Raczka, 01 lipca - Kobieta

Raczka, 01 lipca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Astrologiczna kobieta rak urodzona w dniu 1 7 lubi zachowywać się konsekwentnie, wykazuje siłę charakteru i cierpliwość, potrafi się właściwie mobilizować, jednak częstokroć nie wystarcza jej wszechstronności niezbędnej w nagłych sytuacjach. To osoba cierpliwa, spełnia się w zawodzie uznanego mentora, umie być wspaniałomyślnym i wrażliwym kumplem i potrafi urzeczywistnić sprawy niezmiernie nieciekawe dla normalnych ludzi. Często bywa autokratyczna, postrzega się za jednostkę wykwalifikowaną w każdym zagadnieniu i częstokroć nie wie o powszechnej percepcji swojej postaci, więc często natrafia na bierną opozycję względem swoich działań. Bywa zmienna, nie umie zdecydować się na jedno stanowisko i zbyt często zmienia sąd odnośnie celu swojej aktywności, a zatem niezwykle źle radzi sobie jako niańka lub instruktor. Jest to osobnik energiczny, ma nieograniczone zasoby energii i jest bardzo wydajna w pracy. Bywa empatyczna, nie obawia się emocjonalnych ekscytacji, nie polega na racjonalnej strategii likwidowania przeszkód, zatem teraźniejsze otoczenie częstokroć nie podoba się jej. Jest to osoba zamknięta, jest lokalnym mędrcem zdystansowanym od życia, potrafi poświęcić cały wieczór niezrozumiałym zajęciom, aczkolwiek gawiedź często zupełnie ją krępuje.
To osobnik pesymistyczny, wrodzony fatalizm autentycznie gmatwa jej egzystencję, prowadząc ją częstokroć do rezygnowania z dość przyzwoicie zapowiadających się projektów oraz odbierając jej animusz nieodzowny do skończenia rozgrzebanych inicjatyw. Jest to człowiek kulturalny, można jej polecić realizację ryzykanckich zleceń, które potrzebują potężnej dozy dyplomatycznej delikatności i przeważnie doprowadzają do rozpaczy pozostałe osoby. Znamionuje się odwagą, nie zatrważają jej żadne problemy, bowiem dokłada starań, by nie zastanawiać się nad lękiem i ubóstwia pracować dynamicznie. To osobnik samodzielny, naprawdę kocha nieskrępowaną autonomię wyboru, dlatego rozczaruje cię spodziewanie się, że usłucha zaordynowanych jej przykazań. To jednostka opanowana, nie męczy jej sumienne wykonywanie powtarzalnych obowiązków, a więc lubuje się w spokojnych, relaksujących czynnościach i umie zapanować nad sobą w nerwowych okolicznościach. Bywa osobą religijną, potrafi dostrzegać rzeczy niezauważalne dla innych widzów i jest niezmiernie zdolna rysunkowo lub językowo, toteż często jest guru duchowym dla innych. Jest to człowiek ostrożny, to rozważny i śmiały przywódca, drobiazgowo aranżuje najdrobniejsze ruchy oraz śpieszy ku bogactwu z namysłem, ale metodycznie.

Pozostałe określenia kapitalnie portretujące przedstawianą osobę to również: miłosierny, bezlitosny, despotyczny, przekorny, pożądliwy, solidny, roztropny, próżny, gorliwy, potężny, oryginalny, hałaśliwy, asertywny, zblazowany, histeryczny, roztrzepany, humorzasty, samotniczy, sympatyczny i pomylony.
Zawodami, w których najlepiej się będzie realizował, są: gastronom, dydaktyk, nauczyciel, hotelarz, stolarz, strażak, szklarz oraz pedagog.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Annoni Enrico - (1966-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Bakradze Dawit - (1972-) - polityk gruziński.
 • Duverney Anne-Marie - (1925-) - aktorka francuska.
 • Fedossova Youlia - (1988-) - francuska sportowiec, tenis ziemny.
 • Kuźnik Gracjan - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Muchina Wiera - (1889-1953) - rzeźbiarka rosyjska.
 • Murray Hannah - (1989-) - aktorka angielska.
 • Nistelrooy Ruud van - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szymański Marcin - (1972-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Walker Bill - (1896-1992) - aktor amerykański.
 • Welles Gideon - (1802-1878) - amerykański polityk i pisarz.
 • Willis Victor - (1951-) - amerykański wokalista, aktor.
 • Żróbik Włodzimierz - (1926-1994) - dziennikarz, działacz sportowy.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.