Ryba, 18 marca - Kobieta

Ryba, 18 marca - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Pani ryby urodzona dnia 18 3 często bywa niezdecydowana, nie potrafi trwać przy zorganizowanych zobowiązaniach i umie nagle zrezygnować tuż przed zdobyciem finału, częstokroć podejmuje się przeróżnych profesji. Jest to jednostka lojalna, koledzy są dla niej bardzo cenni, oddanie w rodzinie jest dla niej rzeczą niepodważalną, jednak jej spontaniczna praworządność potrafi rodzić erupcje niechęci. Bywa człowiekiem wrażliwym, nie obawia się lirycznych afektów, nie współdziała z cywilizacją maszyn liczących, a zatem wszechogarniająca technika często stanowi dla niej niezaprzeczalną mękę. To osobnik trwożliwy, zuchwałe działania preferuje zostawić pozostałym osobom, ulubiony przez nią charakter aktywności cechuje rozwaga, chociaż stara się zachowywać się umiejętnie i sumiennie. Charakteryzuje się wszechstronnością, umie wpasować się w zmienne okoliczności, znamionują ją różnorodne, śmiałe koncepcje i słowo „nierealne” nie figuruje w jej doktrynie życiowej. Jest to jednostka wiarołomna, to ambitny polityk okazujący jednakowoż pociąg do kombinatorstwa, potrafi działać dwulicowo, a więc nie jest zbytnio szanowana poprzez swoje otoczenie. Znamionuje się opiekuńczością, szczodrze wspomaga przyjaciół we własnym pobliżu i wyżej ceni dobry kontakt z ludźmi niźli dobrobyt, toteż częstokroć dokucza jej niedobór prozaicznej, trywialnej racjonalności. Cechuje się nietowarzyskością, świetnie czuje się w pojedynkę, umie poświęcić cały dzień tajemniczym czynnościom, jednakże doświadcza problemów z tworzeniem znajomości z innymi ludźmi. To osobnik wytrwały, potrafi zyskać sprawność w sprawach wymagających długookresowej praktyki, w dawnych epokach umiałaby być benedyktynem piszącym starożytnych kodeksach i umie z uwagą wysłuchiwać czyichś historii. To jednostka zdyscyplinowana, wykazuje dyscyplinę i determinację, trudności nie potrafią prędko jej zdeprymować, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego sytuacjach.
Charakteryzuje się spokojem, wykazuje podobieństwo do średniowiecznego zakonnika, więc umie zrozumieć elitarną sztukę i męczy ją współdziałanie z osobami pospiesznymi. Częstokroć bywa uległa, często musi poświęcać się realizowaniu nielubianych przez siebie zajęć, bowiem częstokroć zasadniczo nie wystarcza jej asertywności i łatwo pozwala się kierować. Często bywa pobożna, potrafi widzieć fenomeny nieuchwytne dla pozostałych widzów i jej wytwory umieją niezmiernie poruszać, zatem na ogół zajmuje się jakąś odmianą działalności artystycznej. Bywa nieuważna, nie odstręczają jej bezład i zagonienie, ale zachowuje się częstokroć nazbyt nierozważnie, dlatego nie urzeczywistnia przeważnie dziejowych innowacji i analiz. Znamionuje się słownością, zupełnie nie opóźnia zadań do załatwienia, utrzymuje jednorodne, lecz skuteczne tempo pracy, a zatem należy doszkalać się od niej efektywności oraz pragmatyzmu. Jest to osobnik fatalistyczny, wrodzony fatalizm autentycznie komplikuje jej życie, popychając ją często do porzucania całkiem przyzwoicie zapowiadających się projektów i zwiększając ryzyko nowych niepowodzeń. Charakteryzuje się ostrożnością, stroni od lekkomyślnych działań, buduje skomplikowane plany oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi powoli, aczkolwiek konsekwentnie. Uwielbia zachowywać się pasywnie, przepuszcza energię na jałowym ględzeniu, aż drugi człowiek poweźmie werdykt, dopomagając jej ciągle cieszyć się swoimi myślami.

Inne przymioty adekwatnie portretujące przedstawianego osobnika to też: ospały, przyzwoity, leniwy, romantyczny, przeczulony, humanitarny, szlachetny, bezbronny, mądry, płytki, badawczy, introspektywny, podstępny, bezładny, oziębły, pożądliwy, rozpasany, afektowany, nieufny, ustatkowany, samotny, wiarygodny, przewrażliwiony, postępowy, histeryczny, uroczy, łaskawy, neurotyczny, cichy i czujny.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: leśnik, farmaceuta, opiekun, ortopeda, rybak, nauczyciel, plantator oraz agrotechnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alberta Ludwika Karolina - (1848-) - księżniczka brytyjska, księżna Argyll.
 • Altig Rudi - (1937-) - niemiecki sportowiec, kolarstwo szosowe.
 • Antonelli Giovanna - (1976-) - aktorka brazylijska.
 • Ashley Lyn - (1940-) - aktorka australijska.
 • Brinkley Ritch - (1944-2015) - aktor amerykański.
 • Brooks Lexi - (1990-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Buchanan Stuart - (1894-1974) - amerykański aktor, konferansjer.
 • Buśkiewicz Paweł - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Chesnais Patrick - (1947-) - aktor francuski.
 • Chára Zdeno - (1977-) - słowacki sportowiec, hokej na lodzie.
 • Gilmore Art - (1912-2010) - aktor amerykański.
 • Horton Edward Everett - (1886-1970) - aktor amerykański.
 • Jakuszczonek Mateusz - (1990-) - sportowiec, piłka nożna, pomocnik.
 • Kobyłecki Konrad - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kowalski Piotr - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Littlefield Dick - (1926-1997) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Moran Frank - (1887-1967) - aktor amerykański.
 • Nicolai Christoph Friedrich - (1733-1811) - niemiecki pisarz i publicysta.
 • Rain Dayton - (1977-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Sledge Terrmel - (1977-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Wilczyński Wojciech - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wolf Christa - (1929-2011) - pisarka niemiecka.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.