Ryba, 26 lutego - Kobieta

Ryba, 26 lutego - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Zodiakalna pani ryby, która przyszła na świat dnia 26 2, to jednostka troskliwa, umie nadstawiać głowy za przyjaciół i jest niepoprawnym romantykiem, toteż potrafi zawieść w kontakcie z bezwzględnym życiem. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, umie racjonalnie zarządzać swoimi środkami, potrafi się adekwatnie inspirować, jednak częstokroć nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego okolicznościach. To osobnik bojaźliwy, unika znajdowania się w ciemnościach, niezbyt wierzy kiepsko poznanym ludziom, pomimo tego że stara się jednak wynajdywać różnorodne taktyki przełamania własnych ułomności. To osoba empatyczna, łatwiej ujmuje ją przeczucie niż rozum, rachunki i cyfry zniechęcają ją, więc często wolałaby urodzić się o wieki dawniej. To jednostka introwertyczna, ubóstwia spędzać czas, w swoich osobistych fantazjach, umie poświęcić cały wieczór dziwacznym działaniom, jednakże gawiedź częstokroć totalnie ją peszy. Jest to osobnik lojalny, jest porządnym i słownym podkomendnym, jest niezwykle lubiana przez znajomych, aczkolwiek niekiedy w swojej szczerości dosięga aż do przesady. Bywa niewierna, staranie się o własną korzyść jest dla niej kardynalną dewizą, potrafi zachowywać się dwulicowo, a więc koledzy chcą wystrzegać się wstępowania z nią w układy. Często bywa niestała, częstokroć nie wystarcza jej hartu ducha i umie gwałtownie odpuścić na chwilę przed uzyskaniem celu, często bierze się za przeróżne profesje. Jest to osoba wszechstronna, podejmuje decyzje energicznie i sprawnie, zmieszanie to u niej nastrój naprawdę nieczęsty i rewelacyjnie sprawdza się na dowolnej posadzie. To człowiek wytrwały, determinacja w dążeniu do finału częstokroć dopomaga jej osiągnąć dostatek, na studiach często osiąga doskonałe stopnie i umie z uwagą wsłuchiwać się w ludzkie historie.
Jest to jednostka ostrożna, to dalekowzroczny i śmiały przywódca, bacznie przegląda istniejące zapisy i predykcje oraz prze ku finansowemu dobrobytowi powoli, ale systematycznie. To osobnik defetystyczny, przyrodzone czarnowidztwo autentycznie ogranicza jej egzystencję, popychając ją częstokroć do porzucania dosyć dobrze rokujących przedsięwzięć i potęgując niebezpieczeństwo następnych niepowodzeń. Cechuje się uduchowieniem, jest wyczulona na czyjeś emocje i kłopoty i jej dzieła potrafią niezmiernie poruszać, a zatem najważniejsza jest dla niej obecność entuzjastów dla swoich wytworów. Bywa osobą nieuważną, jest bardzo inteligentna, lecz wybór zazwyczaj wyprzedza u niej ocenę kwestii, zatem nie urzeczywistnia z reguły przełomowych wynalazków i poszukiwań. Bywa jednostką bezwolną, zwykle życzy sobie czekać, aż ktoś drugi rozwiąże problem, zostawiając ją w miłej bierności. To człowiek sumienny, zadanie jest dla niej sprawą niepodważalną, utrzymuje równe, jednak efektywne tempo działalności, dlatego winno się doszkalać się od niej efektywności oraz ergonomii. Często bywa uległa, pragnie oddawać się relaksującym, niezwiązanym z obowiązkiem pracom, bowiem inne osoby częstokroć postrzega za rzeczoznawców i zanadto szybko ulega cudzym oddziaływaniom. To osobnik zrównoważony, jest to naturalny biurokrata, toteż odczuwa pociąg do opieszałych, uspokajających czynności i umie nie stracić głowy w nerwowych sytuacjach.

Pozostałe określenia kapitalnie charakteryzujące ową osobę to także: przeczulony, szczodry, potulny, obowiązkowy, roztropny, histeryczny, romantyczny, seksowny, rozpasany, postępowy, leniwy, płochliwy, czujny, rozsądny, samotniczy, depresyjny, delikatny, sarkastyczny, ufny, przyzwoity, mądry, nieszczery, zepsuty, podstępny oraz bezczynny.
Zawodami, w których najtrafniej będzie funkcjonował, są: lekarz, terapeuta, ortopeda, rybak, duszpasterz, zakonnik, terapeuta i pielęgniarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Amalia Maria - (1746-) - arcyksiężniczka austriacka, księżna Parmy.
 • Arago François - (1786-1853) - francuski matematyk, fizyk, astronom, polityk.
 • Ashley-Cooper Anthony - (1671-1713) - angielski polityk, filozof.
 • Berman Lazar - (1930-2005) - pianista rosyjski.
 • Boninsegna Celestina - (1877-) - włoska śpiewaczka,.
 • Bublewicz Beata - (1975-) - socjolog, polityk.
 • Cioroch Tomasz - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gruber Kelly - (1962-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Jakubko Martin - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Knight Jack - (1938-) - aktor amerykański.
 • Leighton Margaret - (1922-) - aktorka angielska.
 • Radoń Martin - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ryder Mitch - (1945-) - muzyk amerykański.
 • Selby Tony - (1938-) - aktor angielski.
 • Szubert Michał - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Takeshita Noboru - (1924-2000) - polityk japoński.
 • Vlček Stanislav - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.