Ryba, 15 marca - Kobieta

Ryba, 15 marca - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Ryba, która przyszła na świat w dniu 15 3, to jednostka nietowarzyska, pragnie przebywać, w swoich własnych marzeniach, chętnie poświęca się nietypowym zamiłowaniom, aczkolwiek doświadcza problemów z nawiązywaniem bliskich stosunków z pozostałymi osobami. To człowiek emocjonalny, pokłada ufność w cudotwórstwie, nie współpracuje z kulturą urządzeń technicznych, a więc przed laptopem częstokroć reaguje niczym kot w wodzie. To osobnik niewierny, to posiadający duże aspiracje samorządowiec ukazujący jednak upodobanie do kombinatorstwa, jako urzędas bywa sprzedajna, więc towarzysze mają ochotę unikać angażowania się z nią w umowy. To jednostka opiekuńcza, szczodrobliwie obdarowuje kolegów w swojej okolicy i jest niepoprawnym fantastą, a zatem chwilami doznaje kłopotów pieniężnych. Jest to osoba elastyczna, nie gubi minut na bezowocne ględzenie, potrafi spełniać się w dowolnych okolicznościach i wydaje się dysponować opracowanym rozwiązaniem na każdą zakładaną przeszkodę. To człowiek lojalny, jest bardzo serdeczna względem własnej drugiej połowy, jest niezmiernie szanowana przez kumpli, jednakże jej spontaniczny legalizm umie powodować paroksyzmy awersji. To osobnik bojaźliwy, motocross nie jest sportem odpowiednim dla tej osoby, niezbyt darzy zaufaniem kiepsko poznanych ludzi, chociaż często potrafi doskonale realizować się w sprawach nienarzucających konieczności zbytniego kozaczenia. Jest to osobnik cierpliwy, sprawdza się w roli wziętego nauczyciela, umie cierpliwie słuchać ludzkich gawęd i potrafi uważnie wyczekiwać na sposobną chwilę. To osoba zorganizowana, wykazuje dyscyplinę i wytrwałość, umie się należycie motywować, jednak źle znosi prędko przeobrażające się warunki. Bywa zmienna, nie potrafi zdecydować się na jedną opinię i częstokroć nie umie zamknąć zaczętych zadań, często ima się rozmaitych zawodów.
Częstokroć bywa uduchowiona, na ogół jest znacznie bardziej pobudliwa niż gros społeczeństwa i odczuwa potężny głód publicznego manifestowania swoich emocji, toteż najistotniejsza jest dla niej obecność entuzjastów dla własnych wytworów. To jednostka sumienna, jest niezwykle nieustępliwa i metodyczna, pracuje według drobiazgowo przygotowanego projektu, zatem pomimo pozornej powolności zazwyczaj wciela w życie swoje pomysły. Cechuje się pasywnością, trwoni żywot na bezcelowym marudzeniu, aż inny człowiek przedsięweźmie decyzję, dopomagając jej nie ponosić odpowiedzialności. To jednostka ostrożna, wystrzega się lekkomyślnych działań, analizuje najrozmaitsze scenariusze wydarzeń oraz prze ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, lecz systematycznie. Bywa ustępliwa, zwykle wygląda mistrza i przywódcy, albowiem obawia się angażować się w spory z innymi i zderzona z cudzym naporem nie daje rady dopiąć swego. To człowiek opanowany, jest to naturalny urzędnik, dlatego cały czas z największą przyjemnością spędza na intymnych refleksjach i męczy ją współpraca z osobami kąpanymi w gorącej wodzie. Bywa jednostką nieuważną, nie odstręczają jej tempo i bałagan, ale nie usiłuje niczego rzetelnie poznać, toteż często miota się chaotycznie i bez przyjętego celu. Charakteryzuje się defetyzmem, w każdym wypadku trapi ją niepokój odnośnie zasadności wdrażanych posunięć, prowadząc ją częstokroć do rezygnowania z zupełnie dobrze prezentujących się przedsięwzięć oraz odbierając jej dynamizm konieczny do skończenia rozgrzebanych inicjatyw.

Pozostałe atrybuty trafnie portretujące niniejszego człowieka to także: marzycielski, badawczy, poważny, dziecinny, oziębły, afektowany, beznamiętny, miłosierny, solidny, neurotyczny, humorzasty, punktualny, romantyczny, pożądliwy, czuły, natchniony, uprzejmy, próżny, nerwowy i stabilny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: farmaceuta, terapeuta, zakonnik, agrotechnik, opiekun, rybak, wychowawca oraz leśnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adams William - (1975-) - muzyk amerykański.
 • Am Will i - (1975-) - amerykański piosenkarz, twórca piosenek.
 • Beccaria Cesare - (1738-1794) - włoski prawnik, ekonomista.
 • Bonaparte Karolina - (1782-) - królowa neapolitańska.
 • Carey Mary Jane - (1915-) - aktorka amerykańska.
 • Cummings Terry - (1961-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Denny Charles - (1921-2005) - aktor amerykański.
 • Dunin-Markiewicz Kazimierz - (1874-1932) - malarz, reżyser teatralny, pisarz.
 • Hirsch Judd - (1935-) - aktor amerykański.
 • Jakubowska Aleksandra - (1954-) - dziennnikarka, prezenterka telewizyjna, polityk.
 • Lillhage Josefin - (1980-) - szwedzka sportowiec, pływanie.
 • Mazuch Ondřej - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mello Sérgio Vieira de - (1948-2003) - dyplomata brazylijski.
 • Roberts Joseph Jenkins - (1809-1876) - polityk liberyjski.
 • Shunzhi - (1638-1661) - cesarz Chin.
 • Tanaka Tia - (1987-) - indonezyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Zawiślak Andrzej - (1937-) - pracownik naukowy, polityk.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.