Raczka, 13 lipca - Kobieta

Raczka, 13 lipca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Pani rak, która przyszła na świat w dniu 13 7, jest to osobnik cierpliwy, na uczelni często uzyskuje imponujące lokaty, konsekwencja pozwala jej dojrzeć zależności niewidoczne dla pozostałych osób i umie wnikliwie przysłuchiwać się czyimś gawędom. To jednostka zamknięta, świetnie czuje się samotnie, ochoczo oddaje się hermetycznym zainteresowaniom, jednak wystawiona na eksponowanym miejscu gubi mnóstwo ze swojego uroku. To człowiek energiczny, haruje jak traktor i bardzo dobrze znosi nerwową pracę. To osobnik metodyczny, potrafi rozsądnie zarządzać swoimi siłami, działa w sposób rozsądny i przemyślany, jednak kiepsko daje sobie radę z szybko zmieniającymi się sytuacjami. Częstokroć bywa empatyczna, nie boi się poetyckich afektów, nie darzy zaufaniem uczonej strategii likwidowania kłopotów, dlatego jej życie jest pełne wydarzeń i nieposkromione. Bywa osobą niekonsekwentną, często nie wystarcza jej hartu ducha i trudno jest jej pozostawać przy obranych decyzjach, częstokroć bierze się za przeróżne zawody. Często bywa autokratyczna, pragnie ujarzmić całą Ziemię i nie zamartwia się ocenianiem swojego postępowania, więc umie prowokować opory pomiędzy swoimi podwładnymi.
To jednostka przezorna, wystrzega się nieostrożnych działań, analizuje najrozmaitsze harmonogramy posunięć oraz nie polega na pomysłach sporządzonych niestarannie. Jest to człowiek dzielny, niezwykle rzadko boi się nietypowych przeszkód, bowiem wyśmienicie sprawdza się w niepewnych warunkach i objawia powściągliwość bez względu na okoliczności. Cechuje się posępnością, w każdym wypadku trapi ją wątpliwość odnośnie poprawności przeprowadzanych ruchów, wiodąc ją częstokroć do zupełnie bezsensownej klęski oraz owocując gwałtownym zniechęcaniem się przed dotarciem do mety. To osoba samodzielna, nie lubi wykonywania odgórnych instrukcji, a zatem rozczaruje cię zakładanie, że zrealizuje wydane jej zalecenia. Jest to jednostka spokojna, leniwie celebruje ukochane ceremonie, toteż utrzymuje się odporna na powszechne zagonienie i irytuje ją współpraca z ludźmi kąpanymi w gorącej wodzie. Jest to osobnik kulturalny, daje radę wypatrzyć skuteczne rozwiązania problemów, które wydają się niemożliwymi a nawet stukniętymi i mierzące się z nimi osoby przeważnie błyskawicznie prowadzą do poddania się. Jest to człowiek religijny, zwykle jest znacząco wrażliwsza niż lwia część społeczeństwa i jej dzieła potrafią niezmiernie wzruszać, zatem najważniejsze jest dla niej istnienie entuzjastów dla własnych wytworów.

Inne przymioty właściwie ukazujące niniejszego osobnika to również: depresyjny, despotyczny, miłosierny, czujny, wyniosły, ustatkowany, dowcipny, wielkoduszny, oziębły, beznamiętny, gorliwy, natarczywy, bałaganiarski, humorzasty, łaskawy, roztrzepany, buntowniczy, wyciszony, skąpy, czuły, uprzejmy, melancholijny, olśniewający, szczodry, solidny oraz sentymentalny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie czuł, są: prezenter, przewodnik, nauczyciel, dydaktyk, stolarz, szklarz, opiekun, trener, kucharz, wychowawca, tutor, pedagog, hotelarz i szkoleniowiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Aniszczenko Eugeniusz - (1913-2002) - aktor, reżyser teatralny.
 • Breillat Catherine - (1948-) - francuska pisarka, scenarzystka, reżyserka filmowa, aktorka.
 • Clare John - (1793-1864) - poeta angielski.
 • Constantin Michel - (1924-2003) - francuski aktor filmowy.
 • Dee John - (1527-1608) - angielski okultysta.
 • Hansen Theophil Edvard - (1813-1891) - architekt duński.
 • Hoyer Henryk - (1864-1947) - anatom, histolog, profesor.
 • Jakóbczak Marek - (1969-2014) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kamila - (1979-) - słowacka aktorka w filmach erotycznych.
 • Kazimierczak Paweł - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kopyść Miłosz - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Markiewicz Bronisław Bonawentura - (1824-1912) - salezjanin, później michalita, społecznik, publicysta, pisarz religijny, pedagog.
 • Pinches Barry - (1970-) - snookerzysta angielski.
 • Reid Daphne Maxwell - (1948-) - aktorka amerykańska.
 • Skibniewski Zygmunt - (1905-1994) - architekt, urbanista.
 • Sołowiew Władimir N - (1902-1969) - generał radziecki.
 • Szymański Łukasz - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Webb Spud - (1963-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.