Skorpionica, 14 listopada - Kobieta

Skorpionica, 14 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Skorpionka, która przyszła na świat dnia 14 11, częstokroć bywa wrażliwa, polega na czarnoksięstwie, nie ceni rzeczywistości naukowej, więc często wolałaby urodzić się o setki lat wcześniej. Cechuje się opiekuńczością, szczodrobliwie obdarowuje osoby w swoim środowisku i wyżej ceni dobry kontakt z ludźmi niźli bogactwo, dlatego jest uważana za głupka. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi doprowadzić swoje zamierzenia do korzystnego końca, przeciwności nie umieją szybko jej zdeprymować, jednak potrafi być przesadnie sztywna w nietypowych okolicznościach. Jest to osobnik zmienny, nie umie wykazywać się metodycznymi decyzjami i ciężko jest jej upierać się przy wybranych zobowiązaniach, częstokroć bierze się za różne prace. To człowiek wierny, jest uczciwym i słownym podkomendnym, jest bardzo szanowana przez wspólników, jednakże jej spontaniczny legalizm potrafi być przyczyną erupcji niechęci. To jednostka introwertyczna, pragnie spędzać czas, w swoich własnych fantazjach, umie poświęcić cały wieczór tajemniczym zajęciom, aczkolwiek gawiedź często bezgranicznie ją konsternuje. Charakteryzuje się wytrwałością, spełnia się w roli wziętego przewodnika, potrafi zdobyć mistrzostwo w zagadnieniach wymagających długookresowego treningu i częstokroć jest fenomenalnym mentorem.
Jest to osobnik kompromisowy, nie stroni od rzeczy nowych i odmiennych od przedtem doświadczonych i osób niepodobnych i niezwykłych nie uznaje natychmiast za niebezpieczeństwo, zatem próbuje unikać nawiedzonych ekstremistów pochłoniętych oznajmianiem najwspanialszych poglądów. Znamionuje się defetyzmem, najbłahszą jej aktywność krępuje stały niedobór śmiałości, doprowadzając ją często do zupełnie nieuzasadnionej klęski oraz odbierając jej żar niezbędny do skończenia rozgrzebanych projektów. Bywa człowiekiem nietolerancyjnym, przeciwstawia się każdemu myślącemu w inny sposób, na całym całym globie jedynie ona ocenia sprawy dobrze, toteż częstokroć zaczyna waśnie z kolegami. Często bywa pobożna, umie postrzegać zjawiska niezauważalne dla pozostałych gapiów i doświadcza ogromnego pragnienia publicznego uzewnętrzniania swoich uczuć, a zatem częstokroć jest opiekunem duchowym dla innych. Jest to jednostka ostrożna, to przewidujący i odważny strateg, bierze pod uwagę rozliczne plany wydarzeń oraz nie pokłada ufności w konceptach wykonanych na kolanie. Cechuje się bezwolnością, marnuje energię na czczym lamentowaniu, aż druga osoba podejmie osąd, pozostawiając ją w błogim odrętwieniu. To człowiek niezależny, autentycznie kocha się w nieograniczonej swobodzie wyboru, a więc bezsensem jest przewidywanie, że wykona oznajmione jej polecenia. Charakteryzuje się stanowczością, w urzeczywistnieniu własnych celów potrafi być niezwykle zorganizowana, momentami aż brutalna, w razie potrzeby śmiało i rzeczowo argumentuje swoje oceny i nie obawia się rozpoczynania kłótni. To jednostka powolna, nie można jej zazwyczaj scharakteryzować jako przewidywalną, marudzi z każdą możliwą rzeczą tak okropnie, jakby kompletnie nie interesowała się finiszem swoich działań.

Inne atrybuty odpowiednio portretujące opisywaną osobę to też: wielkoduszny, ociężały, ostry, czujny, bałaganiarski, tchórzliwy, ciepły, neurotyczny, niezawodny, namiętny, samotniczy, zgryźliwy, marzycielski, tyrański, humanitarny, przyjacielski, oziębły, seksowny, depresyjny, litościwy, bezbarwny, snobistyczny, oryginalny, przyzwoity, szlachetny, leniwy oraz sarkastyczny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: chemik, inżynier, architekt, dentysta, chirurg, technik, anestezjolog, farmaceuta, urbanista i informatyk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Banting Frederick - (1891-1941) - fizjolog kanadyjski.
 • Brzeski Andrzej - (1949-) - aktor.
 • Burski Aleksander - (1904-) - działacz ruchu robotniczego i związkowego, polityk.
 • Copland Aaron - (1900-1990) - kompozytor amerykański.
 • Depp D P - (1953-) - księgarz amerykański.
 • Georgiádis Geórgios - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Hensel Fanny - (1805-1847) - niemiecka kompozytorka, siostra Mendelssohna.
 • Hus Konrad - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jankowska Wanda - (1953-) - montażysta filmowy, montaż dźwięku.
 • Jay Sara - (1977-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Karasiow Boris - (1973-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Laurent Auguste - (1807-1853) - chemik francuski.
 • Mason Madison - (1988-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Morozow Pawlik - (1918-1932) - radziecki bohater młodzieżowy.
 • Norowicz Helena - (1934-) - aktorka.
 • Orański Wilhelm III - (1650-1702) - książę Oranii, stadhouder Republiki Zjednoczonych Prowincji, król Anglii, Szkocji i Irlandii.
 • Paumgartner Bernhard - (1887-1971) - austriacki muzykolog, kompozytor, dyrygent.
 • Stevenson McLean - (1927-1996) - aktor amerykański.
 • Warburton Patrick - (1964-) - aktor amerykański.
 • Watson Keith - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wepa Tomasz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.