Ryba, 07 marca - Kobieta

Ryba, 07 marca - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Astrologiczna kobieta ryby, która przyszła na świat dnia 7 3, to osoba zamknięta, jest prywatnym mędrcem odklejonym od rzeczywistości, często potrafi wykazywać niespotykany upór przy reperacji niesprawnych przedmiotów, aczkolwiek eksponowana na środku sceny gubi wiele ze swojego uroku. Jest to osobnik cierpliwy, umie zrealizować sprawy niezmiernie nieatrakcyjne dla pozostałych ludzi, potrafi być wspaniałomyślnym i wrażliwym kompanem i częstokroć cieszy ją łowienie ryb. To jednostka troskliwa, szczodrobliwie wspomaga kolegów we własnej okolicy i nie zajmuje się indywidualną korzyścią, a zatem może rozczarować w starciu z bezwzględną codziennością. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie dowieść swoje przedsięwzięcia do korzystnego ukończenia, trudności nie potrafią prędko jej zniechęcić, jednak często nie wystarcza jej kreatywności pożądanej w nagłych wypadkach. Częstokroć bywa nielojalna, staranie się o osobisty interes jest dla niej przewodnią wytyczną, umie działać obłudnie, więc głębiej znające osoby starają się wystrzegać się z nią bliższych powiązań. Znamionuje się lojalnością, towarzysze są dla niej bardzo ważni, jest niezwykle ceniona przez współpracowników, jednakże często w tej przyrodzonej przyjazności potrafi zaniedbać własne potrzeby. Jest to człowiek nieśmiały, przeczekanie burzy na dworze to dla niej naprawdę ciężkie przeżycie, wybrany przez nią rodzaj aktywności charakteryzuje rozwaga, chociaż częstokroć niemniej jednak próbuje zmagać się z tymi atrybutami swojego usposobienia. Lubi zachowywać się uczuciowo, prędzej wpływa na nią szósty zmysł niż rozsądek, liczby i kalkulacje odpychają ją, toteż nagminnie obecne uprzemysłowienie często oznacza dla niej autentyczną zmorę. Bywa niestała, częstokroć brakuje jej wytrwałości i umie gwałtownie zrezygnować na chwilę przed uzyskaniem mety, zatem niezmiernie słabo spełnia się jako niańka lub nauczyciel. Jest to osobnik wszechstronny, niezwykle ciężko ją czymś zaskoczyć, potrafi współdziałać nieomalże z każdą jednostką i w razie potrzeby umie zmontować odrzutowiec z brystolu i drutu.
Cechuje się ostrożnością, unika lekkomyślnych działań, rozpatruje różne grafiki posunięć oraz nie darzy zaufaniem projektów wykonanych niestarannie. Często bywa nieuważna, nie odstraszają jej tempo i bałagan, ale jej natychmiastowe decyzje częstokroć na nieszczęście dają się poznać jako nieodpowiednie, a więc nie urzeczywistnia przeważnie dziejowych innowacji i poszukiwań. To osoba bezwolna, trwoni żywot na daremnym ględzeniu, aż drugi człowiek podejmie werdykt, przynosząc jej nieprzerwany odpoczynek. Bywa osobnikiem uduchowionym, posiada twórczą i bardzo otwartą osobowość i potrafi niezmiernie plastycznie prezentować duchowe doświadczenia innych, dlatego zwykle oddaje się jakiemuś gatunkowi działalności artystycznej. Bywa jednostką ustępliwą, ubóstwia poświęcać się relaksującym, niezwiązanym z zaangażowaniem zajęciom, gdyż często znacząco nie starcza jej asertywności i nie umie argumentować przed innymi swoich poglądów. To osoba słowna, zlecenie jest dla niej rzeczą niekwestionowaną, jej koncepcje nie zawierają dziur, a zatem w długookresowej perspektywie z reguły prześciga gwałtownych aktywistów. Jest to człowiek pesymistyczny, wrodzony fatalizm autentycznie utrudnia jej egzystencję, powodując u niej częstokroć nieświadome partolenie własnej pracy oraz zwiększając groźbę nowych klęsk. Jest to jednostka spokojna, pracuje bez pośpiechu i z rozwagą, toteż lubuje się w niespiesznych, uspokajających zawodach i na ogół wykonuje pracę odpowiedzialnie, lecz w swoim rytmie.

Inne przymioty odpowiednio ukazujące niniejszego osobnika to też: szlachetny, kapryśny, afektowany, melancholijny, stabilny, zagubiony, zepsuty, wystraszony, punktualny, roztargniony, obowiązkowy, ciepły, badawczy, humanitarny, sarkastyczny, delikatny, ugodowy, próżny, samotniczy, bezbarwny, wiarygodny, rozsądny, samotny, kreatywny, leniwy oraz przeczulony.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie sprawdzał, są: terapeuta, rolnik, anestezjolog, opiekun, hodowca, myśliwy, dentysta, chirurg, rybak, kapłan, zakonnik, duszpasterz, terapeuta i leśnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alcock Victoria - (1965-) - aktorka angielska.
 • Bierdiajew Walerian - (1885-1956) - dyrygent, dyrektor teatru.
 • Brochtrup Bill - (1963-) - aktor amerykański.
 • Bukatkin Nikita - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Clark Mahlon - (1923-2007) - klarnecista amerykański.
 • Faißt Sebastian - (1988-2009) - niemiecki sportowiec, piłka ręczna.
 • Goleman Daniel - (1946-) - amerykański psycholog, pisarz, dziennikarz.
 • Perry Jack - (1895-1971) - aktor włoski.
 • Plata Marcin - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rusin Kinga - (1971-) - dziennikarka, prezenterka telewizyjna.
 • Saksońska Anna - (1437-) - księżniczka saksońska, elektorowa brandenburska.
 • Sul-Te-Wan Madame - (1873-) - aktorka amerykańska.
 • Wagner-Jauregg Julius - (1857-1940) - austriacki lekarz psychiatra.
 • Weisz Rachel - (1970-) - aktorka angielska.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.