Skorpionica, 12 listopada - Kobieta

Skorpionica, 12 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Zodiakalna pani skorpion urodzona dnia 12 11 jest to osobnik konsekwentny, wykonuje pracę bez nieskutecznych sprintów, działa w sposób rozważny i przemyślany, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego sytuacjach. Bywa emocjonalna, rozwiązań problemów wygląda w zabiegach magicznych i w horoskopach, kalkulacje i rachunki nie pociągają jej, dlatego przed laptopem często zachowuje się niby kot w wodzie. To jednostka zamknięta, jej indywidualny umysł potrafi być dla niej gigantycznym i szerokim światem, częstokroć umie okazywać ogromną wytrwałość przy naprawianiu zepsutych aparatów, lecz wystawiona na eksponowanym miejscu traci sporo ze swojego powabu. Jest to człowiek wytrwały, spełnia się w zawodzie uznanego przewodnika, umie uważnie wysłuchiwać cudzych zwierzeń i upór w dochodzeniu do mety często pozwala jej osiągnąć bogactwo. Jest to osoba opiekuńcza, potrafi nadstawiać grzbietu za kolegów i nie przejawia skąpstwa, toteż jest uznawana za jelenia. To osobnik chwiejny, nie umie obstawać przy zdyscyplinowanych zobowiązaniach i potrafi błyskawicznie zniechęcić się na chwilę przed uzyskaniem finału, a więc bardzo kiepsko radzi sobie jako niańka lub belfer. To jednostka szczera, umie być prawdziwym kompanem dostępnym w strapieniach, stara się działać adekwatnie do swoich poglądów, jednakże jej wrodzony legalizm potrafi owocować wybuchami antypatii.
Bywa bezwolna, utrzymuje się w biernym niezdecydowaniu, aż inny człowiek poweźmie decyzję, oswobadzając ją od rozterek. To osoba silna, przeważnie żyje żywiołowo i energicznie, umie wydębić załatwienie zarządzonych nakazów oraz nie stroni od inicjowania sporów. To osobnik tolerancyjny, nie obawia się rzeczy nowych i rozbieżnych od już doświadczonych i jednostek odmiennych i nietypowych nie uznaje od razu za niebezpieczeństwo, więc podejmuje próby, by unikać stukniętych ekstremistów pochłoniętych oznajmianiem najwspanialszych ideologii. Bywa osobnikiem ksenofobicznym, irytują ją ludzie o odrębnych światopoglądach, jej partnerzy mają oceniać wszystko tak samo jak ona, a zatem częstokroć prowadzi waśnie ze znajomymi. To jednostka defetystyczna, zawsze gnębi ją niepokój odnośnie słuszności wdrażanych ruchów, sprowadzając ją często do absolutnie nieuzasadnionej przegranej oraz zwiększając szansę kolejnych niepowodzeń. Charakteryzuje się uduchowieniem, z reguły jest zdecydowanie bardziej uczuciowa niż gros zbiorowości i jest niezwykle zdolna graficznie albo poetycko, zatem częstokroć jest mistrzem mentalnym dla innych. Cechuje się zaradnością, postanowienia obiera na podłożu własnych rozważań, dlatego nonsensem jest sądzenie, że będzie miała uznanie dla twoich zakazów i pouczeń. To osoba przezorna, dokłada starań, by nie odpowiadać intuicyjnie, cierpliwie bada istniejące prognozy i informacje oraz nie ufa konceptom stworzonym w pośpiechu. To osobnik flegmatyczny, zamknięcie czegokolwiek w wyznaczonym terminie to dla niej niemożliwa sprawa, do swoich obowiązków odnosi się tak, jakby upływ dnia wcale nie tyczył się jej persony.

Pozostałe przymioty celnie charakteryzujące owego człowieka to także: marzycielski, ciepły, tępy, skąpy, hałaśliwy, bezładny, nieuprzejmy, bezbarwny, natchniony, punktualny, perfidny, podły, przyzwoity, surowy, roztropny, tajemniczy, nadwrażliwy, wielkoduszny, afektowany, gospodarny, nietaktowny, buntowniczy, humanitarny, neurotyczny, bezczynny i introspektywny.
Zawodami, w których idealnie się będzie spełniał, są: anestezjolog, lekarz, informatyk, budowlaniec, chirurg, dentysta, architekt, ortopeda, webmaster, technik, farmaceuta, programista oraz chemik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Allen Mimi - (1989-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Bolechowska Alina Zofia - (1924-) - artystka śpiewaczka operowa i estradowa, pedagog śpiewu.
 • Ellis Edward - (1870-1952) - aktor amerykański.
 • Grant Sheila - (1981-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Jasieński Stanisław - (1850-1929) - aktor, dekorator.
 • Katrin - (1981-) - ukraińska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kwapiński Jan - (1885-1964) - działacz socjalistyczny i związkowy.
 • Mista - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mullally Megan - (1958-) - aktorka amerykańska.
 • Padlikowski Zbigniew - (1957-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Paku-Tshela David - (1985-) - kongijski sportowiec, piłka nożna, napastnik.
 • Paku-Tshela David - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Röchling Hermann - (1872-1955) - przemysłowiec niemiecki.
 • Walezjuszka Klaudia - (1547-) - księżniczka francuska, księżna Lotaryngii i Baru.
 • Weiss Carol - (1983-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wing Leonard Fish - (1893-1945) - generał amerykański.
 • Żarnecki Michał - (1946-2016) - realizator filmów, operator i reżyser dźwięku.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.