Ryba, 23 lutego - Kobieta

Ryba, 23 lutego - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Ryba urodzona dnia 23 2 to jednostka wszechstronna, niezmiernie ciężko ją czymś poruszyć i wydaje się mieć przygotowane rozwiązanie na dowolny hipotetyczny problem. To osoba introwertyczna, jest regionalnym mądralą odciętym od codzienności, chętnie zajmuje się niekonwencjonalnymi hobby, lecz gawiedź częstokroć bezgranicznie ją onieśmiela. Bywa człowiekiem niestałym, nie umie wykazywać się metodycznymi zobowiązaniami i zbyt często modyfikuje sąd odnośnie metody swojej aktywności, dlatego bardzo trudno toczy się z nią dyskusje. Często bywa wiarołomna, to śmiały działacz przejawiający mimo to upodobanie do kombinowania, potrafi zachowywać się przewrotnie, a zatem lepiej znające osoby usiłują wystrzegać się z nią ściślejszych powiązań. Cechuje się opiekuńczością, jest wręcz zanadto wielkoduszna i nie troszczy się o osobistą korzyść, toteż nieraz doświadcza kłopotów materialnych. To osobnik wierny, jest niezwykle serdeczna w stosunku do własnego towarzysza życia, uczciwość w parze małżeńskiej jest dla niej rzeczą nie budzącą wątpliwości, ale częstokroć w tej naturalnej przyjazności umie nie zatroszczyć się o swoje potrzeby. Jest to człowiek bojaźliwy, przeczekanie deszczu na dworze to dla niej autentycznie niemiłe doznanie, bywa strachliwa w towarzystwie innych osób, mimo że często jednakże stara się stawiać czoła tym własnościom swojej natury. Częstokroć bywa emocjonalna, nie boi się lirycznych wzruszeń, nie darzy zaufaniem uczonej strategii usuwania trudności, a więc wszechobecna mechanizacja często stanowi dla niej prawdziwy koszmar. To jednostka cierpliwa, w minionych epokach potrafiłaby być skrybą piszącym starych kodeksach, umie nabyć biegłość w zagadnieniach wymagających długotrwałego przeszkolenia i częstokroć jest wspaniałym mentorem. To człowiek zdyscyplinowany, potrafi dociągnąć swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego finału, umie się właściwie motywować, jednak potrafi być nadto oficjalna w nietypowych okolicznościach.
Jest to osobnik opanowany, nie męczy jej sumienne wykonywanie nudnych zadań, zatem jest niewrażliwa na powszechne zabieganie i umie zapanować nad sobą w nerwowych sytuacjach. Charakteryzuje się ponurością, najdrobniejszą jej działalność utrudnia konsekwentna nieobecność wiary w sukces, powodując tracenie przez nią różnych przydatnych sposobności oraz skutkując nagłym zniechęcaniem się w połowie drogi. Bywa jednostką nieuważną, jest niezmiernie rozumna, aczkolwiek działanie na ogół uprzedza u niej rozważenie sprawy, więc nie umie uporać się z analizowaniem bardziej skomplikowanych kwestii. Jest to osobnik pobożny, potrafi widzieć fenomeny niewidoczne dla pozostałych gapiów i umie bardzo malowniczo portretować psychiczne odczucia innych, dlatego często bywa mistrzem mentalnym dla innych. Jest to człowiek ostrożny, próbuje nie reagować emocjonalnie, drobiazgowo układa najsubtelniejsze akcje oraz śpieszy ku bogactwu z namysłem, jednakże konsekwentnie. Jest to jednostka bierna, żyje w pasywnej niepewności, aż druga osoba poweźmie werdykt, zwalniając ją od wahań. Znamionuje się odpowiedzialnością, zlecenie jest dla niej rzeczą nietykalną, działa podług dokładnie dopracowanego projektu, a zatem mimo zwodniczej ociężałości przeważnie wciela w życie swoje koncepcje. Bywa osobnikiem posłusznym, z reguły poszukuje szefa i opiekuna, gdyż inne jednostki częstokroć uznaje za opiniotwórców i nie potrafi tłumaczyć przed innymi swoich przekonań.

Pozostałe cechy trafnie odzwierciedlające niniejszą osobę to również: roztargniony, punktualny, nierozsądny, utalentowany, depresyjny, roztropny, stabilny, skąpy, oziębły, dziecinny, bałaganiarski, sarkastyczny, szlachetny, kreatywny, solidny, sentymentalny, seksowny, refleksyjny, pomysłowy, milczący, nieszczery, roztrzepany, czujny, neurotyczny, napięty, bezładny oraz nieufny.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie działał, są: terapeuta, kapłan, pielęgniarz, lekarz, wychowawca, agrotechnik, duszpasterz, nauczyciel, plantator, terapeuta i dentysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Arndt Denis - (1939-) - aktor amerykański.
 • Bunić Jakov - (1469-1534) - pisarz chorwacki, tworzący w języku łacińskim.
 • Dubaniowski Waldemar - (1964-) - polityk.
 • Florek Marcin - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gun Frank - (1971-) - węgierski aktor w filmach erotycznych.
 • Hedrick Brandon - (1979-2006) - morderca amerykański.
 • II Paweł - (1417-1471) - papież 1464-.
 • Mahieu Charles - (1894-1964) - aktor belgijski.
 • Mulvey Callan - (1975-) - aktor nowozelandzki.
 • Papadopoulos Kyriakos - (1992-) - grecki sportowiec, piłka nożna.
 • Porowski Przemysław - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sautet Claude - (1924-2000) - francuski scenarzysta, reżyser filmowy.
 • Sheridan Cillian - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Taracińska Katarzyna - (1974-) - aktorka.
 • Whitford Brad - (1952-) - muzyk amerykański.
 • Woodcock Steven - (1964-) - aktor amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.