Ryba, 29 lutego - Kobieta

Ryba, 29 lutego - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Kobieta ryby, która przyszła na świat w dniu 29 2, jest to osobnik metodyczny, konsekwentnie prze do finału, potrafi się właściwie motywować, jednak momentami nadmiernie obstaje za już stworzonymi pomysłami. To człowiek introwertyczny, jej własny umysł potrafi być dla niej bezkresnym i szerokim światem, chętnie para się egzotycznymi hobby, lecz pokazana na scenie traci sporo ze swojego wdzięku. Bywa niewierna, to śmiały aktywista okazujący niemniej jednak skłonność do kombinowania, jako biurokrata daje się poznać jako przekupna, a zatem częstokroć jest zagniewana na cały świat. To osoba cierpliwa, radzi sobie w charakterze uznanego wychowawcy, umie umiejętnie czekać na sposobną okazję i potrafi być wyrozumiałym i empatycznym kolegą. To jednostka szczera, jest rzetelnym i słownym podkomendnym, zaangażowanie w małżeństwie jest dla niej rzeczą nie budzącą wątpliwości, aczkolwiek jej przyrodzona sprawiedliwość umie rodzić paroksyzmy awersji. Często bywa trwożliwa, spędzenie deszczu na dworze to dla niej autentycznie bolesna przygoda, ulubiony przez nią sposób działań cechuje dalekowzroczność, mimo że częstokroć jednakowoż stara się walczyć z tymi własnościami swojej natury. Cechuje się opiekuńczością, realizuje się w działalności filantropijnej i nie ma pojęcia, co to chciwość, zatem często dokucza jej deficyt banalnego, materialnego realizmu. Częstokroć bywa wrażliwa, rozwiązań trudności poszukuje w urokach i w znakach, nie przepada za cywilizacją techniczną, dlatego często wolałaby urodzić się o stulecia dawniej. Jest to człowiek wszechstronny, wydaje się dysponować przemyślaną strategią na dowolną hipotetyczną przeszkodę i potrafi dopasować się do zmieniających się okoliczności. Częstokroć bywa niekonsekwentna, nie umie wybrać jednego punktu widzenia i zbyt często zmienia sąd odnośnie metody swojej pracy, często podejmuje się rozmaitych zajęć.
Bywa posłuszna, częstokroć musi poświęcać się wykonywaniu nielubianych przez siebie czynności, ponieważ boi się wdawać się w spory z innymi i zestawiona z czyimś naporem nie daje rady zachować się asertywnie. Znamionuje się pobieżnością, jest niezmiernie mądra, ale zachowuje się często nadto beztrosko, a więc częstokroć sama nie ogarnia całkowicie swoich posunięć. Charakteryzuje się sumiennością, jest bardzo nieustępliwa i konsekwentna, działa wedle skrupulatnie sprokurowanego planu, więc w długotrwałej perspektywie z reguły przegania krewkich pionierów. Cechuje się rozwagą, wystrzega się nierozważnych aktywności, bierze pod uwagę rozliczne projekty wydarzeń oraz nie pokłada ufności w koncepcjach sporządzonych niestarannie. To osobnik pasywny, pozostaje w biernym niezdecydowaniu, aż inna osoba przedsięweźmie osąd, pozwalając jej stale zajmować się swoimi myślami. Znamionuje się ponurością, na przedsiębranych poprzez nią werdyktach kładzie się cieniem zwykle przeświadczenie o swojej pechowej doli, powodując tracenie przez nią różnych wartościowych możliwości i skutkując gwałtownym porzucaniem działań w połowie drogi. Często bywa religijna, potrafi widzieć zjawiska niedostrzegalne dla pozostałych obserwatorów i jej dzieła umieją niezwykle pobudzać, toteż na ogół oddaje się jakiemuś gatunkowi działalności artystycznej. Jest to jednostka spokojna, pracuje powoli oraz z rozwagą, zatem lubi ospałe, wyciszające zawody i potrafi zachować opanowanie w niespokojnych sytuacjach.

Inne określenia celnie obrazujące wspomnianego człowieka to także: szczodry, obłąkany, marzycielski, przeczulony, oziębły, rozpasany, gospodarny, hałaśliwy, przyzwoity, dobroczynny, cichy, stabilny, roztrzepany, natchniony, depresyjny, roztropny, pomylony, kapryśny, współczujący, poważny, nierozsądny, łaskawy, ponętny, refleksyjny, humorzasty, nieufny oraz punktualny.
Zawodami, w których doskonale się będzie spełniał, są: lekarz, hodowca, opiekun, zakonnik, rybak, rolnik, dentysta, plantator, duszpasterz, agrotechnik, chirurg, ortopeda, pielęgniarz, nauczyciel, myśliwy i kapłan.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Gagné Simon - (1980-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
  • Jason Harvey - (1940-) - aktor angielski.
  • Jones Cullen - (1984-) - amerykański sportowiec, pływanie.
  • Kriuczkow Władimir - (1924-2007) - rosyjski generał, polityk.
  • Machar Josef Svatopluk - (1864-1942) - poeta czeski.
  • Sauerländer Willibald - (1924-) - niemiecki historyk sztuki.
  • Twellman Taylor - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.