Raczka, 10 lipca - Kobieta

Raczka, 10 lipca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Raczka, która urodziła się dnia 10 7, bywa osobą niekonsekwentną, często nie wystarcza jej uporu i częstokroć nie potrafi dokończyć zaczętych spraw, dlatego bardzo słabo radzi sobie jako głowa rodu lub instruktor. Jest to człowiek introwertyczny, ubóstwia spędzać czas, w swoich osobistych myślach, często umie wykazywać niezwykłą wytrwałość przy odnawianiu zepsutych przedmiotów, jednakże gawiedź częstokroć zupełnie ją krępuje. To osobnik wrażliwy, nie unika uczuciowych porywów, nie ma uznania dla czysto racjonalnego stanowiska, zatem jej życie jest niespokojne i niesforne. Lubi zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez bezsensownych zrywów, przeciwności nie potrafią łatwo jej zdeprymować, jednak umie być nadmiernie sztywna w nieprzewidzianych okolicznościach. To jednostka wytrwała, często bawi ją wędkowanie, konsekwencja pomaga jej zobaczyć związki niewidoczne dla innych osób i potrafi być wspaniałomyślnym i otwartym kompanem. Jest to osobnik aktywny, pragnie funkcjonować w bezustannym pędzie, nie umie siąść w jednym miejscu i trudności przezwycięża szturmem. Bywa władcza, chce rzucić na kolana całą kulę ziemską i postrzega jako niebezpieczeństwo ludzi niepotwierdzających jej opinii, a zatem częstokroć spotyka się z cichym nieposłuszeństwem wobec swoich działań.
Często bywa religijna, potrafi dostrzegać fenomeny niedostrzegalne dla pozostałych widzów i jest niezwykle utalentowana graficznie lub lingwistycznie, toteż na ogół zajmuje się jakimś typem twórczości. Jest to osoba odważna, nie zatrważają jej żadne przeszkody, albowiem dąży do tego, by raczej nie martwić się na zapas i jakiekolwiek problemy zwykle nie przerażają jej. To jednostka posępna, najsubtelniejszą jej pracę ogranicza ciągły niedostatek pewności siebie, powodując u niej częstokroć bezwiedne sabotowanie własnej roboty oraz zabierając jej dynamizm potrzebny do finalizacji rozpoczętych inicjatyw. Znamionuje się opanowaniem, wygląda jak średniowieczny mistyk, a więc trwa niewrażliwa na zbiorowe zabieganie i umie zapanować nad sobą w nerwowych sytuacjach. To człowiek niezależny, autentycznie przepada za zupełną suwerennością decyzji, więc absurdem jest sądzenie, iż ustąpi komuś bez konfrontacji. To osobnik przezorny, wystrzega się lekkomyślnych aktywności, rozpatruje rozmaite plany posunięć oraz śpieszy ku dostatkowi z wolna, lecz metodycznie. To jednostka subtelna, nie lęka się brać się za mediowanie sporów, które wydają się niewykonalnymi a nawet szalonymi i ścierające się z nimi osoby z reguły błyskawicznie popychają do poddania się.

Inne cechy celnie ukazujące przedstawianego człowieka to też: buntowniczy, bezkompromisowy, ustatkowany, hojny, seksowny, sympatyczny, solidny, oziębły, wyniosły, zręczny, uprzejmy, wyemancypowany, przekorny, histeryczny, samotniczy, sentymentalny, narwany, sarkastyczny, rzutki, wystraszony, entuzjastyczny, asertywny, olśniewający, roztargniony, natarczywy, dowcipny oraz ambitny.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie działał, są: strażak, opiekun, korepetytor, wychowawca, przewodnik, szklarz, pedagog, szkoleniowiec, gastronom, prezenter, stolarz, nauczyciel, kucharz, trener, dydaktyk i tutor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bambury John T - (1891-1960) - aktor amerykański.
 • Barboni Enzo - (1922-2002) - włoski operator filmowy, reżyser.
 • Bogusz Jan - (1948-) - aktor.
 • Donnell Jeff - (1921-) - aktorka amerykańska.
 • Fukunaga Cary - (1977-) - amerykański oparator filmowy, reżyser.
 • Holland Amber - (1974-) - kanadyjska sportowiec, curling.
 • Kalwin Jan - (1509-1564) - szwajcarski teolog, reformator religijny.
 • Kotrys Kamil - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lyon Sue - (1946-) - aktorka amerykańska.
 • Marcinowski Antoni - (1781-1855) - drukarz, nakładca.
 • McClintock Tom - (1956-) - polityk amerykański.
 • Munro Alice - (1931-) - pisarka kanadyjska.
 • Roslyng Christina - (1978-) - duńska sportowiec, piłka ręczna.
 • Watson Mills - (1940-) - aktor amerykański.
 • Ziobro Roman - (1959-) - muzyk, nauczyciel.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.