Ryba, 20 lutego - Kobieta

Ryba, 20 lutego - Kobieta
planeta Jowisz
metal cyna
Pani ryby, która przyszła na świat w dniu 20 2, jest to osobnik metodyczny, metodycznie prze do finału, działa w sposób rozumny i zamierzony, jednak momentami zanadto upiera się przy przedtem obmyślonych koncepcjach. To jednostka wytrwała, na studiach często osiąga wybitne noty, cierpliwość w posuwaniu się do mety częstokroć pozwala jej uzyskać dostatek i umie cierpliwie słuchać czyichś zwierzeń. Jest to człowiek zamknięty, lubi przebywać, w swoich prywatnych myślach, często potrafi wykazywać niesamowitą wytrwałość przy naprawie zużytych przedmiotów, jednakże pokazana na widoku publicznym gubi sporo ze swojego czaru. Częstokroć bywa zmienna, często brakuje jej konsekwencji i częstokroć nie umie zamknąć rozgrzebanych spraw, zatem niezwykle słabo spełnia się jako opiekun lub nauczyciel. Jest to osoba altruistyczna, potrafi nadstawiać grzbietu za innych ludzi i wyżej ceni bliskość z innymi aniżeli majętność, więc nieraz przeżywa kłopoty finansowe. To osobnik wierny, umie być doskonałym kompanem dostępnym w opałach, jest bardzo lubiana przez wspólników, aczkolwiek często w tej spontanicznej życzliwości potrafi zapomnieć osobiste interesy. To jednostka trwożliwa, sport ekstremalny nie jest zabawą właściwą dla tej osoby, niespecjalnie darzy zaufaniem kiepsko zapoznanych ludzi, pomimo tego że częstokroć jednakże usiłuje zmagać się z tymi cechami swojej osobowości. To osoba wszechstronna, niezmiernie ciężko ją czymś zdumieć, podejmuje działania błyskawicznie i skutecznie i pociąg do poprawiania jest jej nieodmienną właściwością. Uwielbia zachowywać się emocjonalnie, nie lęka się romantycznych uniesień, nie przepada za rzeczywistością technologiczną, toteż nagminnie obecna technologia często oznacza dla niej autentyczny koszmar. Bywa człowiekiem wiarołomnym, łatwo zapomina o własnych zobowiązaniach, umie zachowywać się nieszczerze, a więc nie jest zbytnio poważana poprzez swoją grupę.
Jest to osoba pobożna, niezwykle dotykają ją problemy innych ludzi i doświadcza wielkiego głodu towarzyskiego manifestowania swoich emocji, a zatem kluczowa jest dla niej obecność odbiorców dla własnych prac. Częstokroć bywa powierzchowna, nie deprymują jej rozgardiasz i zagonienie, lecz jej osądy często są niezbyt przezorne, dlatego nie radzi sobie z roztrząsaniem bardziej złożonych kwestii. Jest to osobnik ponury, wszelką jej działalność ogranicza chroniczny deficyt śmiałości, powodując przepuszczanie przez nią najrozmaitszych użytecznych szans oraz skutkując raptownym rezygnowaniem przed dotarciem do mety. Bywa osobą posłuszną, autonomiczne decydowanie może być dla niej bardzo frustrujące, ponieważ pozostałych ludzi częstokroć uznaje za wyrocznie i nadto swobodnie ulega cudzym wpływom. Jest to osobnik zrównoważony, wykonuje pracę bez pośpiechu oraz rozważnie, toteż potrafi docenić ekstrawaganckie rzemiosło i drażni ją współpraca z osobami energicznymi. Jest to jednostka dalekowzroczna, wystrzega się niefrasobliwych aktywności, układa skomplikowane projekty oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, ale systematycznie. To osoba słowna, zlecenie jest dla niej rzeczą nietykalną, utrzymuje równe, jednak efektywne tempo działalności, zatem w długofalowym kontekście na ogół prześciga krewkich czempionów. Często bywa bierna, odkłada jakiekolwiek sprawy do czasu, aż ktoś obcy rozwiąże problem, pozostawiając ją w słodkiej stagnacji.

Inne atrybuty kapitalnie obrazujące niniejszego osobnika to też: rozsądny, marzycielski, samotniczy, idealistyczny, beznamiętny, dobroczynny, roztargniony, wiarygodny, ponętny, badawczy, melancholijny, introspektywny, cichy, paranoiczny, łaskawy, płytki, depresyjny, przewrażliwiony, solidny, poważany, roztrzepany, bezbronny, przekorny, sentymentalny, kapryśny, uprzejmy, wyciszony, współczujący i przyzwoity.
Zawodami, w których idealnie się będzie sprawdzał, są: terapeuta, terapeuta, mentor, chirurg, agrotechnik, pielęgniarz, hodowca, kapłan, myśliwy, farmaceuta, duszpasterz, lekarz, rolnik oraz anestezjolog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ambrose Lauren - (1978-) - aktorka amerykańska.
 • Bannink Alexander - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Barbauld Anna Laetitia - (1743-) - poetka angielska.
 • Brzozowski Krystian - (1982-) - sportowiec, zapasy.
 • Bulatović Miodrag - (1930-1991) - pisarz serbski.
 • Chęciński Łukasz - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Constantinescu-Claps Constantin - (1884-1961) - generał rumuński.
 • Davies Kimberley - (1973-) - aktorka australijska.
 • Gackowski Marcin - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Henrich Tommy - (1913-2009) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Kahi Jiah - (1988-) - aktorka brytyjsko-indyjska.
 • Kapusta Paweł - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kizierowski Bartosz - (1977-) - sportowiec, pływanie.
 • Kurec Janina - (1940-) - konsultant muzyczny, montażysta dźwięku w filmach.
 • Michta Szymon - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Murawski Maciej - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Voß Johann Heinrich - (1751-1826) - poeta niemiecki.
 • Winter Ophelie - (1974-) - aktorka francuska.
 • Żurek Krystyna - (2002-) - charakteryzator filmowy.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.