Raczka, 30 czerwca - Kobieta

Raczka, 30 czerwca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Zodiakalna kobieta rak urodzona w dniu 30 6 częstokroć bywa emocjonalna, nie stroni od romantycznych uniesień, nie współpracuje ze sferą urządzeń technicznych, więc często wolałaby urodzić się o setki lat temu. Cechuje się systematycznością, konsekwentnie dąży do finału, potrafi się właściwie mobilizować, jednak częstokroć nie umie improwizować w wymagających tego okolicznościach. To człowiek nietowarzyski, uwielbia przebywać, w swoich indywidualnych marzeniach, często potrafi wykazywać rzadką wytrwałość przy odnawianiu zepsutych aparatów, lecz gawiedź częstokroć absolutnie ją konsternuje. Często bywa władcza, postrzega się za jednostkę kompetentną w każdej sprawie i nie lęka się oceny swojego postępowania, zatem jest nielubiana w swoim środowisku. To osobnik przebojowy, nie umie siąść spokojnie, tyra jak koparka i lubi żyć w permanentnym biegu. Bywa osobą niekonsekwentną, częstokroć nie starcza jej uporu i potrafi raptownie poddać się tuż przed osiągnięciem mety, dlatego niezmiernie źle spełnia się jako opiekun lub pedagog. Znamionuje się cierpliwością, umie cierpliwie wyczekiwać na stosowną chwilę, umie bacznie przysłuchiwać się czyimś gawędom i sprawdza się w charakterze uznanego mentora.
Charakteryzuje się samodzielnością, unika wdrażania narzuconych instrukcji, a więc rozczaruje cię uważanie, iż wykona przedstawione jej nakazy. Bywa jednostką uduchowioną, potrafi widzieć zjawiska niedostrzegalne dla pozostałych widzów i umie bardzo barwnie przedstawiać wewnętrzne odczucia innych, a zatem na ogół interesuje się jakąś odmianą sztuki. To człowiek posępny, na przedsiębranych poprzez nią decyzjach kładzie się cieniem zazwyczaj przeświadczenie o swoim złym losie, prowokując u niej często nieświadome partaczenie własnej roboty oraz wzmagając ryzyko następnych porażek. To osobnik przezorny, podejmuje próby, by nie odpowiadać odruchowo, układa roztropne harmonogramy i nie ufa pomysłom sporządzonym na kolanie. Jest to osoba odważna, potrafi zrealizować zadania nierealne dla innych ludzi, bowiem podejmuje starania, by nie myśleć o strachu i okazuje pokaźne opanowanie. Jest to jednostka taktowna, nie boi się podejmować się rozsądzania utarczek, które wymagają konieczności stosowania sprytnych i w szeregu przypadków zupełnie skomplikowanych argumentów i okażą niewykonalne dla jej rozlicznych poprzedników. Cechuje się zrównoważeniem, wykazuje podobieństwo do średniowiecznego pustelnika, toteż niezwykle nienawidzi być pilnowana i umie zapanować nad sobą w stresujących sytuacjach.

Pozostałe określenia odpowiednio portretujące niniejszego człowieka to też: roztargniony, asertywny, skąpy, oziębły, gospodarny, charyzmatyczny, samotniczy, solidny, szczodry, neurotyczny, zręczny, mądry, nadgorliwy, gorliwy, natchniony, małomówny, refleksyjny, depresyjny, natarczywy, czuły, rzutki, paranoiczny oraz ustatkowany.
Zawodami, w których najlepiej będzie działał, są: prezenter, korepetytor, strażak, gastronom, trener, stolarz, hotelarz, przewodnik, szklarz i szkoleniowiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Białoszewski Miron - (1922-1983) - poeta, prozaik, dramaturg.
 • Bosch Juan - (1909-2001) - dominikański polityk, pisarz, intelektualista.
 • Dynowska Wanda - (1888-) - teozof, tłumacz.
 • Furtwängler Adolf - (1853-1907) - archeolog niemiecki.
 • Guarín Freddy - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Leoni Johnny - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Potter Monica - (1971-) - aktorka amerykańska.
 • Rock Tony - (1974-) - aktor amerykański.
 • Salonen Esa-Pekka - (1958-) - fiński dyrygent, kompozytor.
 • Stały Jan I - (1468-1532) - Mocny, elektor Saksonii 1525-1532, Arcymarszałek Rzeszy.
 • Swoboda Ron - (1944-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Yost Ed - (1919-2007) - wynalazca amerykański.
 • Young Delwyn - (1982-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Zgarda Szymon - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.