Ryba, 05 marca - Kobieta

Ryba, 05 marca - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalna pani ryby urodzona dnia 5 3 cechuje się elastycznością, umie współpracować prawie że z każdym człowiekiem, zdaje się posiadać gotową strategię na dowolną zakładaną przeciwność i niezmiernie trudno ją czymś poruszyć. Lubi zachowywać się konsekwentnie, metodycznie zmierza do celu, problemy nie potrafią łatwo jej zdeprymować, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. Charakteryzuje się introwertyzmem, uwielbia przebywać, w swoich indywidualnych marzeniach, ochoczo para się niecodziennymi zamiłowaniami, ale doświadcza kłopotów z tworzeniem przyjaźni z pozostałymi osobami. Bywa jednostką empatyczną, nie boi się afektowanych porywów, nie ceni czysto logicznej metodologii, a zatem przed pecetem często czuje się niby kot w wodzie. Jest to osobnik bojaźliwy, unika siedzenia w ciemności, niespecjalnie ufa słabo zapoznanym ludziom, choć częstokroć jednakże próbuje przeciwstawiać się tym właściwościom swojego charakteru. Jest to osobnik niewierny, respektuje wyłącznie zyskowne dla własnej osoby porozumienia, jako funkcjonariusz daje się poznać jako skorumpowana, a więc nie jest nazbyt lubiana poprzez własny zespół. To osoba opiekuńcza, raduje ją zapewnianie zadowolenia kolegom i nie kuszą jej hołdy i władza, zatem może rozczarować w kontakcie z twardą codziennością. Bywa niestała, nie umie obstawać przy zdyscyplinowanych zobowiązaniach i częściej od innych zmienia sąd odnośnie kierunku swojej aktywności, dlatego niezwykle ciężko prowadzi się z nią spory. Jest to człowiek wierny, jest bardzo dbała wobec własnego partnera, jest niezwykle ceniona przez kompanów, lecz nieraz w swoim zaangażowaniu dochodzi aż do sztuczności. To jednostka cierpliwa, często jest cudownym wychowawcą, potrafi umiejętnie czekać na sposobną chwilę i w liceum częstokroć zdobywa imponujące wyniki.
To osoba fatalistyczna, w każdym wypadku gryzie ją rozterka odnośnie sensowności realizowanych działań, powodując marnowanie przez nią rozmaitych cennych szans oraz zwiększając groźbę nowych przegranych. Znamionuje się pobożnością, dysponuje artystycznym i niezmiernie wrażliwym umysłem i odczuwa potężne pragnienie jawnego uzewnętrzniania swoich wzruszeń, więc przeważnie interesuje się jakąś odmianą sztuki. Bywa osobnikiem uległym, osobiste dokonywanie decyzji może być dla niej bardzo niepokojące, ponieważ lęka się brać udział w konfliktach z innymi i z łatwością pozwala się sterować. To człowiek ostrożny, usiłuje nie zachowywać się emocjonalnie, wnikliwie ogląda istniejące antycypacje i bazy danych oraz nie darzy zaufaniem konceptów stworzonych w pośpiechu. Lubi zachowywać się pasywnie, pozostaje w bezwolnym zwątpieniu, aż sytuacja zostanie wyjaśniona poprzez innych, zwalniając ją od wahań. Bywa jednostką nieuważną, jest nieustannie w coś zaangażowana, aczkolwiek działa często zbyt nieprzezornie, toteż częstokroć miota się chaotycznie i bez obranego kursu. To osoba zrównoważona, jest to urodzony biurokrata, zatem umie odpowiednio uhonorować wymyślną maestrię i irytuje ją współdziałanie z ludźmi kąpanymi w gorącej wodzie. Jest to osobnik słowny, swoje misje traktuje serio, postępuje według skrupulatnie przygotowanego grafiku, dlatego mimo pozornej ospałości zwykle urzeczywistnia swoje koncepcje.

Pozostałe przymioty kapitalnie określające wspomnianą osobę to również: szczodry, próżny, rozpasany, hałaśliwy, paranoiczny, zepsuty, czuły, kapryśny, nierozsądny, słaby, uprzejmy, sympatyczny, potulny, przyzwoity, rozsądny, miłosierny, obłąkany, przewrażliwiony, sarkastyczny, poważany, bałaganiarski, milczący, stabilny, wielkoduszny, rozwiązły, uroczy, buntowniczy, filozoficzny oraz solidny.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie funkcjonował, są: lekarz, terapeuta, nauczyciel, kapłan, pielęgniarz, plantator, hodowca, opiekun, chirurg, mentor, anestezjolog i ortopeda.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Brynkiewicz Michał - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Derczyński Kazimierz - (1800-1838) - nauczyciel, pamiętnikarz.
 • Grandinetti Darío - (1959-) - aktor argentyński.
 • Green Jordan - (1986-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Gurney Rachel - (1920-) - aktorka angielska.
 • Kalinowski Jarosław - (1979-) - sportowiec, piłka koszykowa.
 • Nowak Jerzy Zygmunt - (1940-) - aktor.
 • Policht Daniel - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szczepański Ludwik - (1872-1954) - poeta, powieściopisarz, krytyk literacki, dziennikarz.
 • Tomelty Joseph - (1911-1995) - aktor irlandzki.
 • Weibel Ewald - (1929-) - cytofizjolog szwajcarski.
 • Wightman Bruce - (1925-2009) - aktor nowozelandzki.
 • Wojdaś Jarosław - (1972-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Yma Yvonne - (1887-) - aktorka francuska.
 • Zapłata Józef - (1904-1945) - zakonnik Zgromadzenia Braci Serca Jezusowego.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.