Skorpionica, 29 października - Kobieta

Skorpionica, 29 października - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Kobieta skorpion, która przyszła na świat w dniu 29 10, jest to osobnik altruistyczny, szczodrze obdarowuje kolegów w swoim otoczeniu i nie zabiega o własny zarobek, a zatem nieraz miewa kłopoty pieniężne. Jest to człowiek nietowarzyski, bywa miejscowym mądralą odciętym od życia, częstokroć potrafi ukazywać rzadką wytrwałość przy renowacji sfatygowanych mechanizmów, jednak gawiedź często kompletnie ją krępuje. Bywa niestała, nie umie jasno zdeklarować jednej opinii i potrafi gwałtownie zniechęcić się niedługo przed uzyskaniem finału, dlatego niezwykle trudno wszczyna się z nią spory. Bywa wrażliwa, nie boi się emocjonalnych wzruszeń, nie przepada za światem technicznym, zatem przed laptopem częstokroć czuje się niby małpa na drucie. To jednostka zdyscyplinowana, umie doprowadzić swoje projekty do pomyślnego wykonania, potrafi się należycie mobilizować, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego sytuacjach. Znamionuje się wiernością, jest uczciwym i słownym pracownikiem, stara się zachowywać się adekwatnie do swoich poglądów, lecz jej immanentna prawość umie owocować paroksyzmami awersji. To osoba wytrwała, upór dopomaga jej dojrzeć współzależności nieuchwytne dla normalnych ludzi, radzi sobie w zawodzie lubianego wychowawcy i umie z uwagą słuchać ludzkich gawęd.
Jest to osobnik powolny, sprawia wrażenie całkowicie zdystansowanej, potrafi wykroczyć poza każdy dopuszczalny harmonogram, jakby upływ czasu wcale nie miał związku z jej istotą. Bywa religijna, jest otwarta na cudze przeżycia i problemy i umie bardzo sugestywnie prezentować duchowe odczucia innych, toteż częstokroć jest nauczycielem mentalnym dla innych. To jednostka bierna, utrzymuje się w pasywnym zwątpieniu, aż ktoś inny rozwiąże problem, pozwalając jej ciągle rozpływać się nad swoimi rozważaniami. Jest to osoba stanowcza, w realizowaniu własnych celów potrafi być niezmiernie konsekwentna, momentami zupełnie bezwzględna, umie wyegzekwować zrealizowanie wydanych nakazów oraz nie daje się zdezorientować. Jest to osobnik samodzielny, nie znosi wszelkich norm i ograniczeń, więc nonsensem jest sądzenie, iż zrealizuje oznajmione jej pouczenia. To jednostka kompromisowa, dysponuje bardzo baczną i wielostronną psychiką i bawi ją zróżnicowanie rzeczywistości i współpracowników, a więc usiłuje unikać postrzelonych radykałów pochłoniętych szerzeniem najsłuszniejszych ideologii. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, jest bezgranicznie przeświadczona o osobistej perfekcyjności, jej partnerzy mają obowiązek oceniać wszystko identycznie jak ona, a zatem potrafi porozmawiać jedynie z podobnym do niej pomyleńcem. Charakteryzuje się dalekowzrocznością, podejmuje próby, by nie odpowiadać emocjonalnie, tworzy roztropne plany oraz mknie ku dostatkowi pomału, jednakże konsekwentnie. To osobnik posępny, na podejmowanych poprzez nią werdyktach ciąży na ogół przekonanie o swoim kiepskim losie, sprowadzając ją często do absolutnie niepotrzebnej porażki i powodując zaskakujące rezygnowanie przed zakończeniem.

Pozostałe przymioty odpowiednio określające niniejszą jednostkę to także: szczodry, gospodarny, podły, tępy, tkliwy, tajemniczy, przekorny, nieugięty, refleksyjny, nieuprzejmy, podejrzliwy, bezczynny, indywidualistyczny, pożądliwy, afektowany, czujny, bezbarwny, namiętny, leniwy, nietaktowny, bałaganiarski, natchniony, zagubiony, introspektywny, roztrzepany, samotniczy, niezawodny, poważny, wielkoduszny oraz humanitarny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie spełniał, są: inżynier, anestezjolog, urbanista, lekarz, farmaceuta, webmaster, dentysta, chemik, programista, ortopeda, budowlaniec, technik, informatyk, fizyk i architekt.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Aylward Derek - (1922-2005) - aktor angielski.
  • Bernard Julia - (1993-) - aktorka dziecięca.
  • Eisley India - (1993-) - aktorka amerykańska.
  • Futcher Hugh - (1937-) - aktor angielski.
  • Hathaway Kellen - (1986-) - aktor amerykański.
  • Iwiński Andrzej - (1934-2013) - aktor.
  • Kasparek Franciszek - (1844-1903) - prawnik, profesor.
  • Kogut Stanisław - (1953-) - mechanik, polityk.
  • Morozow Aleksandr Aleksandrowicz - (1904-1974) - generał radziecki.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.