Ryba, 04 marca - Kobieta

Ryba, 04 marca - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Ryba urodzona w dniu 4 3 cechuje się wszechstronnością, gdy trzeba, umie stworzyć łódź podwodną z tektury i żyłki i niezmiernie ciężko ją czymś zdziwić. Jest to człowiek wrażliwy, nie obawia się poetyckich wzruszeń, nie współpracuje ze sferą urządzeń technicznych, więc współczesne życie często nie odpowiada jej. Bywa osobą trwożliwą, przeczekanie nawałnicy na świeżym powietrzu to dla niej autentycznie ciężkie doznanie, niezbyt darzy zaufaniem mało poznanych ludzi, chociaż usiłuje zachowywać się rozsądnie i sumiennie. Znamionuje się altruizmem, jest aż zanadto bezinteresowna i nie zabiega o indywidualną korzyść, a zatem nierzadko doznaje problemów ekonomicznych. Jest to osobnik nietowarzyski, bywa miejscowym myślicielem odciętym od codzienności, ochoczo zajmuje się egzotycznymi zamiłowaniami, ale wystawiona na widoku publicznym traci sporo ze swojego powabu. Bywa jednostką wiarołomną, prędko przestaje pamiętać o własnych przyrzeczeniach, potrafi działać nieuczciwie, toteż lepiej znające osoby próbują wystrzegać się z nią głębszych relacji. To człowiek lojalny, jest niezwykle dbała wobec swojego małżonka, stara się zachowywać się właściwie do swoich poglądów, jednakże momentami w swoim oddaniu dosięga aż do sztuczności. To jednostka niestała, jej stanowiska i przekonania częstokroć są ambiwalentne i umie raptownie poddać się na chwilę przed zdobyciem celu, często drażni swoich wspólników. Charakteryzuje się cierpliwością, sprawdza się w charakterze lubianego opiekuna, częstokroć jest doskonałym przewodnikiem i potrafi przyswoić sobie biegłość w dziedzinach wymagających długotrwałego treningu. Cechuje się konsekwencją, wykazuje siłę charakteru i upór, umie się odpowiednio mobilizować, jednak słabo wytrzymuje gwałtownie przeobrażające się warunki.
Znamionuje się uduchowieniem, bardzo pobudzają ją trudności innych osób i jej prace potrafią niezwykle poruszać, zatem na ogół trudni się jakąś formą działalności artystycznej. Cechuje się ostrożnością, podejmuje próby, by nie reagować innstynktownie, z uwagą ogląda posiadane zbiory danych i prognozy oraz prze ku dostatkowi pomału, aczkolwiek systematycznie. To osobnik zrównoważony, pracuje bez pośpiechu i z namysłem, a więc niezmiernie nie cierpi być rozliczana z terminów i umie zachować opanowanie w niespokojnych sytuacjach. To człowiek sumienny, to ucieleśniony przykład tytana pracy, jej pomysły nie mają dziur, dlatego w długoterminowym podejściu zwykle prześciga narowistych czempionów. Bywa jednostką nieuważną, potrafi po części posiadać wiedzę o każdym zagadnieniu, lecz nie usiłuje niczego starannie przeniknąć, zatem nie realizuje przeważnie przełomowych reform i poszukiwań. Charakteryzuje się uległością, osobiste dokonywanie wyborów może być dla niej bardzo nieprzyjemne, ponieważ często zauważalnie nie wystarcza jej pewności siebie i bez trudności daje się kierować. To osobnik pesymistyczny, na przedsiębranych poprzez nią werdyktach kładzie się cieniem zazwyczaj przeświadczenie o swojej złej doli, wiodąc ją częstokroć do absolutnie bezsensownej klęski oraz wzmagając szansę kolejnych niepowodzeń. Bywa bezwolna, trwa w apatycznej rozterce, aż druga osoba poweźmie osąd, pozwalając jej nie podejmować się obowiązków.

Pozostałe atrybuty poprawnie obrazujące tego człowieka to też: marzycielski, próżny, leniwy, rozsądny, bezbarwny, nieszczery, seksowny, beznamiętny, cichy, buntowniczy, ufny, refleksyjny, utalentowany, romantyczny, sentymentalny, mądry, paranoiczny, srogi, introspektywny, namiętny, łaskawy, poważny, płochliwy, przeczulony i poważany.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie sprawdzał, są: plantator, agrotechnik, mentor, rybak, anestezjolog, chirurg, kapłan, hodowca, duszpasterz, farmaceuta, leśnik, zakonnik, rolnik oraz nauczyciel.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Baker Jesse - (1895-1976) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Beem Jim - (1966-) - amerykański aktor w filmach erotycznych.
 • Berens Harold - (1903-1995) - aktor szkocki.
 • Boyd William C - (1903-1983) - amerykański serolog, immunolog, antropolog.
 • Clark Jim - (1936-1968) - brytyjski kierowca wyścigowy.
 • Dejunowicz Kazimierz - (1901-1980) - aktor.
 • Dybalska Wanda - (1954-) - dziennikarka, reporterka, autorka książek.
 • Inzerillo Phillip - (1984-) - muzyk amerykański.
 • Jönsson Tommy - (1976-) - szwedzki sportowiec, piłka nożna.
 • Kapuściński Ryszard - (1932-2007) - pisarz, poeta, reporter.
 • Merchant Tamzin - (1987-) - angielska aktorka, poetka.
 • Olearczyk Edward - (1915-) - kompozytor.
 • Osmond Andrew - (1967-) - pisarz angielski.
 • Pucel Cezary - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rich Alfred William - (1856-1921) - malarz angielski.
 • Souza - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Strong George Veazey - (1880-1946) - generał amerykański.
 • Vivaldi Antonio - (1678-1741) - włoski skrzypek i kompozytor, ksiądz.
 • Wright Richard B - (1937-) - pisarz kanadyjski.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.