Skorpionica, 28 października - Kobieta

Skorpionica, 28 października - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczna kobieta skorpion urodzona dnia 28 10 znamionuje się introwertyzmem, uwielbia bujać w obłokach, w swoich osobistych fantazjach, chętnie poświęca się niespotykanym zamiłowaniom, jednakże pokazana na scenie traci dużo ze swojego wdzięku. Jest to jednostka opiekuńcza, ekscytuje ją dostarczanie zadowolenia innym ludziom i jest oderwanym od rzeczywistości marzycielem, a więc często męczy ją niedostatek prozaicznego, trywialnego realizmu. To osobnik szczery, kumple są dla niej niezwykle cenni, do związków odnosi się niezmiernie na serio, aczkolwiek jej immanentna praworządność potrafi powodować przypływy awersji. Lubi zachowywać się empatycznie, wyjść z kłopotów poszukuje w czarach i w horoskopach, nie ceni czysto rozumowej metodologii, dlatego przed maszyną liczącą częstokroć zachowuje się niby małpa na drucie. Jest to osoba cierpliwa, konsekwencja w posuwaniu się do finału często dopomaga jej uzyskać dostatek, częstokroć bawi ją wędkowanie i często jest kapitalnym przewodnikiem. To jednostka metodyczna, umie mądrze dysponować swoimi siłami, pracuje w sposób przemyślany i sprawdzony, jednak częstokroć nie wystarcza jej wszechstronności wymaganej w naglących sytuacjach. Często bywa niekonsekwentna, jej stanowiska i poglądy częstokroć są niejednoznaczne i nazbyt wiele razy zmienia sąd odnośnie celu swojej pracy, często chwyta się najrozmaitszych profesji.
Częstokroć bywa nietolerancyjna, przeciwstawia się każdemu myślącemu odmiennie, na całym całym globie jedynie ona pojmuje sprawy prawidłowo, zatem często prowadzi starcia z kolegami. Charakteryzuje się defetyzmem, w każdym wypadku gryzie ją rozterka odnośnie sensowności przeprowadzanych ruchów, popychając ją częstokroć do rzucania całkiem porządnie rokujących działań oraz skutkując nagłym zniechęcaniem się przed osiągnięciem celu. Cechuje się rozwagą, próbuje nie odpowiadać innstynktownie, bacznie przegląda posiadane informacje i ekstrapolacje oraz nie darzy zaufaniem pomysłów wykonanych niestarannie. Znamionuje się stanowczością, prze do mety bez bezsensownych wahań, ochoczo toczy walki z innymi i nie lęka się inicjowania zwad. Często bywa bierna, odwleka jakiekolwiek rzeczy do chwili, aż drugi człowiek poweźmie werdykt, pomagając jej stale bawić się swoimi myślami. To osobnik flegmatyczny, szachista to przy niej autentyczna personifikacja gwałtowności, potrafi wykroczyć poza wszelki akceptowalny harmonogram, jakby doskonale czuła się przy takim marnotrawieniu życia. Jest to osoba tolerancyjna, posiada bardzo ciekawski i wielostronny umysł i nie kręci jej przekonywanie przyjaciół do swoich przekonań, więc jest organizatorem charytatywnym dopominającym się o wolność grup dyskryminowanych. Charakteryzuje się samodzielnością, nie cierpi jakichkolwiek restrykcji i praw, toteż niech ci nie wydaje się, iż posłucha zaordynowanych jej poleceń. Częstokroć bywa pobożna, jest otwarta na cudze emocje i problemy i jej wytwory umieją niezwykle poruszać, a zatem często jest opiekunem duchowym dla innych.

Pozostałe przymioty kapitalnie charakteryzujące wspomnianą jednostkę to również: zrzędliwy, punktualny, humorzasty, bezczynny, pożądliwy, namiętny, sprytny, obłąkany, uprzejmy, seksowny, bezbarwny, tajemniczy, leniwy, litościwy, depresyjny, nieufny, przekorny, wielkoduszny, refleksyjny, ufny, gospodarny, filozoficzny, roztargniony, perfidny, uroczy oraz solidny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: dentysta, inżynier, chemik, webmaster, lekarz, budowlaniec, farmaceuta, fizyk, ortopeda, technik, urbanista, programista, anestezjolog, informatyk i chirurg.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Cerar Miroslav - (1939-) - jugosłowiański sportowiec, gimnastyka.
 • Clarke Alan - (1935-1990) - brytyjski reżyser filmowy.
 • Czwojdrak Marcin - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Denert Marcin - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Górka Radosław - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Hanson Howard - (1896-1981) - amerykański kompozytor, pedagog muzyczny.
 • Heiskanen Kaarlo Aleksanteri - (1894-1962) - generał fiński.
 • Lindenstrauss Joram - (1936-2012) - matematyk izraelski.
 • Martin Homer Dodge - (1836-1897) - malarz amerykański.
 • McRae Jimmy - (1943-) - szkocki kierowca rajdowy.
 • Parker Suzy - (1932-) - aktorka amerykańska.
 • Salicki Henryk III - (1017-1056) - książę Bawarii, król niemiecki 1039-, cesarz rzymski 1046-1056.
 • Sokołów Jarosław - (1966-) - organizator produkcji filmowej.
 • Un-guk Kim - (1988-) - północnokoreański sportowiec, podnoszenie ciężarów.
 • Verhulst Pierre François - (1804-1849) - matematyk belgijski.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.