Ryba, 01 marca - Kobieta

Ryba, 01 marca - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Pani ryby urodzona dnia 1 3 jest to człowiek chwiejny, często nie wystarcza jej konsekwencji i ciężko jest jej trzymać się podjętych decyzji, dlatego niezwykle trudno toczy się z nią spory. To jednostka wierna, umie być najlepszym kompanem przydatnym w problemach, jest niezmiernie ceniona przez partnerów, ale jej immanentna praworządność potrafi być przyczyną przypływów awersji. Jest to osoba troskliwa, cieszy ją przynoszenie szczęścia przyjaciołom i nie wie, co to małoduszność, a więc chwilami ma komplikacje materialne. Jest to osobnik wytrwały, w liceum częstokroć uzyskuje dobre oceny, umie uważnie wyczekiwać na odpowiednią okazję i często jest wyśmienitym mentorem. Częstokroć bywa wiarołomna, to śmiały działacz wykazujący mimo to upodobanie do kombinowania, potrafi zachowywać się nieszczerze, zatem lepiej znający ludzie starają się unikać z nią ściślejszych relacji. Charakteryzuje się wszechstronnością, nie trwoni tygodni na próżne lamentowanie, umie współpracować nieomalże z każdą jednostką i zdaje się posiadać kompletną strategię na dowolny dający się pomyśleć kłopot. Cechuje się nietowarzyskością, jest miejscowym filozofem oderwanym od codzienności, potrafi poświęcić całą dobę nietypowym działaniom, jednak doznaje trudności z tworzeniem przyjaźni z innymi osobami. To osobnik lękliwy, nie lubi znajdowania się w ciemności, preferowany przez nią charakter aktywności znamionuje rozwaga, pomimo tego że często umie rewelacyjnie spełniać się w dziedzinach niewymagających zbyt wielkiego popisywania się. Jest to jednostka empatyczna, rozwiązań problemów poszukuje w zabiegach magicznych i w horoskopach, nie przepada za światem technologicznym, więc jej żywot jest niespokojny i nieuładzony. Jest to osobnik metodyczny, metodycznie zmierza do finału, przeciwności nie potrafią szybko jej zrazić, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w narzucających konieczność tego okolicznościach.
Znamionuje się dalekowzrocznością, dokłada starań, by nie odpowiadać innstynktownie, buduje przemyślane projekty oraz dąży ku dostatkowi powoli, jednakże systematycznie. To człowiek słowny, swoje powinności postrzega serio, utrzymuje jednorodny, lecz produktywny rytm pracy, toteż mimo fałszywej flegmatyczności z reguły wciela w życie swoje pomysły. Charakteryzuje się ponurością, wrodzony fatalizm autentycznie ogranicza jej egzystencję, wyzwalając u niej często nieuświadomione niszczenie własnej roboty i potęgując szansę następnych porażek. Bywa jednostką pasywną, odwleka wszelkie rzeczy do czasu, aż druga osoba przedsięweźmie werdykt, dostarczając jej wolności od obowiązków. Jest to osobnik spokojny, niespiesznie sprawuje umiłowane ceremonie, a zatem bardzo nie znosi być pilnowana i drażni ją kooperacja z ludźmi pospiesznymi. Jest to osoba pobożna, niezwykle poruszają ją kłopoty innych ludzi i umie niezmiernie sugestywnie oddawać emocjonalne wrażenia innych, dlatego częstokroć jest przewodnikiem mentalnym dla innych. Często bywa powierzchowna, jest bardzo inteligentna, aczkolwiek wybór zwykle poprzedza u niej rozważenie sprawy, zatem częstokroć szarpie się chaotycznie i bez wybranego kursu. Bywa ustępliwa, przeważnie wygląda szefa i mistrza, bowiem pozostałe jednostki często bierze za wyrocznie i nie potrafi dowodzić przed innymi swoich przekonań.

Inne cechy właściwie odzwierciedlające tego osobnika to też: roztrzepany, nerwowy, punktualny, bezbronny, przekorny, filozoficzny, niestabilny, sentymentalny, zagubiony, roztropny, kapryśny, płochliwy, wielkoduszny, uprzejmy, dobroczynny, srogi, leniwy, bałaganiarski, poważny, szczodry, gospodarny, wystraszony, podstępny, depresyjny oraz bezczynny.
Zawodami, w których idealnie będzie działał, są: anestezjolog, chirurg, terapeuta, nauczyciel, lekarz, wychowawca, terapeuta, duszpasterz, opiekun, dentysta, ortopeda, hodowca, pielęgniarz, zakonnik i myśliwy.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andrews Kami - (1975-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Benard Maurice - (1963-) - aktor amerykański.
 • Bieber Justin - (1994-) - piosenkarz kanadyjski.
 • Bryll Ernest - (1935-) - poeta, prozaik, dramatopisarz, dyplomata.
 • Cahill Trevor - (1988-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Cañadas Esther - (1977-) - hiszpańska aktorka, modelka.
 • DeFan Elan Sara - (1983-) - piosenkarka meksykańska.
 • Lewiński Piotr - (1915-1991) - polityk.
 • Mamonow Danyło - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Okazaki Krystyna - (1942-) - japonistka.
 • Pell John - (1611-1685) - matematyk angielski.
 • Rietti Victor - (1888-1983) - aktor włoski.
 • Słowicki Krystian - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Smith Freddie - (1988-) - aktor amerykański.
 • Starski Ludwik - (1903-1984) - scenarzysta filmowy, autor tekstów piosenek.
 • Traoré Djimi - (1980-) - malijski sportowiec, piłka nożna.
 • Urbańczyk Andrzej - (1936-) - żeglarz, pisarz.
 • Wyrzykowski Bartosz - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.