Raczka, 29 czerwca - Kobieta

Raczka, 29 czerwca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Raczka urodzona dnia 29 6 jest to osobnik wrażliwy, w większym stopniu oddziałuje na nią czucie niż rozsądek, cyfry i rachunki odrzucają ją, a więc jej żywot jest pełny wydarzeń i niesforny. Jest to człowiek przebojowy, jest niezmiernie produktywna w działaniu, ubóstwia znajdować się w bezustannym biegu i uwielbia powoływać do życia oryginalne rzeczy. Bywa osobą niestałą, nie umie wykazywać się zdyscyplinowanymi zobowiązaniami i częściej od innych modyfikuje opinię odnośnie sposobu swojej aktywności, częstokroć denerwuje swoich współpracowników. Jest to jednostka wytrwała, często raduje ją łowienie ryb, umie uważnie słuchać ludzkich zwierzeń i potrafi zyskać biegłość w sprawach narzucających konieczność długiej nauki. Lubi zachowywać się konsekwentnie, systematycznie prze do celu, przeciwności nie umieją łatwo jej odstręczyć, jednak częstokroć nie wystarcza jej wszechstronności niezbędnej w nagłych wypadkach. To osobnik nietowarzyski, rewelacyjnie czuje się samotnie, często potrafi ukazywać ogromną wytrwałość przy naprawianiu sfatygowanych maszyn, aczkolwiek odczuwa problemy z inicjowaniem kontaktów z normalnymi ludźmi. Częstokroć bywa władcza, nie cierpi kwestionowania własnych decyzji i ocenia jako niebezpieczeństwo osoby niepodzielające jej stanowiska, więc często staje się odosobnionym i unikanym wodzem.
Jest to jednostka posępna, najsubtelniejszą jej działalność ogranicza chroniczny brak śmiałości, skutkując traceniem jej potencjału oraz zabierając jej witalność potrzebną do dokończenia rozgrzebanych przedsięwzięć. Jest to osobnik subtelny, umie wybrnąć z trudnych i groźnych sytuacji, które tyczą się dziedzin bardzo skomplikowanych i walczących z nimi ludzi zazwyczaj prędko prowadzą do rezygnacji. Jest to osobnik spokojny, jest to naturalny urzędnik, toteż cały rok po roku najchętniej spędza na samotnych refleksjach i przeważnie pracuje sumiennie, jednakże w swoim tempie. Jest to osoba dzielna, potrafi urzeczywistnić zadania niemożliwe dla innych ludzi, ponieważ stara się z reguły nie lękać się przed czasem i okazuje wielką samodyscyplinę. To człowiek niezależny, postanowienia podejmuje na kanwie osobistych przemyśleń, zatem niech ci nie wydaje się, iż usłucha oznajmionych jej instrukcji. Jest to osobnik religijny, zwykle jest zdecydowanie bardziej pobudliwa niż gros populacji i doznaje potężnego pragnienia publicznego wyrażania swoich wzruszeń, a zatem fundamentalne jest dla niej znalezienie odbiorców dla własnych dzieł. Jest to osoba przezorna, unika lekkomyślnych działań, analizuje różnorodne plany posunięć oraz dąży ku finansowemu dobrobytowi z namysłem, ale metodycznie.

Pozostałe cechy celnie odzwierciedlające przedstawianego człowieka to również: zręczny, charyzmatyczny, poważny, pożądliwy, roztrzepany, seksowny, zmysłowy, sprytny, wielkoduszny, humorzasty, indywidualistyczny, wyniosły, małomówny, dowcipny, asertywny, depresyjny, hałaśliwy, introspektywny, czuły i mądry.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie czuł, są: korepetytor, szkoleniowiec, stolarz, strażak, gastronom, pedagog, przewodnik, szklarz, nauczyciel, dydaktyk, szkoleniowiec, opiekun, hotelarz oraz prezenter.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Allen Corey - (1934-2010) - amerykański reżyser filmowy, aktor.
  • Boccabella John - (1941-) - amerykański sportowiec, baseball.
  • Hoag Judith - (1968-) - amerykańska aktorka, pedagog.
  • Hughes Dusty - (1982-) - amerykański sportowiec, baseball.
  • Hyun-jun Suk - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Kluk Agnieszka - (1965-) - aktorka.
  • M'Vila Yann - (1990-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
  • Mayo William James - (1861-1939) - amerykański lekarz, chirurg.
  • Smolka Stanisław - (1854-1924) - historyk średniowiecza i czasów nowożytnych, profesor.
  • Trzebiatowski Mateusz - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.