Ryba, 28 lutego - Kobieta

Ryba, 28 lutego - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Pani ryby, która przyszła na świat dnia 28 2, jest to osoba zdyscyplinowana, wykazuje siłę charakteru i wytrwałość, umie się prawidłowo mobilizować, jednak czasem nazbyt upiera się przy już stworzonych koncepcjach. Jest to osobnik troskliwy, potrafi nadstawiać grzbietu za przyjaciół i nie wie, co to małoduszność, toteż nierzadko przeżywa kłopoty ekonomiczne. Znamionuje się elastycznością, termin „nierealny” nie istnieje w jej doktrynie życiowej i umie radzić sobie w każdych warunkach. Charakteryzuje się cierpliwością, potrafi nabyć sprawność w sprawach narzucających konieczność długofalowego przeszkolenia, często jest idealnym mentorem i w dawnych stuleciach umiałaby być skrybą kaligrafującym drogocennych kodeksach. Bywa wrażliwa, wyjść z problemów poszukuje w czarach i w proroctwach, równania i obliczenia nie pociągają jej, a więc częstokroć wolałaby urodzić się o setki lat dawniej. Jest to jednostka chwiejna, nie potrafi obstawać przy metodycznych zobowiązaniach i umie nagle poddać się niedługo przed zdobyciem celu, często złości swoich współpracowników. To człowiek introwertyczny, uwielbia bujać w obłokach, w swoich prywatnych marzeniach, chętnie oddaje się niespotykanym hobby, ale miewa trudności z zadzierzganiem kontaktów z pozostałymi osobami. Jest to człowiek trwożliwy, przesiedzenie deszczu poza domem to dla niej autentycznie stresujące doznanie, jest lękliwa w towarzystwie innych osób, chociaż stara się działać rozsądnie i odpowiedzialnie. Bywa jednostką niewierną, to śmiały polityk mający mimo to upodobanie do cwaniactwa, jako funkcjonariusz okazuje się przekupna, dlatego głębiej obeznani ludzie próbują wystrzegać się z nią głębszych więzi. Cechuje się wiernością, potrafi być prawdziwym towarzyszem użytecznym w zmartwieniach, uczciwość w związku małżeńskim jest dla niej rzeczą bezdyskusyjną, lecz jej naturalna sprawiedliwość umie być przyczyną wybuchów niechęci.
To osobnik posłuszny, częstokroć musi poświęcać się realizacji lekceważonych przez siebie prac, gdyż boi się wdawać się w spory z innymi i zestawiona z czyimś przymusem nie daje rady postawić na swoim. Jest to jednostka spokojna, nie nuży jej gorliwe wykonywanie jednostajnych zadań, a zatem cały żywot z największą satysfakcją trwoni na odosobnionych kontemplacjach i irytuje ją współdziałanie z osobami pochopnymi. Bywa człowiekiem pobieżnym, potrafi po części mieć pojęcie o każdym zagadnieniu, jednakże wybór zazwyczaj wyprzedza u niej ocenę kwestii, zatem często szarpie się chaotycznie i bez obranego kursu. To osobnik dalekowzroczny, unika nierozważnych działań, cierpliwie sprawdza posiadane antycypacje i zapisy oraz mknie ku finansowemu dobrobytowi z namysłem, aczkolwiek konsekwentnie. To osoba apatyczna, guzdra się zwlekając, aż ktoś obcy odnajdzie wyjście, przynosząc jej pełną beztroskę. Jest to człowiek pobożny, jest wyczulona na cudze odczucia i kłopoty i jej dzieła umieją niezwykle pobudzać, więc ważne jest dla niej znalezienie miłośników dla własnych wytworów. Znamionuje się ponurością, w każdym wypadku gnębi ją rozterka odnośnie adekwatności przeprowadzanych posunięć, prowokując u niej częstokroć nieuświadomione partolenie swojej roboty oraz owocując nagłym rezygnowaniem przed zakończeniem. Jest to jednostka rzetelna, swoje obowiązki postrzega poważnie, jej plany nie zawierają defektów, toteż można uczyć się od niej efektywności i racjonalizmu.

Pozostałe określenia celnie ukazujące przedstawianego osobnika to również: delikatny, skąpy, romantyczny, punktualny, nieszczery, rozwiązły, bezbarwny, nerwowy, miłosierny, uprzejmy, gospodarny, bezczynny, buntowniczy, ciepły, beznamiętny, łaskawy, nieprzewidywalny, roztargniony, histeryczny, czujny, ospały oraz podstępny.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie działał, są: myśliwy, duszpasterz, opiekun, chirurg, hodowca, leśnik, rybak, rolnik, farmaceuta i lekarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Argeşanu Gheorghe - (1884-1940) - generał rumuński.
 • Bird Billie - (1908-) - aktorka amerykańska.
 • Birnbaum Zdzisław Aleksander - (1878-1921) - skrzypek, dyrygent.
 • Bosschaart Pascal - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Breuil Henri - (1877-1961) - archeolog francuski, ksiądz.
 • Ceulemans Jan - (1957-) - belgijski sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Dalitz Richard - (1925-2006) - fizyk angielski.
 • Estrada Angelina - (1932-) - aktorka amerykańska.
 • Gottschalk Ferdinand - (1958-1944) - aktor angielski.
 • Hessen Friedrich von - (1616-1682) - niemiecki duchowny katolicki, biskup.
 • Jezienicki Marek - (1946-) - realizator produkcji telewizyjnej.
 • Ligoń Juliusz - (1823-1889) - działacz społeczny, publicysta, poeta z Górnego Śląska.
 • Maier Sepp - (1944-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • McGiveney Maura - (1939-) - aktorka angielska.
 • Mubarak Suzanne - (1941-) - była pierwsza dama Egiptu.
 • Nenehva - (1979-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Pearson John - (1612-1686) - teolog angielski.
 • Sochaniewicz Kazimierz Roman - (1892-1930) - historyk, heraldyk, archiwista.
 • Sullivan Nelly - (1987-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Thomas Mianna - (1990-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wessels Stefan - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wilczyński Wojciech - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.