Skorpionica, 11 listopada - Kobieta

Skorpionica, 11 listopada - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Kobieta skorpion, która urodziła się dnia 11 11, jest to człowiek cierpliwy, konsekwencja pomaga jej zobaczyć współzależności niewidoczne dla pozostałych osób, często bawi ją wędkowanie i częstokroć jest idealnym opiekunem. Lubi zachowywać się emocjonalnie, nie obawia się poetyckich wzruszeń, nie współdziała ze sferą maszyn, a zatem często wolałaby przyjść na świat o wieki wcześniej. Cechuje się zdyscyplinowaniem, potrafi doprowadzić swoje plany do zyskownego zwieńczenia, kłopoty nie umieją łatwo jej zrazić, jednak częstokroć brakuje jej wszechstronności pożądanej w niespodziewanych sytuacjach. To osobnik szczery, jest porządnym i rzetelnym podwładnym, jest niezwykle ceniona przez kompanów, aczkolwiek chwilami w swojej ofiarności dociera aż do pompatyczności. Jest to jednostka introwertyczna, uwielbia przebywać, w swoich prywatnych myślach, potrafi poświęcić cały dzień nietypowym czynnościom, ale pokazana na środku sceny traci dużo ze swojego powabu. Znamionuje się altruizmem, bywa wręcz nadto wielkoduszna i nie interesuje się osobistym interesem, więc niekiedy samemu wymaga oparcia pieniężnego. Często bywa niezdecydowana, częstokroć nie wystarcza jej wytrwałości i ciężko jest jej trzymać się obranych decyzji, często irytuje swoich wspólników.
Charakteryzuje się zdecydowaniem, klarownie i starannie komunikuje swoje oczekiwania, chętnie rywalizuje z innymi oraz nie daje się zbić z pantałyku. To osoba defetystyczna, najdrobniejszą jej działalność krępuje stały niedobór śmiałości, powodując marnotrawienie jej możliwości i odbierając jej żar nieodzowny do finalizacji zaczętych przedsięwzięć. Cechuje się niezależnością, nie cierpi wszelkich zasad i restrykcji, dlatego niech ci nie zdaje się, że podporządkuje się komuś bez potyczki. Jest to człowiek tolerancyjny, ochoczo uczy się niekonwencjonalnych i interesujących rzeczy i nie interesuje jej przekonywanie przyjaciół do swoich poglądów, a więc nie akceptuje u znajomych wyłącznie niedostatku wielkoduszności. Znamionuje się pobożnością, dysponuje kreatywnym i bardzo wrażliwym umysłem i jej wytwory umieją niezmiernie poruszać, zatem częstokroć jest mistrzem mentalnym dla innych. To osoba powolna, wydaje się bez reszty zdystansowaną, zachowuje się tak, jakby miała na załatwienie dowolnych zadań kompletne stulecie. Bywa bierna, z reguły chce czekać, aż ktoś drugi wymyśli rozwiązanie, pozwalając jej nie ponosić odpowiedzialności. Jest to jednostka nietolerancyjna, zmaga się z każdym uważającym odmiennie, dowolną niezgodność stanowiska uznaje za akt wrogości, toteż potrafi nawiązać kontakt jedynie z pokrewnym do niej radykałem. To człowiek przezorny, wystrzega się nierozważnych aktywności, konstruuje przemyślane projekty oraz nie pokłada ufności w konceptach sporządzonych na kolanie.

Inne atrybuty kapitalnie ukazujące wspomnianego osobnika to również: zgryźliwy, refleksyjny, czuły, marzycielski, bezczynny, idealistyczny, pożądliwy, depresyjny, łaskawy, snobistyczny, nieugięty, paranoiczny, oziębły, humanitarny, gospodarny, bałaganiarski, zrzędliwy, beznamiętny, bałaganiarski, buntowniczy, skąpy, natchniony, przekorny, mądry i obłąkany.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie działał, są: chemik, urbanista, webmaster, fizyk, ortopeda, programista, lekarz, informatyk, chirurg, dentysta oraz architekt.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bojarskich Kławdija - (1939-) - rosyjska sportowiec, biegi narciarskie.
 • Bond Samantha - (1971-) - angielska aktorka w filmach erotycznych.
 • Earnest Herbert Ludwell - (1895-1970) - generał amerykański.
 • Follis Arianna - (1977-) - włoska sportowiec, biegi narciarskie.
 • García Jorge - (1969-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Hatoyama I'ichirō - (1918-1993) - polityk japoński.
 • Lewandowski Rafał - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Liburd Melanie - (1987-) - brytyjska aktorka, modelka.
 • Łoziński Dawid - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Maszczenko Rusłan - (1971-) - rosyjski sportowiec, lekkoatletyka, bieg przez płotki.
 • Nogi Maresuke - (1849-1912) - generał japoński.
 • Sterling Rachel - (1979-) - aktorka amerykańska.
 • Sznajder Marcin - (1943-) - kaskader filmowy.
 • Talon Keith - (1969-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Whitfield June - (1925-) - aktorka angielska.
 • Williamson Lewis - (1989-) - brytyjski kierowca wyścigowy.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.