Ryba, 06 marca - Kobieta

Ryba, 06 marca - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Kobieta ryby, która urodziła się dnia 6 3, to jednostka nietowarzyska, dobrze czuje się w odosobnieniu, chętnie zajmuje się tajemniczymi zainteresowaniami, jednakże tłum częstokroć absolutnie ją onieśmiela. Jest to człowiek elastyczny, bardzo ciężko ją czymś zaskoczyć i zdaje się mieć gotowe rozwiązanie na dowolną prawdopodobną przeszkodę. To osoba wierna, jest rzetelnym i sumiennym podkomendnym, próbuje zachowywać się właściwie do swoich poglądów, jednak nieraz w swojej wierności sięga aż do braku powagi. Jest to osobnik wiarołomny, liczy się z wyłącznie korzystnymi dla swojej osoby umowami, potrafi działać obłudnie, dlatego dokładniej znający ludzie usiłują unikać z nią bliższych kontaktów. Uwielbia zachowywać się uczuciowo, nie stroni od emocjonalnych porywów, nie ceni czysto racjonalnej postawy, a zatem dzisiejsze otoczenie często nie podoba się jej. Bywa osobą lękliwą, paralotniarstwo nie jest zabawą stosowną dla tego człowieka, niespecjalnie wierzy słabo zapoznanym osobom, choć stara się zachowywać się umiejętnie i odpowiedzialnie. Cechuje się zdyscyplinowaniem, umie mądrze zawiadywać swoimi zasobami, potrafi się prawidłowo inspirować, jednak umie być przesadnie sztywna w nietypowych okolicznościach. Częstokroć bywa niekonsekwentna, nie potrafi obstawać przy metodycznych decyzjach i często nie umie zakończyć zaczętych spraw, toteż niezwykle źle radzi sobie jako głowa rodu lub belfer. Jest to osobnik troskliwy, hojnie obdarza kolegów we własnym środowisku i nie interesuje się prywatnym zarobkiem, a więc jest brana za głuptaka. Jest to człowiek cierpliwy, częstokroć jest kapitalnym opiekunem, potrafi cierpliwie oczekiwać na właściwą chwilę i sprawdza się w roli uznanego nauczyciela.
To jednostka ostrożna, dokłada starań, by nie odpowiadać emocjonalnie, dokładnie komponuje najsubtelniejsze posunięcia oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi powoli, lecz konsekwentnie. Często bywa pobieżna, nie odstraszają jej zamieszanie i pośpiech, ale wybór zwykle poprzedza u niej przemyślenie kwestii, zatem częstokroć sama nie ogarnia do końca swoich działań. To osobnik ponury, wrodzony pesymizm naprawdę komplikuje jej egzystencję, doprowadzając ją często do zupełnie niepotrzebnego niepowodzenia oraz zwiększając ryzyko następnych porażek. Jest to osoba apatyczna, przeciąga jakiekolwiek rzeczy do momentu, aż ktoś inny odnajdzie wyjście, pomagając jej ciągle bawić się swoimi myślami. Jest to człowiek ustępliwy, częstokroć musi oddawać się realizowaniu nielubianych przez siebie zajęć, albowiem pozostałe jednostki często uznaje za opiniodawców i zbyt bezproblemowo podporządkowuje się cudzym naciskom. Jest to człowiek zrównoważony, nie nudzi jej gorliwe wykonywanie nudnych obowiązków, więc cały dzień za dniem z największą przyjemnością spędza na intymnych medytacjach i męczy ją kooperacja z osobami energicznymi. Częstokroć bywa pobożna, niezmiernie ujmują ją problemy innych ludzi i w lapidarnej wypowiedzi umie umieścić mnóstwo wzruszeń, toteż często jest przewodnikiem mentalnym dla innych. Znamionuje się rzetelnością, zlecenie jest dla niej sprawą niekwestionowaną, utrzymuje jednolite, aczkolwiek skuteczne tempo działalności, a więc mimo fałszywej powolności zazwyczaj urzeczywistnia swoje projekty.

Pozostałe przymioty adekwatnie odzwierciedlające opisywaną jednostkę to też: refleksyjny, uprzejmy, dobroczynny, introspektywny, poważny, ciepły, miłosierny, romantyczny, zepsuty, uroczy, delikatny, niestabilny, beznamiętny, depresyjny, pożądliwy, bezładny, przeczulony, dziecinny, czuły, sarkastyczny, sentymentalny, samotniczy, roztropny, badawczy, melancholijny oraz sympatyczny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: rybak, kapłan, dentysta, agrotechnik, chirurg, pielęgniarz, plantator i rolnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andrecki Zygmunt - (1953-) - sportowiec, zapasy, styl klasyczny.
 • Browning Elizabeth Barrett - (1806-) - angielska poetka, eseistka.
 • Carlsson Agnes - (1988-) - piosenkarka szwedzka.
 • Coover Harry - (1917-2011) - chemik amerykański.
 • Croce Paola - (1978-) - włoska sportowiec, piłka siatkowa.
 • Damrat Łukasz - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • DuBarry Denise - (1956-) - amerykańska aktorka, przedsiębiorca.
 • Edwards James - (1918-1970) - aktor amerykański.
 • Giehse Therese - (1898-) - aktorka niemiecka.
 • Godoj Thomas - (1978-) - piosenkarz niemiecki.
 • Hensley Shuler - (1967-) - aktor amerykański.
 • Hess Erika - (1962-) - szwajcarska sportowiec, narciarstwo alpejskie.
 • Karl Coby - (1983-) - sportowiec, koszykówka.
 • Pocock George - (1706-1792) - admirał brytyjski.
 • Redmond Nathan - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Reiner Rob - (1947-) - amerykański aktor, producent, reżyser, scenarzysta filmowy.
 • Vives Juan Luis - (1492-1540) - hiszpański humanista i pedagog.
 • Żbik Grażyna - (1956-) - organizator produkcji filmowej.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.