Raczka, 18 lipca - Kobieta

Raczka, 18 lipca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Raczka urodzona dnia 18 7 jest to osobnik introwertyczny, doskonale czuje się w pojedynkę, potrafi poświęcić całą dobę niezrozumiałym działaniom, jednakże eksponowana na eksponowanym miejscu traci wiele ze swojego uroku. To człowiek wrażliwy, ufa kabale, nie ceni czysto rozumowego podejścia, a zatem teraźniejsza rzeczywistość częstokroć nie odpowiada jej. Jest to osoba zorganizowana, umie racjonalnie gospodarować swoimi środkami, trudności nie potrafią łatwo jej zdeprymować, jednak często brakuje jej wszechstronności wymaganej w nagłych wypadkach. Bywa jednostką zmienną, nie umie wybrać jednego punktu widzenia i częstokroć nie potrafi zakończyć rozgrzebanych zadań, często ima się rozmaitych prac. Jest to osobnik wytrwały, konsekwencja dopomaga jej dostrzec związki niedostrzegalne dla pozostałych ludzi, umie być wielkodusznym i empatycznym kumplem i w szkole częstokroć zdobywa fenomenalne noty. To osoba aktywna, tyra niczym maszyna i płonie wewnętrznym światłem. To osobnik autokratyczny, zachowuje się jak awanturnik i często nie zdaje sobie sprawy z powszechnego postrzegania swojej persony, zatem częstokroć natrafia na ciche nieposłuszeństwo wobec swoich aktywności.
Jest to jednostka przezorna, unika pochopnych działań, tworzy wymyślne plany oraz prze do bogactwa wolno, ale konsekwentnie. To człowiek zrównoważony, jest to urodzony urzędnik, toteż lubuje się w spokojnych, flegmatycznych zawodach i zazwyczaj wykonuje pracę odpowiedzialnie, lecz we własnym rytmie. To osobnik religijny, potrafi dostrzegać zjawiska niewidoczne dla innych obserwatorów i jej wytwory umieją niezmiernie wzruszać, a więc zwykle interesuje się jakimś gatunkiem twórczości. Jest to osoba zaradna, naprawdę przepada za absolutną autonomią wyboru, więc szaleństwem jest zakładanie, że będzie respektowała twoje bariery i pouczenia. Jest to jednostka kulturalna, nie lęka się zajmować się rozsądzaniem kłótni, które dotykają dziedzin niezwykle trudnych i siłujących się z nimi ludzi przeważnie szybko popychają do rezygnacji. Jest to jednostka posępna, wrodzone czarnowidztwo autentycznie ogranicza jej życie, powodując marnotrawienie jej potencjału oraz odbierając jej siłę pożądaną do sfinalizowania rozpoczętych projektów. Jest to osobnik odważny, nie zatrważają jej jakiekolwiek przeszkody, albowiem świetnie daje sobie radę z tremą i wszelkie przeciwności raczej nie trwożą jej.

Pozostałe określenia trafnie opisujące wspomnianego człowieka to też: filozoficzny, pożądliwy, uroczy, szczodry, próżny, oryginalny, ustatkowany, buntowniczy, pomysłowy, humorzasty, małomówny, skąpy, utalentowany, depresyjny, sympatyczny, sentymentalny, przeczulony, bałaganiarski, dowcipny, sarkastyczny, przekorny, idealistyczny, życzliwy, sprytny, bezbarwny, roztargniony, czuły, nieufny, rzutki oraz despotyczny.
Zawodami, w których najtrafniej będzie funkcjonował, są: stolarz, wychowawca, szkoleniowiec, prezenter, strażak, opiekun, nauczyciel, instruktor, przewodnik, kucharz, tutor, szkoleniowiec, szkoleniowiec, hotelarz, szkoleniowiec i dydaktyk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Barandowski Bartosz - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Brown Margaret - (1867-) - Amerykanka, jedna z najsłynniejszych pasażerek Titanica.
 • Cash Dave - (1942-2016) - angielski prezenter radiowy.
 • Eduardo Carlos - (1987-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Fedorowicz Jacek - (1937-) - aktor, satyryk.
 • Gromyko Andriej A - (1909-1989) - radziecki dyplomata, ekonomista.
 • I Rudolf II Habsburg; Rudolf - (1552-1612) - V, król Niemiec 1575-1612, arcyksiążę Austrii 1576-1608 jako Rudolf V, król Czech 1576-1611, król Węgier 1576-1611 jako Rudolf I, cesarz rzymsko-niemiecki 1576-1608 jako Rudolf I Urodzony Wiedeń, Austria.
 • Jałocha Jan - (1957-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kopczyński Łukasz - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kurski Jarosław - (1963-) - dziennikarz, publicysta.
 • Skelton Red - (1913-1997) - amerykański aktor, piosenkarz.
 • Sweet Leanna - (1987-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Thackeray William Makepeace - (1811-1863) - powieściopisarz angielski.
 • Thorpe Rose Hartwick - (1850-) - poetka amerykańska.
 • Wojtyła Karol - (1879-1941) - oficer, porucznik armii austro-węgierskiej i Wojska Polskiego.
 • Ząbkiewicz Robert - (1967-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.