Raczka, 14 lipca - Kobieta

Raczka, 14 lipca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Astrologiczna kobieta rak, która urodziła się dnia 14 7, jest to osoba autokratyczna, działa niczym opryszek i często nie posiada wiedzy o ogólnej percepcji swojej persony, a zatem jest wyalienowana w swoim otoczeniu. To osobnik wytrwały, częstokroć jest idealnym wychowawcą, wytrwałość pomaga jej dojrzeć powiązania nieuchwytne dla innych ludzi i spełnia się w roli uznanego przewodnika. Lubi zachowywać się uczuciowo, polega na tarocie, nie współpracuje ze sferą maszyn, zatem przed klawiaturą często zachowuje się jak pingwin na pustyni. Jest to jednostka aktywna, promieniuje niezwykłym żarem, uwielbia stwarzać niekonwencjonalne projekty i jest niezmiernie efektywna w działaniu. Jest to osobnik zorganizowany, wykonuje pracę bez bezsensownych sprintów, przeszkody nie umieją łatwo jej zniechęcić, jednak częstokroć nie potrafi wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego okolicznościach. To człowiek chwiejny, nie umie podejmować zdyscyplinowanych zobowiązań i nazbyt wiele razy modyfikuje opinię odnośnie sposobu swojej aktywności, dlatego bardzo ciężko toczy się z nią dyskusje. Jest to osoba introwertyczna, często bywa indywidualistą, potrafi poświęcić całą dobę nietypowym czynnościom, jednakże tłum częstokroć bez reszty ją onieśmiela.
Cechuje się niezależnością, nienawidzi wdrażania cudzych dyspozycji, więc niech ci nie zdaje się, iż będzie respektowała twoje dyrektywy i ograniczenia. To jednostka fatalistyczna, wszelką jej działalność krępuje notoryczna nieobecność śmiałości, powodując marnowanie przez nią najrozmaitszych użytecznych szans oraz powiększając niebezpieczeństwo nowych porażek. Jest to osobnik śmiały, niezwykle rzadko boi się zaskakujących trudności, bowiem pracuje nad tym, by nie powracać myślami do strachu i ubóstwia żyć energicznie. Znamionuje się rozwagą, dokłada starań, by nie reagować emocjonalnie, rozpatruje różnorodne grafiki wydarzeń oraz śpieszy ku dostatkowi wolno, aczkolwiek konsekwentnie. Charakteryzuje się opanowaniem, działa z namysłem i bez pośpiechu, toteż bardzo nie znosi być popędzana i umie nie stracić głowy w stresujących sytuacjach. Często bywa uduchowiona, jest wyczulona na czyjeś bodźce i kłopoty i jej dzieła potrafią niezwykle wzruszać, a więc zwykle oddaje się jakiejś odmianie działalności artystycznej. To człowiek grzeczny, daje radę wyszukać wydajne rozwiązania komplikacji, które przedstawiają sobą niezaprzeczalne wyzwanie także dla obeznanych i sprytnych polityków i na ogół przerastają pozostałe osoby.

Inne przymioty poprawnie obrazujące przedstawianego człowieka to również: entuzjastyczny, wielkoduszny, pożądliwy, bałaganiarski, ugodowy, ustatkowany, seksowny, nieufny, filozoficzny, skąpy, samotniczy, wystraszony, małomówny, gorliwy, hojny, solidny, roztargniony, indywidualistyczny, paranoiczny, wiarygodny, dowcipny, poważny, marzycielski, oryginalny, narwany oraz ufny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie spełniał, są: prezenter, korepetytor, szkoleniowiec, dydaktyk, instruktor, pedagog, szklarz, opiekun i tutor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Fijewski Tadeusz - (1911-1978) - aktor.
 • Garcé Ariel - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Harba Haris - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kobiak Andrzej - (1951-) - przedsiębiorca, polityk.
 • Krzyżanowski Seweryn - (1787-1839) - podpułkownik, działacz patriotyczny, zesłaniec.
 • Kuzniecowa Tatjana - (1941-) - kosmonautka rosyjska.
 • Love Sidney - (1984-) - niemiecka aktorka w filmach erotycznych.
 • Lynch Jane - (1960-) - amerykańska aktorka, piosenkarka.
 • Mori Yoshirō - (1937-) - polityk japoński.
 • Mścisz Mirosław - (1963-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pastore Vincent - (1946-) - aktor amerykański.
 • Starosta Waldemar - (1961-) - technolog żywności, polityk.
 • Traore Mody - (1980-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Zadkine Ossip - (1890-1967) - rzeźbiarz francuski.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.