Skorpionica, 26 października - Kobieta

Skorpionica, 26 października - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczna kobieta skorpion urodzona w dniu 26 10 jest to osoba lojalna, umie być doskonałym przyjacielem przydatnym w strapieniach, do małżeństw podchodzi bardzo poważnie, jednakże jej naturalny legalizm potrafi być przyczyną wybuchów awersji. Bywa człowiekiem zmiennym, nie umie podejmować zdyscyplinowanych zobowiązań i potrafi aktualizować fundamentalne przekonania z minuty na minutę, często podejmuje się rozmaitych zawodów. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie dowieść swoje przedsięwzięcia do korzystnego ukończenia, pracuje w sposób rozsądny i sprawdzony, jednak potrafi być przesadnie oficjalna w nieprzewidzianych okolicznościach. Lubi zachowywać się emocjonalnie, wyjść z problemów szuka w zabiegach magicznych i w horoskopach, nie przywiązuje wagi do czysto rozumnego stanowiska, zatem przed laptopem częstokroć zachowuje się niczym pingwin na pustyni. Cechuje się opiekuńczością, bawi ją sprawianie zadowolenia innym ludziom i nie zajmują jej zaszczyty i rozgłos, więc czasem ma kłopoty pieniężne. To jednostka nietowarzyska, pragnie bujać w obłokach, w swoich prywatnych marzeniach, umie poświęcić cały dzień oryginalnym działaniom, aczkolwiek umieszczona na scenie traci mnóstwo ze swojego wdzięku. Jest to osobnik wytrwały, często cieszy ją wędkowanie, potrafi osiągnąć mistrzostwo w dziedzinach wymagających długofalowej nauki i umie bacznie wysłuchiwać cudzych gawęd.
Jest to człowiek powolny, jawi się całkowicie zdystansowaną, ślimaczy się z każdym zagadnieniem tak okropnie, jakby przemijanie życia wcale nie dotyczyło jej persony. Częstokroć bywa bierna, zazwyczaj ma ochotę wyczekiwać, aż sprawa zostanie wyjaśniona przez innych, przynosząc jej wieczny urlop. Znamionuje się zdecydowaniem, wyśmienicie zdaje sobie sprawę ze swoich oczekiwań, chętnie walczy z innymi oraz radośnie przyjmuje wszelkie pozytywne reformy w rzeczywistości. Często bywa pobożna, potrafi widzieć zjawiska nieuchwytne dla pozostałych widzów i umie niezwykle plastycznie oddawać mentalne wrażenia innych, a zatem częstokroć jest mistrzem duchowym dla innych. Często bywa ksenofobiczna, jest bezgranicznie przeświadczona o własnej wspaniałości, dowolną niezgodność punktu widzenia uważa za atak, toteż potrafi dojść do ładu wyłącznie z podobnym do niej radykałem. Jest to jednostka zaradna, naprawdę przepada za absolutną niezależnością wyboru, dlatego niech ci nie roi się, że usłucha kogoś bez walki. Charakteryzuje się przezornością, wystrzega się pośpiesznych aktywności, dokładnie planuje najdrobniejsze posunięcia oraz mknie ku bogactwu mozolnie, ale systematycznie. Jest to osoba tolerancyjna, dysponuje niezmiernie dociekliwą i wieloaspektową psychiką i ludzi różniących się i egzotycznych nie uznaje z marszu za zagrożenie, a więc jest aktywistą charytatywnym starającym się o swobodę osób nękanych. Jest to osobnik defetystyczny, zawsze męczy ją rozterka odnośnie zasadności realizowanych ruchów, wiodąc ją częstokroć do absolutnie zbędnego niepowodzenia oraz skutkując zaskakującym wycofywaniem się w połowie drogi.

Inne cechy celnie obrazujące tę jednostkę to także: próżny, oryginalny, wielkoduszny, współczujący, marzycielski, paranoiczny, czuły, przyjazny, małomówny, nieuprzejmy, hałaśliwy, przyjacielski, dobroczynny, zagubiony, ostry, namiętny, wyemancypowany, mądry, szczodry, tkliwy, introspektywny, humanitarny, pomylony, przyzwoity, humorzasty, uprzejmy, perfidny, podły i bałaganiarski.
Zawodami, w których najlepiej się będzie czuł, są: ortopeda, dentysta, farmaceuta, architekt, urbanista, inżynier, lekarz, webmaster, fizyk, technik, budowlaniec, chirurg, anestezjolog, informatyk, programista oraz chemik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Boucher Charles Hamilton - (1898-1951) - generał brytyjski.
 • Chivu Cristian - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Frobenius Ferdinand Georg - (1849-1917) - matematyk niemiecki.
 • Guła Maciej - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jendrišek Erik - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kozaczyński Jacek - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Król John - (1910-1996) - kardynał amerykański, pochodzenia polskiego.
 • Moore Essy - (1980-) - angielska aktorka w filmach erotycznych.
 • Opriş Ştefan - (1893-1979) - generał rumuński.
 • Popow Iwelin - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Saivet Henri - (1990-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Syczow Dmitrij - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.