iluzorycznego wytchnienia. Jest to osoba flegmatyczna, zdaje się całkowicie zrelaksowaną, potrafi przekroczyć każdy możliwy czas realizacji, jakby dysponowała na zrealizowanie jakichkolwiek zadań kompletnym stuleciem. Bywa jednostką pasywną, marudzi czekając, aż inny człowiek podejmie werdykt, zatrzymując ją w błogim letargu. Jest to osobnik uduchowiony, umie postrzegać zjawiska nieuchwytne dla pozostałych widzów i doznaje ogromnego głodu społecznego uzewnętrzniania swoich uczuć, a zatem podstawowe jest dla niej posiadanie entuzjastów dla własnych prac.

Inne cechy właściwie ukazujące opisywanego człowieka to też: miłosierny, tępy, buntowniczy, snobistyczny, podejrzliwy, tchórzliwy, wystraszony, sprytny, samotniczy, zrzędliwy, uprzejmy, delikatny, wielkoduszny, zagubiony, pożądliwy, czuły, próżny, solidny, nadwrażliwy, pomysłowy oraz depresyjny.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie działał, są: chirurg, technik, urbanista, ortopeda, fizyk, inżynier, informatyk, farmaceuta, dentysta, programista, webmaster i chemik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Asner Edward - (1929-) - aktor amerykański.
 • Aviz Alfons - (1475-1491) - infant portugalski, książę Portugalii 1481-.
 • Clark Petula - (1932-) - angielska piosenkarka, aktorka.
 • Denner Balthasar - (1685-1749) - malarz niemiecki.
 • Dobrowolski Tomasz - (1960-) - operator filmowy.
 • Durejko Eugeniusz - (1950-) - sportowiec, koszykówka.
 • Fechner Sebastian - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Foster Gloria - (1933-) - amerykańska aktorka teatralna i filmowa.
 • Hasiak Jarosław - (1966-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Heitinga John - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jones Ellis - (1943-) - aktor angielski.
 • Kerr John - (1931-2013) - aktor amerykański.
 • Piontek Heinz - (1925-2003) - pisarz niemiecki.
 • Sycz Robert - (1973-) - sportowiec, wioślarstwo.
 • Śliwa Radosław - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Waterston Sam - (1940-) - aktor amerykański.
 • Wojciechowski Dariusz - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.