Skorpionica, 25 października - Kobieta

Skorpionica, 25 października - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Skorpionka urodzona dnia 25 10 charakteryzuje się nietowarzyskością, częstokroć bywa pustelnikiem, umie poświęcić całą dobę dziwacznym zajęciom, lecz doznaje kłopotów z inicjowaniem kontaktów z normalnymi ludźmi. Bywa uczuciowa, ufa cudotwórstwu, kalkulacje i równania odpychają ją, dlatego dzisiejsze otoczenie często nie odpowiada jej. To osobnik wytrwały, w zamierzchłych czasach potrafiłaby być skrybą piszącym drogocennych woluminach, umie umiejętnie oczekiwać na właściwy moment i częstokroć jest idealnym przewodnikiem. To jednostka niezdecydowana, nie potrafi jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i trudno jest jej obstawać przy podjętych decyzjach, więc bardzo marnie sprawdza się jako opiekun lub trener. To osoba szczera, umie być najlepszym towarzyszem przydatnym w zmartwieniach, stara się działać stosownie do swoich poglądów, jednakże niekiedy w swojej ofiarności dochodzi aż do braku powagi. Lubi zachowywać się konsekwentnie, ukazuje cierpliwość i dyscyplinę, trudności nie potrafią łatwo jej zrazić, jednak często nie wystarcza jej elastyczności wymaganej w nagłych okolicznościach. Jest to człowiek troskliwy, umie poświęcać się za kolegów i nie dba o indywidualny interes, zatem częstokroć gnębi ją deficyt zwyczajnego, powszedniego realizmu.
To osobnik silny, dobrze rozumie swoje oczekiwania, gorliwie wprowadza w życie wielkie przełomy i reformy oraz nie rezygnuje z urzeczywistnienia dalekosiężnych projektów dla dorywczego i iluzorycznego komfortu. Uwielbia zachowywać się pasywnie, pozostaje w biernej niepewności, aż problem zostanie wyjaśniony poprzez innych, przynosząc jej pełną beztroskę. Jest to osoba flegmatyczna, wszelkie scenariusze istnieją dla niej jedynie na papierze, do własnych zadań zabiera się tak, jakby wcale nie interesowała się wykonaniem swoich prac. Znamionuje się niezależnością, postanowienia podejmuje na podstawie osobistych przemyśleń, a więc szaleństwem jest przewidywanie, iż będzie przestrzegała twoich barier i przykazań. To jednostka przewidująca, stroni od nieprzemyślanych aktywności, drobiazgowo organizuje najdrobniejsze ruchy oraz nie darzy zaufaniem koncepcji stworzonych byle jak. To człowiek tolerancyjny, nie denerwują odmienne zamiłowania i bawi ją różnolitość życia i współpracowników, a zatem jest działaczem filantropijnym zabiegającym o równość grup dyskryminowanych. Bywa pobożna, zwykle jest mocno wrażliwsza niż większość społeczeństwa i jest niezwykle zdolna rysunkowo albo poetycko, toteż przeważnie trudni się jakimś gatunkiem sztuki. Jest to osobnik nietolerancyjny, złoszczą ją osoby o odrębnych orientacjach politycznych, jej współtowarzysze muszą osądzać rzeczywistość w taki sam sposób jak ona, więc potrafi porozumieć się tylko z porównywalnym do niej maniakiem. Jest to jednostka pesymistyczna, najbłahszą jej działalność tłamsi permanentna nieobecność pewności siebie, popychając ją często do zarzucania dość przyzwoicie zapowiadających się działań oraz powodując raptowne wycofywanie się przed zakończeniem.

Pozostałe określenia prawidłowo obrazujące opisywanego człowieka to też: zdystansowany, humorzasty, czuły, uroczy, bezczynny, samotniczy, nieugięty, utalentowany, beznamiętny, marzycielski, czujny, tchórzliwy, neurotyczny, perfidny, mądry, wiarygodny, sentymentalny, introspektywny, przekorny, szlachetny, przeczulony i buntowniczy.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: chirurg, programista, fizyk, chemik, technik, webmaster, informatyk, ortopeda, anestezjolog oraz farmaceuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bingxun Pang - (1879-1963) - generał chiński,.
 • Binx Nautica - (1984-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Carroll Leo G - (1892-1972) - aktor angielski.
 • Dziękiewicz Eleonora - (1978-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Feliksiak Tomasz - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gibson Darron - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Karpiński Marcin - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lasso Gloria - (1925-) - piosenkarka hiszpańska.
 • Liendl Michael - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Łukaczyński Marcin - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Vlasak Leticia - (1985-) - brazylijska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.