Ryba, 13 marca - Kobieta

Ryba, 13 marca - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalna pani ryby, która przyszła na świat dnia 13 3, często bywa niezdecydowana, częstokroć nie starcza jej konsekwencji i trudno jest jej pozostawać przy wybranych decyzjach, często bierze się za różne profesje. Częstokroć bywa emocjonalna, pokłada ufność w czarnoksięstwie, nie lubi kultury technicznej, toteż nagminnie obecna technologia często oznacza dla niej autentyczne utrapienie. Jest to osoba elastyczna, jeśli sytuacja tego wymaga, potrafi zmajstrować rakietę z kartonu i rzemienia, nie traci tygodni na bezcelowe gderanie i zamiłowanie do udoskonalania jest jej niezmienną właściwością. Częstokroć bywa nielojalna, ma uznanie dla jedynie dochodowych dla siebie traktatów, jako biurokrata daje się poznać jako przekupna, zatem często jest zła na cały świat. To jednostka zdyscyplinowana, umie dociągnąć swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego finału, potrafi się odpowiednio motywować, jednak źle znosi dynamicznie przeobrażające się warunki. Jest to człowiek altruistyczny, umie nadstawiać grzbietu za innych ludzi i nie wykazuje chciwości, więc bywa uznawana za jelenia. Bywa lękliwa, nie cierpi przebywania w ciemnościach, niezbyt wierzy słabo zapoznanym osobom, choć częstokroć potrafi doskonale sprawdzać się w zagadnieniach nienarzucających konieczności przesadnego popisywania się. Jest to osobnik wierny, jest porządnym i słownym podwładnym, usiłuje zachowywać się adekwatnie do swoich poglądów, jednakże momentami w swojej uczciwości sięga aż do sztuczności. To jednostka zamknięta, ubóstwia przebywać, w swoich prywatnych marzeniach, chętnie oddaje się niespotykanym zainteresowaniom, aczkolwiek gawiedź często bezgranicznie ją rozprasza. Jest to osoba wytrwała, w zamierzchłych stuleciach umiałaby być zakonnikiem kaligrafującym pergaminowych tomach, potrafi cierpliwie oczekiwać na właściwy moment i umie bacznie zagłębiać się w cudze historie.
Jest to osobnik ostrożny, unika niefrasobliwych aktywności, wnikliwie ogląda posiadane predykcje i informacje oraz pędzi ku sukcesowi z namysłem, ale konsekwentnie. Cechuje się sumiennością, jest bardzo cierpliwa i metodyczna, utrzymuje jednorodny, lecz efektywny rytm działalności, a zatem mimo fałszywej flegmatyczności z reguły urzeczywistnia swoje plany. Charakteryzuje się ustępliwością, przeważnie wypatruje szefa i mentora, albowiem częstokroć zdecydowanie brakuje jej odwagi i nie potrafi tłumaczyć przed innymi swoich przekonań. To człowiek fatalistyczny, zawsze trapi ją rozterka odnośnie adekwatności wdrażanych posunięć, skłaniając ją często do zarzucania dość przyzwoicie prezentujących się inicjatyw oraz odbierając jej dynamizm nieodzowny do dokończenia zaczętych projektów. To osoba spokojna, powoli sprawuje ukochane ceremonie, dlatego trwa niepodatna na zbiorowy pośpiech i męczy ją współdziałanie z ludźmi pospiesznymi. To jednostka bezwolna, trwoni dzień na jałowym jęczeniu, aż druga osoba poweźmie werdykt, zwalniając ją od wahań. Znamionuje się powierzchownością, jest niezwykle sprytna, jednak nie stara się niczego starannie przeniknąć, a więc nie dokonuje zazwyczaj kluczowych reform i poszukiwań. Bywa człowiekiem pobożnym, jest wyczulona na czyjeś przeżycia i kłopoty i jej prace umieją niezmiernie poruszać, toteż najważniejsze jest dla niej odnalezienie miłośników dla własnych dzieł.

Pozostałe określenia właściwie określające niniejszego osobnika to także: poważany, afektowany, buntowniczy, nieszczery, bezbronny, badawczy, szlachetny, milczący, obowiązkowy, zagubiony, ufny, pomysłowy, kapryśny, bezczynny, namiętny, utalentowany, nieufny, samotniczy, wyciszony, srogi, obłąkany, humanitarny, zepsuty, depresyjny oraz bałaganiarski.
Zawodami, w których najlepiej się będzie czuł, są: terapeuta, ortopeda, nauczyciel, rolnik, hodowca, terapeuta, lekarz i agrotechnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bacic Steve - (1965-) - aktor chorwacki.
 • Chmielowiec Paweł - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Collet Christopher - (1968-) - aktor amerykański.
 • Derejczyk Kamil - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Duke Robin - (1954-) - aktorka kanadyjska.
 • Fischer Karol Józef - (1847-1931) - duchowny rzymskokatolicki, biskup.
 • G Spanky - (1979-) - amerykański muzyk, perkusista.
 • Góra Marek - (1956-) - ekonomista.
 • Jaroszczuk Wołodymyr - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kamiński Sławomir - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kemoklidze Rewaz - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lechoń Jan - (1899-1956) - poeta, eseista, krytyk literacki i teatralny.
 • Rosiński Paweł - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ryłko Józef - (1964-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Saulėnas Dainius - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Simon Wojciech - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Świtalski Marcin - (1973-) - reżyser.
 • Trivunović Vule - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wisełka Grzegorz - (1973-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.