Raczka, 11 lipca - Kobieta

Raczka, 11 lipca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Zodiakalna pani rak, która przyszła na świat dnia 11 7, cechuje się cierpliwością, wytrwałość w posuwaniu się do mety często dopomaga jej uzyskać finansowy dobrobyt, w liceum częstokroć zdobywa fenomenalne noty i umie być wyrozumiałym i empatycznym partnerem. Bywa wrażliwa, rozstrzygnięć problemów wypatruje w urokach i w przepowiedniach, nie lubi kultury matematycznej, więc jej życie jest gwałtowne i nieposkromione. Często bywa dominująca, zachowuje się niczym łobuz i częstokroć nie wie o ogólnym postrzeganiu swojej postaci, a więc kiepsko sprawdza się podczas kolektywnych czynności. To człowiek chwiejny, nie potrafi wykazywać się konsekwentnymi decyzjami i często nie umie zamknąć zaczętych spraw, dlatego bardzo trudno zaczyna się z nią spory. To jednostka zorganizowana, mozoli się bez bezcelowych zrywów, kłopoty nie potrafią prędko jej zniechęcić, jednak słabo daje sobie radę z szybko przeistaczającymi się sytuacjami. Znamionuje się introwertyzmem, częstokroć jest indywidualistą, często umie okazywać nieziemski upór przy odnawianiu podniszczonych aparatów, aczkolwiek gawiedź częstokroć bezgranicznie ją peszy. Jest to osobnik przedsiębiorczy, otwiera jednocześnie rozliczne zadania i jest niezwykle wydajna w działaniu.
Charakteryzuje się samodzielnością, postanowienia podejmuje na podłożu własnych rozważań, a zatem bezsensem jest sądzenie, iż ulegnie komuś bez potyczki. Jest to osoba fatalistyczna, w każdym wypadku martwi ją niepokój odnośnie sensowności przeprowadzanych posunięć, prowadząc ją często do rezygnowania z dość porządnie zapowiadających się przedsięwzięć oraz potęgując groźbę kolejnych klęsk. Jest to człowiek nieustraszony, potrafi wykonać sprawy niewykonalne dla innych ludzi, bowiem dobrze spełnia się w skomplikowanych warunkach i wydaje się pozostałym ludziom twardą kolumną. Jest to jednostka kulturalna, daje radę znaleźć produktywne rozwiązania komplikacji, które tyczą się zagadnień niezmiernie dyskretnych i mierzące się z nimi osoby z reguły w krótkim czasie skłaniają do kapitulacji. Cechuje się ostrożnością, wystrzega się nieprzemyślanych aktywności, rozpatruje różne grafiki wydarzeń oraz nie wierzy koncepcjom utworzonym na kolanie. Znamionuje się opanowaniem, nie męczy jej sumienne wykonywanie powtarzalnych zleceń, toteż cały rok po roku najchętniej trwoni na prywatnych kontemplacjach i przeważnie wykonuje pracę rzetelnie, lecz w swoim tempie. Charakteryzuje się pobożnością, bardzo pobudzają ją trudności innych ludzi i jej wytwory umieją niezwykle pobudzać, zatem częstokroć bywa nauczycielem mentalnym dla innych.

Pozostałe przymioty trafnie opisujące niniejszą jednostkę to także: wyciszony, charyzmatyczny, wyniosły, skąpy, ambitny, refleksyjny, pożądliwy, narwany, pomysłowy, roztropny, asertywny, wystraszony, bałaganiarski, hojny, namiętny, buntowniczy, miłosierny, życzliwy, neurotyczny, introspektywny, bałaganiarski, zwycięski, mądry, nadgorliwy, apodyktyczny, uprzejmy, wiarygodny, pyszałkowaty, sprytny oraz hałaśliwy.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie spełniał, są: szklarz, dydaktyk, korepetytor, wychowawca, stolarz, szkoleniowiec, gastronom, strażak, opiekun, prezenter, tutor i kucharz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bazardo Yorman - (1984-) - wenezuelski sportowiec, baseball.
 • Fowler John - (1826-1864) - angielski wynalazca, przemysłowiec.
 • Hervey Irene - (1909-) - aktorka amerykańska.
 • Hreidarsson Herman - (1974-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Kazimierczak Przemysław - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Łepkowski Przemysław - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Miklós Béla Dálnoki - (1891-1948) - węgierski ganerał, polityk.
 • Moretti Tobias - (1959-) - aktor austriacki.
 • Niewęgłowski Wiesław Aleksander - (1941-) - ksiądz, poeta, publicysta.
 • Serneholt Marie - (1983-) - wokalistka szwedzka.
 • Slaski Ludwik - (1898-1976) - działacz społeczny i gospodarczy.
 • Todd Beverly - (1946-) - aktorka amerykańska.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.