Skorpionica, 24 października - Kobieta

Skorpionica, 24 października - Kobieta
planeta Mars
metal żelazo
Skorpionka urodzona dnia 24 10 to jednostka lojalna, kumple są dla niej niezwykle istotni, usiłuje działać odpowiednio do swoich poglądów, aczkolwiek często w tym przyrodzonym koleżeństwie umie nie zatroszczyć się o własne potrzeby. Częstokroć bywa niekonsekwentna, często nie wystarcza jej wytrwałości i potrafi modyfikować życiowe założenia dwa razy dziennie, toteż niezmiernie słabo spełnia się jako głowa rodu lub mentor. To osoba troskliwa, jest aż zbytnio bezinteresowna i nie pociągają jej hołdy i rozgłos, dlatego może rozczarować w kontakcie z surową codziennością. Znamionuje się cierpliwością, częstokroć jest cudownym opiekunem, często raduje ją wędkowanie i umie cierpliwie wyczekiwać na sposobną okazję. Częstokroć bywa emocjonalna, nie boi się uczuciowych porywów, nie przepada za kulturą techniczną, a więc jej życie jest niespokojne i nieposkromione. Charakteryzuje się konsekwencją, pracuje bez nieefektywnych sprintów, funkcjonuje w sposób roztropny i zamierzony, jednak kiepsko znosi gwałtownie zmieniające się warunki. Jest to osobnik introwertyczny, rewelacyjnie bawi się bez towarzystwa, często potrafi ukazywać niesamowity upór przy naprawianiu zużytych sprzętów, jednakże ma kłopoty z zadzierzganiem bliskich stosunków z pozostałymi ludźmi.
Jest to jednostka fatalistyczna, najdrobniejszą jej pracę utrudnia konsekwentny niedostatek wiary w sukces, powodując przepuszczanie przez nią rozlicznych pożytecznych szans oraz owocując raptownym porzucaniem działań przed zakończeniem. Jest to osoba kompromisowa, posiada bardzo dociekliwy i wszechstronny umysł i nie interesuje jej przekonywanie towarzyszy do swoich przekonań, zatem nie toleruje u znajomych jedynie niedoboru szacunku dla innych. Jest to osobnik flegmatyczny, nie można jej zazwyczaj ocenić jako terminową, umie wykroczyć poza wszelki dopuszczalny harmonogram, jakby zupełnie nie interesowała się zamknięciem swoich działań. Bywa człowiekiem religijnym, niezwykle pobudzają ją problemy innych osób i potrafi bardzo malowniczo prezentować duchowe odczucia innych, więc fundamentalne jest dla niej wyszukanie odbiorców dla własnych wytworów. To jednostka niezależna, nie cierpi realizowania cudzych zarządzeń, a zatem zawiedzie cię spodziewanie się, że podporządkuje się przedstawionym jej pouczeniom. Cechuje się zdecydowaniem, doskonale zna swoje oczekiwania, entuzjastycznie wdraża w czyn potężne udoskonalenia i rewolucje oraz nie stroni od rozpoczynania sporów. Znamionuje się nietolerancją, zmaga się z każdym myślącym odmiennie, jej partnerzy mają obowiązek oceniać wszystko dokładnie jak ona, toteż umie porozmawiać wyłącznie z podobnym do niej maniakiem. To człowiek bierny, odkłada jakiekolwiek rzeczy do momentu, aż ktoś obcy znajdzie rozwiązanie problemu, zostawiając ją w przyjemnej bierności. Cechuje się rozwagą, wystrzega się nieprzemyślanych aktywności, sporządza przemyślane projekty i pędzi ku finansowemu dobrobytowi pomału, lecz systematycznie.

Pozostałe określenia celnie wyrażające owego osobnika to także: współczujący, snobistyczny, nieugięty, sprytny, buntowniczy, roztrzepany, neurotyczny, ciepły, hałaśliwy, przyjacielski, próżny, solidny, refleksyjny, pożądliwy, idealistyczny, poważny, perfidny, introspektywny, bezbarwny, wystraszony, indywidualistyczny, roztargniony, litościwy, samotniczy, szczodry, nieufny oraz czujny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie realizował, są: architekt, inżynier, lekarz, dentysta, ortopeda, farmaceuta, programista, budowlaniec, anestezjolog, chemik, fizyk, urbanista, chirurg, technik i informatyk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Biegeleisen Henryk - (1855-1934) - historyk literatury, etnograf, edytor.
 • Czerwiński Sławomir - (1885-1931) - pedagog, działacz społeczny i oświatowy, polityk.
 • Florek Marian - (1958-) - aktor.
 • Juon Konstantin F - (1875-1958) - rosyjski malarz, grafik, scenograf.
 • Kat Katerina - (1981-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Lanoux Armand - (1913-1983) - pisarz francuski.
 • Lewis Lincoln - (1984-) - aktor australijski.
 • Mikuć Bohdan - (1930-) - aktor.
 • Nelson David - (1936-2011) - amerykański aktor, reżyser.
 • Rajkin Arkadij I - (1911-1987) - rosyjski aktor, mim, reżyser.
 • Ruddy John - (1986-) - sportowiec, piłka nożna, bramkarz.
 • Sielwinski Ilja L - (1899-1968) - poeta rosyjski.
 • Wojewoda Tomasz - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.