Raczka, 27 czerwca - Kobieta

Raczka, 27 czerwca - Kobieta
planeta Księżyc
metal srebro
Astrologiczna kobieta rak, która przyszła na świat dnia 27 6, częstokroć bywa zmienna, nie umie trwać przy zorganizowanych zobowiązaniach i często nie potrafi zakończyć zaczętych zadań, a zatem bardzo źle spełnia się jako rodzic lub pedagog. To jednostka energiczna, wypoczywa aktywnie, trudności przezwycięża odważnie i świetnie znosi stresującą harówkę. To osoba dominująca, nie znosi oceniania własnych koncepcji i czyjś protest nie ma dla niej znaczenia, dlatego częstokroć spotyka się z pasywnym oporem względem swoich działań. Lubi zachowywać się konsekwentnie, umie umiejętnie zawiadywać swoimi siłami, potrafi się adekwatnie inspirować, jednak umie być nadmiernie formalna w nieznanych okolicznościach. Bywa empatyczna, nie lęka się poetyckich porywów, kalkulacje i obliczenia nie pociągają jej, toteż często wolałaby urodzić się o stulecia dawniej. Charakteryzuje się cierpliwością, częstokroć jest doskonałym mentorem, upór w posuwaniu się do finału często pozwala jej osiągnąć dostatek i częstokroć ekscytuje ją wędkarstwo. To osobnik introwertyczny, często jest samotnikiem, potrafi poświęcić całą dobę dziwacznym czynnościom, ale eksponowana na środku sceny traci mnóstwo ze swojego powabu.
Cechuje się rozwagą, próbuje nie odpowiadać intuicyjnie, bacznie ogląda posiadane prognozy i statystyki oraz nie wierzy konceptom sporządzonym niestarannie. To człowiek fatalistyczny, naturalne czarnowidztwo autentycznie komplikuje jej egzystencję, owocując przepuszczaniem przez nią rozmaitych cennych szans i powiększając groźbę następnych klęsk. Jest to osoba subtelna, umie wybrnąć z trudnych i groźnych sytuacji, które sprawiają wrażenie niewykonalnych a wręcz stukniętych i walczących z nimi ludzi zazwyczaj łatwo prowadzą do rezygnacji. To osobnik opanowany, leniwie przeprowadza ukochane ceremoniały, więc każdy rok po roku z największą przyjemnością przepędza na ustronnych rozmyślaniach i drażni ją współpraca z osobami pochopnymi. Znamionuje się niezależnością, nie lubi wszelkich restrykcji i dogmatów, a więc niech ci nie roi się, iż wykona oznajmione jej pouczenia. Częstokroć bywa pobożna, zwykle jest zdecydowanie bardziej uczuciowa niż większa część ludzkości i doświadcza wielkiej potrzeby jawnego manifestowania swoich emocji, zatem na ogół zajmuje się jakimś gatunkiem sztuki. Jest to człowiek nieustraszony, niezwykle rzadko boi się nietypowych przeszkód, albowiem pracuje nad tym, by nie myśleć o lęku i dowolne kłopoty z reguły nie trwożą jej.

Pozostałe określenia kapitalnie portretujące wspomnianą jednostkę to także: asertywny, bezładny, ambitny, pomylony, melancholijny, samotniczy, olśniewający, hojny, idealistyczny, nadgorliwy, przeczulony, mądry, depresyjny, poważny, namiętny, życzliwy, utalentowany, gorliwy, neurotyczny, wyzwolony, sarkastyczny, wielkoduszny, ustatkowany, natarczywy, oziębły, obłąkany oraz bezlitosny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: szkoleniowiec, tutor, szklarz, prezenter, stolarz, kucharz, szkoleniowiec i korepetytor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bell Drake - (1986-) - aktor amerykański.
 • Carcopino Jerôme - (1881-1970) - francuski historyk, polityk.
 • Dworczanin Ignacy - (1895-1937) - białoruski działacz społołeczny i polityczny, literaturoznawca.
 • Fijas Piotr - (1958-) - sportowiec, skoki narciarskie.
 • Kaczałow Wasilij Jakowlewicz - (1890-1941) - generał radziecki.
 • Keeshan Robert - (1927-2004) - aktor amerykański.
 • Maguire Tobey - (1975-) - aktor amerykański.
 • Rusinowska Beata - (1967-) - pedagog, polityk.
 • Starr Regan - (1976-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Wicher Mikołaj - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zerbst Janusz - (1949-) - aktor.
 • Żabiński Władysław - (1942-) - działacz ludowy.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.