Ryba, 20 marca - Kobieta

Ryba, 20 marca - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Ryba, która urodziła się w dniu 20 3, jest to człowiek cierpliwy, w ogólniau częstokroć uzyskuje doskonałe lokaty, umie bacznie przysłuchiwać się czyimś gawędom i nieustępliwość w posuwaniu się do mety często dopomaga jej osiągnąć sukces. Jest to osobnik zamknięty, jej prywatny duch potrafi być dla niej bezkresnym i ogromnym środowiskiem, częstokroć umie ukazywać nieziemską cierpliwość przy renowacji zepsutych sprzętów, lecz eksponowana na środku sceny gubi wiele ze swojej atrakcyjności. To jednostka emocjonalna, polega na czarnoksięstwie, nie poważa typowo logicznego podejścia, a więc współczesne otoczenie często nie odpowiada jej. To osoba zmienna, nie potrafi obstawać przy metodycznych zobowiązaniach i umie zmieniać życiowe przekonania z godziny na godzinę, częstokroć wkurza swoich kolegów. Bywa człowiekiem nielojalnym, modyfikuje fronty zależnie od okoliczności, jako urzędas daje się poznać jako przekupna, toteż towarzysze chcą stronić od angażowania się z nią w układy. Cechuje się opiekuńczością, jest aż zanadto bezinteresowna i nie zajmują jej hołdy i władza, a zatem ma szansę zawieść w kontakcie z twardą rzeczywistością. Znamionuje się systematycznością, metodycznie dąży do finału, problemy nie potrafią prędko jej zniechęcić, jednak często nie starcza jej wszechstronności pożądanej w niespodziewanych sytuacjach. Częstokroć bywa strachliwa, spędzenie deszczu na zewnątrz to dla niej autentycznie nieprzyjemne przeżycie, jest trwożliwa w towarzystwie nieznajomych osób, pomimo tego że stara się jednakowoż wyszukiwać różnorodne sposoby przekroczenia własnych ułomności. Jest to osobnik elastyczny, rewelacyjnie improwizuje nawet w warunkach męczącego stresu i zacięcie do poprawiania jest jej niezmiennym atrybutem. Charakteryzuje się lojalnością, jest niezwykle ciepła wobec swojego małżonka, do związków małżeńskich podchodzi niezmiernie serio, jednakże jej spontaniczna prawość umie skutkować erupcjami antypatii.
Jest to człowiek defetystyczny, najsubtelniejszą jej działalność tłamsi permanentny niedobór śmiałości, skłaniając ją często do rezygnowania z bardzo porządnie zapowiadających się inicjatyw oraz odbierając jej żar nieodzowny do sfinalizowania rozgrzebanych przedsięwzięć. To jednostka przewidująca, unika nieprzemyślanych działań, konstruuje skomplikowane projekty i nie pokłada ufności w pomysłach wykonanych byle jak. Lubi zachowywać się pasywnie, żyje w pasywnym wahaniu, aż sprawa zostanie wyjaśniona poprzez innych, pomagając jej stale cieszyć się swoimi rozważaniami. Bywa osobą religijną, jest otwarta na cudze emocje i kłopoty i odczuwa potężną potrzebę towarzyskiego manifestowania swoich wzruszeń, dlatego najważniejsza jest dla niej obecność entuzjastów dla własnych dzieł. To osobnik opanowany, nie nuży jej obowiązkowe realizowanie nieurozmaiconych zleceń, zatem każdy rok po roku z największą przyjemnością przepędza na odosobnionych kontemplacjach i potrafi zapanować nad sobą w stresujących okolicznościach. To człowiek słowny, to niekwestionowany przykład pioniera, jej koncepcje nie kryją wad, więc można doszkalać się od niej efektywności oraz pragmatyczności. Znamionuje się uległością, ubóstwia zajmować się spokojnymi, niezwiązanymi z obciążeniem zajęciami, bo pozostałe osoby częstokroć uznaje za autorytety i przemoc i arogancja umieją wymusić na niej odmianę punktu widzenia. Bywa powierzchowna, nie zniechęcają jej zamieszanie i zabieganie, ale działa często zbytnio nieostrożnie, toteż częstokroć rzuca się chaotycznie i bez wyznaczonego kursu.

Inne cechy trafnie określające przedstawianą jednostkę to również: szczodry, punktualny, humanitarny, przeczulony, bezbarwny, refleksyjny, poważany, pożądliwy, rozpasany, zepsuty, oziębły, stabilny, milczący, namiętny, marzycielski, sentymentalny, delikatny, afektowany, uprzejmy, nierozsądny, romantyczny, pracowity oraz gospodarny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie sprawdzał, są: anestezjolog, chirurg, hodowca, ortopeda, myśliwy, nauczyciel, pielęgniarz i plantator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Arruabarrena-Vecino Lara - (1992-) - hiszpańska sportowiec, tenis ziemny.
 • Baylis James Ernest - (1884-1976) - generał amerykański.
 • Belle Lisa - (1975-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Bielec Paweł - (1902-) - fotograf.
 • Buchanan Edgar - (1903-1979) - aktor amerykański.
 • Capra Frank - (1934-2007) - Jr, amerykański producent filmowy.
 • Harriman Pamela - (1920-) - dyplomata amerykańska.
 • Kaczykowski Jakub - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kożuchowski Tomasz - (1965-) - muzyk, perkusista.
 • Kryński Jan - (1811-1890) - działacz emigracyjny.
 • Lynn Vera - (1917-) - aktorka angielska.
 • Malejew Jurij - (1968-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Moore Liz - (1956-) - siostra Mary Tyler Moore.
 • Paluszkiewicz Janusz - (1912-1990) - aktor.
 • Partland Marian Margaret Mc - (1920-) - angielska pianistka jazzowa.
 • Piosik Jakub - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Poli - (1977-) - hiszpański sportowiec, piłka nożna.
 • Robles Germán - (1929-) - aktor hiszpański.
 • Snyder Liza - (1968-) - aktorka amerykańska.
 • Trakys Valdas - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.