Ryba, 14 marca - Kobieta

Ryba, 14 marca - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Kobieta ryby urodzona dnia 14 3 to osoba nietowarzyska, jest prywatnym mądralą odklejonym od rzeczywistości, ochoczo zajmuje się nietypowymi zainteresowaniami, lecz eksponowana na eksponowanym miejscu gubi mnóstwo ze swojego wdzięku. Często bywa niewierna, staranie się o własną korzyść jest dla niej najistotniejszą dewizą, jako biurokrata okazuje się skorumpowana, toteż nie jest zanadto lubiana przez swoją ekipę. To jednostka empatyczna, bardziej wpływa na nią przeczucie niż myślenie, nie współpracuje z kulturą maszyn liczących, więc wszędobylska technologia częstokroć stanowi dla niej niezaprzeczalną mękę. To człowiek wierny, towarzysze są dla niej niezmiernie cenni, uczciwość w małżeństwie jest dla niej rzeczą oczywistą, aczkolwiek jej spontaniczna sprawiedliwość potrafi owocować paroksyzmami niechęci. To osobnik cierpliwy, sprawdza się w charakterze uznanego opiekuna, umie uważnie słuchać cudzych zwierzeń i cierpliwość pomaga jej zobaczyć związki nieuchwytne dla innych osób. Cechuje się systematycznością, pracuje bez bezsensownych sprintów, potrafi się należycie motywować, jednak często nie starcza jej elastyczności nieodzownej w niespodziewanych sytuacjach. Znamionuje się altruizmem, zatraca się w pracy prospołecznej i nie pociągają jej władza i zaszczyty, dlatego jest poczytywana za jelenia. Bywa chwiejna, jej poglądy i stanowiska częstokroć są wewnętrznie sprzeczne i trudno jest jej upierać się przy podjętych decyzjach, dlatego niezwykle ciężko prowadzi się z nią dyskusje. Często bywa nieśmiała, czuje niechęć do siedzenia w mroku, ulubiony przez nią tryb aktywności charakteryzuje dalekowzroczność, chociaż częstokroć jednak próbuje zwalczać te własności swojej osobowości. To jednostka wszechstronna, termin „niewykonalny” nie występuje w jej doktrynie życiowej i cechują ją rozmaite, niezwykłe koncepcje.
Bywa uduchowiona, ma kreatywny i bardzo wrażliwy umysł i doznaje potężnego pragnienia publicznego wyrażania swoich wzruszeń, zatem często jest mentorem mentalnym dla innych. Charakteryzuje się odpowiedzialnością, jest niezmiernie nieustępliwa i konsekwentna, postępuje podług drobiazgowo wypracowanego planu, a więc pomimo zwodniczej flegmatyczności na ogół urzeczywistnia swoje projekty. Cechuje się ustępliwością, ubóstwia poświęcać się relaksującym, niezwiązanym z ciężarem odpowiedzialności zajęciom, ponieważ pozostałe osoby częstokroć postrzega za autorytety i bez problemu daje się sterować. To jednostka ponura, w każdym wypadku zaprząta ją niepewność odnośnie prawidłowości wdrażanych posunięć, powodując tracenie przez nią licznych pożytecznych okazji oraz zabierając jej energię niezbędną do dokończenia rozgrzebanych działań. To człowiek przezorny, podejmuje próby, by nie odpowiadać bez zastanowienia, dokładnie układa wszelkie ruchy i nie pokłada ufności w konceptach sporządzonych byle jak. Znamionuje się pobieżnością, umie migiem przetrawić ogromny zasób informacji, ale nie stara się niczego starannie zrozumieć, a zatem często ciska się chaotycznie i bez przyjętego kierunku. Charakteryzuje się opanowaniem, nie męczy jej obowiązkowe realizowanie jednostajnych zleceń, toteż potrafi właściwie uhonorować kunsztowną wirtuozerię i denerwuje ją współdziałanie z osobami pochopnymi. Bywa bierna, funkcjonuje w pasywnym niezdecydowaniu, aż problem zostanie rozwiązany poprzez innych, przynosząc jej wolność od obowiązków.

Pozostałe cechy prawidłowo charakteryzujące przedstawianego osobnika to także: próżny, małomówny, hałaśliwy, zagubiony, srogi, uroczy, bezbronny, wyciszony, podstępny, kreatywny, roztrzepany, szczodry, sarkastyczny, ponętny, ciepły, przeczulony, humanitarny, pomylony, ospały oraz uprzejmy.
Zawodami, w których doskonale będzie funkcjonował, są: chirurg, kapłan, plantator, dentysta, duszpasterz, myśliwy, anestezjolog i terapeuta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Angelina Eva - (1985-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Barry Raymond J - (1939-) - aktor amerykański.
 • Barzani Mustafa - (1903-1979) - kurdyjski przywódca narodowy.
 • Bolewicki Jakub - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Booth Matthew - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Chłopicki Józef - (1771-1854) - generał.
 • Czarnecki Patryk - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fire Charlie - (1988-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Jefferson William J - (1947-) - polityk amerykański.
 • Lubicz Aleksandra - (1892-) - śpiewaczka operowa i operetkowa.
 • Mayhem Monica - (1978-) - australijska aktorka w filmach erotycznych.
 • Neuton - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ordyńska Zofia - (1882-) - aktorka.
 • Paluch Zuzanna - (1989-) - aktorka.
 • Pavļučenko Vladislavs - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pomaski Patryk - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Previn Fletcher Farrow - (1974-) - syn André Previna i Mii Farrow.
 • Rubicondi Rossano - (1972-) - mąż Ivany Trump.
 • Skwara Agnieszka - (1965-) - organizator produkcji filmowej.
 • Strauss Johann - (1804-1849) - austriacki kompozytor, dyrygent, skrzypek.
 • Walden Andrzej - (1949-) - aktor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.