Ryba, 16 marca - Kobieta

Ryba, 16 marca - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Pani ryby, która przyszła na świat w dniu 16 3, bywa osobą zmienną, nie potrafi wybrać jednej opinii i ciężko jest jej upierać się przy podjętych zobowiązaniach, częstokroć irytuje swoich wspólników. To człowiek zamknięty, jej indywidualny duch potrafi być dla niej niezmierzonym i obszernym miejscem, umie poświęcić cały dzień nietypowym zajęciom, lecz wystawiona na eksponowanym miejscu traci sporo ze swojego czaru. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, systematycznie podąża do finału, potrafi się dobrze motywować, jednak umie być zbyt sztywna w nieprzewidzianych sytuacjach. To osobnik elastyczny, zapał do innowacji jest jej niezmienną własnością, nie marnuje godzin na daremne biadolenie i zdaje się mieć przygotowane rozwiązanie na dowolną dającą się pomyśleć trudność. Jest to jednostka altruistyczna, spełnia się w pracy charytatywnej i nie zabiega o prywatny interes, a więc często dokucza jej deficyt banalnego, materialnego realizmu. To człowiek cierpliwy, umie cierpliwie wysłuchiwać czyichś zwierzeń, potrafi zrealizować sprawy niezmiernie odpychające dla innych osób i częstokroć cieszy ją wędkarstwo. Jest to osobnik lojalny, jest bardzo opiekuńcza wobec własnego partnera, stara się zachowywać się adekwatnie do swoich przekonań, ale często w tej wrodzonej przyjazności umie nie zatroszczyć się o osobiste potrzeby. To człowiek lękliwy, kajakarstwo górskie nie jest sportem właściwym dla tej osoby, niezbyt pokłada ufność w kiepsko zapoznanych ludziach, pomimo tego że usiłuje jednakże szukać rozlicznych strategii przekroczenia własnych ułomności. Jest to jednostka nielojalna, łatwo przestaje pamiętać o swoich przyrzeczeniach, jako biurokrata daje się poznać jako przekupna, toteż towarzysze mają ochotę stronić od wchodzenia z nią w umowy. To człowiek wrażliwy, rozstrzygnięć problemów wypatruje w zabiegach magicznych i w znakach, cyfry i obliczenia zniechęcają ją, dlatego przed komputerem częstokroć reaguje niby wielbłąd na śniegu.
To osobnik dalekowzroczny, wystrzega się nieostrożnych działań, konstruuje wymyślne harmonogramy oraz nie darzy zaufaniem konceptów stworzonych w pośpiechu. Bywa uległa, ubóstwia poświęcać się flegmatycznym, niezwiązanym z ciężarem odpowiedzialności czynnościom, gdyż często zasadniczo brakuje jej asertywności i nadto bezproblemowo ustępuje cudzym perswazjom. Częstokroć bywa pobożna, niezwykle ujmują ją kłopoty innych osób i potrafi niezmiernie barwnie portretować wewnętrzne wrażenia innych, więc najistotniejsze jest dla niej wyszukanie miłośników dla własnych dzieł. Jest to jednostka spokojna, jest podobna do średniowiecznego eremity, zatem każdy dzień za dniem najchętniej przepędza na odosobnionych rozmyślaniach i umie zachować samokontrolę w nerwowych okolicznościach. To człowiek odpowiedzialny, swoje misje odbiera na serio, jej koncepcje nie posiadają defektów, a zatem w długoterminowym podejściu z reguły przegania impulsywnych przodowników. Jest to jednostka bierna, marudzi w oczekiwaniu, aż sytuacja zostanie załatwiona przez innych, pozwalając jej nie przejmować się niczym. Często bywa powierzchowna, potrafi w okamgnieniu zbadać bezkresną ilość informacji, aczkolwiek jej oceny częstokroć są niespecjalnie przezorne, zatem nie urzeczywistnia zwykle dziejowych diagnoz i poszukiwań. Jest to osoba fatalistyczna, zawsze trapi ją wątpliwość odnośnie zasadności przeprowadzanych ruchów, powodując marnowanie przez nią najrozmaitszych przydatnych szans oraz wzmagając groźbę kolejnych klęsk.

Pozostałe określenia poprawnie określające wspomnianego człowieka to także: romantyczny, przeczulony, srogi, pomysłowy, zagubiony, potulny, rozpasany, histeryczny, małomówny, ugodowy, skąpy, samotniczy, obowiązkowy, obłąkany, sarkastyczny, utalentowany, uprzejmy, szlachetny, przewrażliwiony, uroczy, marzycielski, bałaganiarski, czuły, neurotyczny, filozoficzny i humanitarny.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie spełniał, są: myśliwy, opiekun, zakonnik, leśnik, anestezjolog, chirurg, plantator, lekarz, hodowca oraz rolnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Achmatowicz Osman - (1899-1988) - chemik organik, profesor.
 • Adamczyk Piotr - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bahrke Karol - (1868-1935) - drukarz, wydawca, redaktor.
 • Herbst Karol - (1873-1945) - przemysłowiec.
 • Ishida Kinzō - (1888-1938) - generał japoński.
 • Kelly Eric Philbrook - (1884-1960) - amerykański dziennikarz, pisarz.
 • League Brandon - (1983-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Markiewicz Marek - (1952-) - polityk, dziennikarz, adwokat.
 • Pałubicki Konrad - (1910-) - kompozytor, pedagog muzyczny.
 • Pinkwart Maciej - (1948-) - pisarz, dziennikarz, wykładowca, nauczyciel.
 • Słupiński Mariusz - (1972-) - aktor.
 • Ścibor-Rylski Aleksander - (1928-1983) - prozaik, dramaturg, scenarzysta, reżyser filmowy.
 • Watts Alaric Alexander - (1797-1864) - angielski poeta, dziennikarz.
 • Ziv Yoav - (1981-) - izraelski sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.